ЯНА АД /img/frontend/nomap.png"

Ще има ама някои път.от вторник нататъка , евентуално.Ебахти и престижната фирма. Хората започват да получават заплати за май , ние още чакаме за април.Сигурно за пореден път някой се е оакал.
Мнооого професионално се справя. Откъде да дръпна цялото? Да я видя коя е.

Какво става със заплатите?Днешния ден вече е към края си а в ДСК няма нищо!Така ли ще е вече?Никой от ръководството не смее да се изправи пред нас в цеховете и да каже какво става.

за Яна нямам думи подиграват се с тези които ги създават. с тези които им построиха кащи . те нямат съвест  те опорочиха всики човешки цености .заплати на 27 или 28 премиите си взеха рано на музиката пари на челото  ми да викат музикантите да им шияти последно тотална смяна на бригадирки началник цехове и директори в пенсия за да има развитие иначе язък за  завода    амин.

Какво става?Всички чакаме втори аванс,заплата,купони и застраховка.Докога ще караме само на слухове?

Да, и аз останах много учудена от факта, че фирмата от която е пусната обявата за работа в jobs.bg се казва РАСТЕР, пък като отидеш на интервю всъщност се оказва че си на интервю за ЯНА АД. И така... отивайки си мислиш че отиваш във фирма, която се занимава с плочки (най-общо казано, иначе са вътрешно строителство), а се оказва че си попаднал на фирма, която се занимава с кърпи ???????
Предполагам че не искат конкуренцията им да разбере, че си търсят служители за Маркетинг отдела, но...? Може и да не е това, предполагам просто.
Иначе Маркетинг специалист с 600 лева заплата ?!? Човек с образование и няколкогодишен трудов опит не мисля че е нормално да започва с 600 лева. За тези пари си ставаш един продавач със средно образование и си живееш...

Не съм съвсем сигурна колко е нормално да си подранил 15 минути за интервю и да те накарат да чакаш пред входа на блока... ?!?
А самото интервю се провежда в стая, в която един мъж си работи, а на теб ти казват, че той е свикнал, да не му обръщаш внимание... ?!????
Иначе жената, с която се провеждат интервютата е много мила и възпитана, но... както се казва кел файда!

Абе хора защо не цените това което имате,а то е че имате работа с която да уцелявате.Ние в Бургас също като вас роптаехме но след като на съкратиха и изместиха завода във Виатнам оценихме какво сме изгубили.Аз лично 17 години работих там и го правих с удоволствие,и искам отново да варнат машините обратно.А и никой не ви даржи на сила там.

Пак ще доиде инспекцията. И пак ще ви глоби, и после пак и пак...............
Постоянно ще я викаме, докато разберете че и ние имаме права и трябва да ги спазвате.Че не сте над закона.
Не можете постоянно да си плащате.На всякъде ще се оплачем да ви разберат що за "ръководители" сте.

Защото сега трябва да идем да си вземем по един хубав болничен повечето.Много ще им е спешно тогава,като не се появят по 5-10 човека от смяна,бригада и прочие.Ама много малко ще го направят това,защото повечето са страхливци.Лично аз си взех болничен и хич не ми дреме,как ще се оправят-да работят заради мене гъзолизците.Няма пари-няма работа.
Ако "драгите директори" имат скътани парици,ние нямаме,защото на нас  ни се дават само трохичките.И да се замислят поне малко,щото те много немога,вече го доказаха,че повечето хора в завода сигурно днес нямат и стотинки за хляб.Дори и днес да пуснат аванса,повечето ще си върнат взетите на заем пари да изкарат до днес.И после какво?????Пак ще ходим до просим на близки и познати.Да работиш и да изкарваш за някой друг и да се налага да разчиташ после на чужда милост.
Срам за нас,че позволяваме на тия да ни тъпчат както си искат.

Пари нема,Деистваите!!!!!!!
Ама иначе няма да почиваме 4 дни.Щото било спешно.Явно съм много проста че немога да схвана- хем без пари, хем извънредно на работа.
На кои да обясняваш че не са ти платили и затова не плащаш сметки?Онея фирми не ги интересува.Ползвал си плащаш , иначе те изключват.Е тази седмица ще имали или не????????????
вас маика раждала ли ви е?????????