Близоо (близу) https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Никола Габровски" № 83&markers=София,бул. "Никола Габровски" № 83

Близоо (близу)

Здравейте, доволни и недоволни, настоящи и бивши клиенти и служители.
Отново забелязвам, че основната идея на този сайт - да се дава реална оценка и информация относно условията на работа във фирмите, в които ни предстои да намерим препитанието си, е размита сред мненията на клиенти, които са избрали грешното място да изкажат негодуванието си.
Очаква ме интервю за длъжността "Младши специалист първо ниво на поддръжка" и се надявах тук да намеря факти относно работното време и заплащането.Моля, ако някой има такава информация, споделете с мен - обърканата и стресирана от толкова негативизъм.
Поздрави и успех!

Много ми е трудно да опиша за какъв ужас, некомпетентсност, нелоялност, наглост и измами става въпрос. Ако потърсите в интернет името на Blizoo ще прочетете само отицателни мения. Клиентите на тази мошеническа фирма масово се оплакват от рекет, от некачествени услуги, от лошо обслужване.
Момчета и момичета, които работите в тоя див ужас в Близу, само мога да ви посъветвам колкото се може по-бързо да се махнете от там. Не си заслужава да търпите скандалите и жалбите на клиентите.
Тази фирма изобшо няма никакъв мениджмънт. Това са абсолютни некъдърници, които нямат никаква предтава как се работи с клиенти и със служители.
Пробутват на клиентите си договори, които не отговарят на българското законодателство. За вички клиенти, които имат проблеми с тези фирма- съдете ги, съдете ги и си търсете правата. Не ги оставяйте да ви лъжат.
Обръщам се към българските регулативни и законодателни органи- моля ви, обърнете внимание на тази фирма и вземете мерки.

Добре че комшийте имат Булсатком,иначе и този мач на Ман Юнайтет нямаше да гледаме.Към съкратените,не съжалявайте господа поне няма да ви псуват хората,а това че заплатите ви са малки Вие решавате дали да започнете или не,И след като вече работите в тази с лъскави офиси така наречена фирма недейте да мрънкате.В днешно време няма голям избор за работа,но внимавайте с какво се захващате.Като съкратят 50 човека от вас,ще се наложи да вършите и тяхната работа...ето как ще ви паднат заплатите,но все ще ви подхвърлят по нещо отгоре, така че имате възможност да поставяте условия,а ако не,те да си оправят "хубавата"...............

Както всеки път близоооооо се дъни.Как може при малко сняг да замръзнат програмите  и  да има само канал 1и бтв.След като се опитвам да се свържа с ваш оператор да му кажа за проблема се започна пак,натисни едно,за това натисни 2 и като се започна една класика,няма свършване,стотинките и минутите си текат,така или иначе имало преди мене само един клиент,след още класика ми се казва,че всички оператори са заети и ако искам да се свържа трябва да чакам.Колко трябва да чакам бе господа .Пожелавам ви от сърце да изкарате новата година,колкото се може по зле,да ви спре и на вас кабелната,да ви спре и тока даже и каквото си помислете и пожелаете да не ви се сбъдн.ПФУ да ви бера лайката на цялата ви фирма и на всички които лъжете хората.Знам че има и качествен персонал,но рано или късно ще се осъзнаят и ще напуснат скапаната ви фирна.още един път да ви бера лайката.........за тези коитп мислят да идват при вас,хора не се лъжете,мноооого ще съжалявате.....

Здравейте, много уважавани съфорумци !
  Проблемите в обществото ни идват от това постоянно лутане,съзтезаване за работа,доходи и както се споменава в едно видео винаги ще има прослойки(утайки,ако щете) на топа на устата в обществото. Не това не е някаква форма на утопатия, което се опитавам да обясня! Замислете се само в една монетарна система, където печалбата е на почит един вид и е на първо място след проблемите на хората - човечеството няма да има сериозен погрес или някаква еволюция, ако щете. Разбира се за радост има такива организации, които се опитват да търсят решения. Като например екипа, който стои зад проекта "Венера" Те не са политици! Те са инженери,техници,дизайнери,архитекти донякъде и философи...
 Те самите твърдят, че проекта им не е съвършен, но е много по-добър от сегашната система. Ето и едно видео, малко е дългичко, но все пак е документален филм :>

Искам да се извиня на клиентите ,които обслужваме,но за момента няма как да сме по-отзивчиви към Вас,при положение ,че ни се отпуска средно по 40 мин на адрес .За това време ние трябва да дойдем при Вас от единия квартал до другия,да изчкаме да ни отворите,да Ви окабелим апартамента,да инсталираме 2-3 услуги ...Просто за това време няма как да Ви бъде обърнато допълнително внимание...Трябва минимум 1 час,без пътя.Но кой ли те пита...
Също така се работи за доста мизерни пари (справка -по-долното мнение) .Ще кажете-намерете си друга работа.Колкото и да ви се струва чудно в условията на криза работа няма и затова се спекулира с нашият труд.Казва му се див капитализъм или експлоатация.Но спокойно-след нова година се очакват около 20-30% съкращения при нас,така че си правете изводите.Просто на 50-ната шефове им се виждат много 600лв заплата
Освен това искам да попитам някой от четящите форума акоможе да помогне-за подслушването на служебните телефони към трябва да се обърнем,защото предполагам е наказуемо,ако е без наше съгласие.
От некомпетентни и незаинтересовани от клиентите и служители си шефове няма на кой да се оплачем,така че Ви пожелавам приятен ден.

За капак на 30-ти миналия месец, казаха на 50 човека "-От утре не сте на работа." и ги накараха да подпишат предизвестие със задна дата.
50 човека останаха без предупреждение без работа навръх Коледните празници. Дано поне Ония отгоре гледа, та най-накрая някой в скапаната ни държава да си получи заслуженото.
Шуро-баджанашка фирма.
Наскоро назначиха за управители на два от техническите офиси, хора които са работили в РОЛПЛАСТ и бъкел си нямат на идея от кабелна, но нали са познати на някой и веднага се уредиха. А ние, които имаме по 5-10 години като техници, дори ни понижават в длъжност и ни намалят съответно заплатите, които и без това са орязани достатъчно - краен тотал на заплата 550 лева.

ЕЕЕ това клиентите са страшно нещо.Може ли само да мрънкате и недоволствате??? Коя друга услуга ви е на ред та сте се хванали за кабеларките.Не стига че повечето клиенти сте неграмотни не знаете как се работи с дистанционно и как да си включите рс...Ами после техниците и персонала са ви виновни.Аз от години съм към тази фирма и до сега не съм имала проблеми.Ако ми спре нета за малко значи има някакъв проблем и се сещам че трябва да си РЕСТАРТИРАМ РУТЕРА .....и връзката се оправя.Преди да се обадите че нямате нет от 3 минути направете това...а не да се оплаквате че не може да се свържете 3 часа с оператор и да разкарвате техници за щяло и нещяло...МРЪНКАЩИ ,КОМПЛЕКСИРАНИ СЪЩЕСТВА!!!!!!!!!А и атуално като се събудите и видите че нямате нет и цифрова помислете все пак дали сте си платили сметката или отново сте забравили...

Уникално некадърна фирма! Бях чувал какви ли не отрицателни мнения за тях от познати но все пак реших да се обърна към тях за включване на интернет и домашен телефон. Така - обаждам се и ми казват, че в блока ми има захранване и ще дойдат до 7 дни да ме включат. Естествено минават си 7-те дни и ни вест ни кост от тях. Звънях им няколко пъти и най накрая се появиха 12 дни след като бях подал заявката. И какво се оказа изведнъж - блока нямал тяхно захранване??? Тия техниците които бяха дошли взеха да ми мрънкат нещо и драснаха без да ми кажат нищо. Наложи се да ги гоня по стълбите да ми кажат поне какво трябва да чакам и колко време. Естествено не получих никаква информация или по-точно "Ами незнаем, ще ви се обадят". Така почвам аз да чакам да ми се обадят ама нейсе минаха 3 дена и нищо. Естествено пак почнах да звъня аз да ги притеснявам. Получих обяснения от типа - колегите за прекарване на захранване ще минат на дата Х и ще ви се обадим. Дойде дата Х което беше още 10 дена след посещението на първия екип и близо месец от подаването на заявката ми. Да ама ни вест ни кост. Звъня им аз след деня Х и първо питам какво става. Получих отговор, че още няма посещение на екипа за прекавране на захранване. В тоя момент си отказах заявката. Обадих се на друг доставчик който също нямаше захранване в блока но 2 дена след обаждането ми имах прекаран интернет.

Чета коментарите и се чудя как може в тази страна да има толкова много хора черногледи и злостни .Абонат съм на фирмата от създаването и ползвам пълен пакет услуга и трябва да кажа.че качеството и обслужването е на много добро ниво.Налагало се е да искам отстраняване на някой повреди и веднага техниците са се отзовавали в определеното време.Мисля,че тези оплакващи хора са малък процент и са попадали на хора който не са си изпълнявали съвестно задълженията но както се казва стадо без мърша няма.