ЯНА АД /img/frontend/nomap.png"

ДО КОГА ЩЕ НИ ЗАДЪЛЖАВАТ ДА ХОДИМ  ИЗВЪНРЕДНО НА РАБОТА (В ПОЧИВНИТЕ ДНИ), БЕЗ ДА НИ ПЛАЩАТ ИЗВЪНРЕДЕН ТРУД?  ВСИЧКИ СИ МЪЛЧИМ .КОИТО ИСКА ДА ХОДИ САМО ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ , А НЕ ДА МИНАВАТ НАЧАЛНИЦИТЕ С ЧЕРНИЯТ ТЕФТЕР ИДА ТЕ ПИШАТ ЗА ИЗВЪНРЕДНО.ТОВА ЕДВА ЛИ Е РЕДНО?

Имам положително отношение като цяло към ръководството и  началниците. Те направиха много за хората да не останат без заплати когато работата драстично намаля. Не ми харесва шуробаджанащината и това , че работниците  виновни или не го отнасят ,тоест режат ги от заплатите.

Скоро комунистическият оазис яна ад ще се премести в комунистически Виетнам като гледам където му е и мястото.

Къде изчезна Кодекса на труда и обясненията за подаване от работниците на сигнали?Може би е имало проверка и след като тя свърши са били прибрани за следващата.

какво става със тира ? ремонтираха ли го ? нали заради тва няма аванс. ама по опашата лъжа не можахте ли да измислите ? ама нали така лъжете и колев , ама ако осъзнае как го мятате на върбата и куртев , височкова , миков , такъв шут ша ви тресне ......... ама то началник цеховете лъжат директора че работниците виновни , и той нали "много "разбира им вярва. що поне един път не провери дали е така ? малко като оня от изнесените дето беше проявил своеволие и изпратил грешни ципове , бе кой работник самоволно ще праща каквото и да е някъдеси . ама нали все вие сте безгрешни , като бебешките бройки на zara , началничката не знаела че нацепени , и не ги била пуснала . смях на поразия

Не съм служител на Яна, но моя позната работи там.Тука чета неща, които са мнооооооого различни от тези, които тя споделя. Четейки тука не мога да разбера едно - в тази фирма има ли човек, който да работи това, за което е учил /питам за администрацията ви/. Много коментари има и за заплащане на нормите ви, но никъде не видях мнение за тези, които изчисляват труда ви. Не можах да разбера имате ли си отдел/човек/ от икономисти, които да ви изчисляват заплатите или не. Тези хора икономисти ли са и наясно ли са какво трябва да правят, или са "папагали" зад компа, които знаят само,че клавиш 1 е за записване, клавиш 2 за промяна, а работата я върши самата програма щото тя е умна.Въпросът ми е към обикновенните работниците, защото, повярвайте ми те са по-обективни в думите си, тъй като са и най-потърпевши от всичките простотии в страната ни.Ако е компетентен специалист, този който прави заплатите на хората и този, който ви е личен съсстав /не занм структурата ви/ щеше да знае кодекса на труда и да не ви ощетява. Надявам се някой да отговори