ФАМА АД /img/frontend/nomap.png"

заплащането не отговаря на положения труд
уважение има някакво но не е каквото трябва
привилегиите са сведени до минимум
не е много сигурна фирмата на този етап в предвид новините в медиите
свободното време не е в синхрон с отработеното
такъв потенциал не съществува
на добър район е може да се развива стига да се захване някой
сигурно са добри и се уважават
работната среда мисля че е добра

...няма нужда да си гадател, достатъчно е да прочетеш, заедно с другите ръководители разбира се , "прословутите " две писма от г-н зарев, за да разбереш, какво точно предстои...

Предварително да се извиня, че не съм разбрал правилно смисъл на изказа на г-х К., но неспазването на елементарни граматически правила води до недоразумения.

г-н Костов, бихте ли пояснили, как през юли сте знаели за методите, които ще започне да налага през месец септември новият изп. директор г-н Зарев. Да не би да имаме гадателски способности ?

...вземам повод от мнението на "бяса" и му благодаря за елемента на подкрепа към моята скромна персона. чувствам се длъжен да внеса малко яснота по въпроса с "прокуждането" ми.... през м. юли 2007 заявих на новото ръководството, че в рамките на 2-3 месеца ще напусна предприятието, защото не съм съгласен с методите и начина на управление на фама, които започна да налага новия изп. директор - г-н зарев. през м.септември 2007, напускайки по мое желание, аз просто изпълних, това което вече бях декларирал пред а. юнеско....любовта ми към българския роден език не ми позволява да дам оценка на мениджърските качества на г-н зарев, за периода в който работих с него...

dobro ime kofti upravlenie. raboti6 ma ne se znae ko 6a stava posle. govori se edno ma to stane dr,mn lo6o
za motivaciqta.edna pogovorka se kazva taka. madriqt se u4i da moje, umniqtza da znae, a samo na glupaka vsi4ko mu e qsno. 4udq se az ot koi sam. do tuk s nqkoi mneniq. spodelqm moi vijdaniq, sprqmo izvar6vaneto na definiranata duma rabota, ? pitam se seki den mogali da zavar6a rabotniq mi den bez da imam nekvi problemi sprqmo rabotata. mi ne . a dali tozi den 6a mi e posledniq [dali utre darjavata nqma da mi poeme raznoskite za bezplatna kvartira i hrana za sledva6tite 3 godini ] az li4no se de motiviram ot kolegi koito im se pla6ta da izvar6vat deinosta rabota [ otdel transport]i te da kazvat mi to trqba da sa naprai?. za koeto - avto parka e ne nadejden ne zastrahovan i s super amortizirani ma6ini - kakto sa kazvali kolegi tova ne sa mlekarki a cvetarki. no vse pak ako stane nqkakav incident nqma stra6no 6ofiora poema vsi4ko za negova smetaka?. kolegi [raznoobrazni]ima s kogo da izu4ava6 minaloto na vinproma,da obsajda6 rabotata-zaplata-i o6te mn dr jiteiski pouki.no po vajno e kakvo izliza na kraq [ni6to]tap4em na edno i sa6to mqsto. za6to???????????. 4udq se dali 6te ima nqkakvo razvitie-dali 6te moga da otgledam semeistvo normalno ili da si ostana ergen za6toto me e strah da ne bi da ne moga da iskarvam dohod koito da ne mi stiga za men samiq. 4udq se kak ????????? ari nasluki

Kolegi, vijdam, 4e mnogo zloba se e nasabrala. Hayde ako nqkoi ima da kazva ne6to za marketinga da mi zwanne po telefona ili da mi pusne edin e-mail. Ne e priatno po forumite da gowori i opluwa rabotata na kolegite. Hubawo e predi da pluem i da pomislim malko !

аз не съм била служител на Фама но съм от този край и след 2 години завършвам УХТ с профил Т-ия на мляко и млечни продукти. Много се надявах да изкарам стаж във Фама, но когато ходих при Зарев той се държа повече от възмутително. сега чух че са го махнали, но четейки всичко в този форум малко се разочаровах. не се сещам за други големи предприятия от този бранш във варненско и незнам като завърша накъде да се ориентирам... аз оставам оптимист но ми се иска да чуя мнението на човек отговорен за производството

ЯВНО СИ ДОСТА КОМПЕТЕНТЕН НО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО СИ МИСЛЯ ,ЧЕ И ТИ СИ ОТ ОНЕЗИ ЦИРЕИ ЗА КОИТО СЕ ГОВОРИ В ПРЕДХОДНОТО ПИСМО. ЗАЩО ЛИ ? МАЙ ЗАЩОТО ТИ СИ МИНКОВА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ТАКА Е НАЛИ ? ПРОТИВНА СИ. А И ДА НЕ СИ ТАЗИ ГАДНА ТВАР ТОВА Е ПО ЛОШО ЗАШОТО СИ ПОДЛОГА, КОЯТО НАИСТИНА И ПРИЛЯГА. Пиша с големи букви та дано да ме видят и слабо виждащите.

За съжаление, така като гледам колко правописни грешки има в предното мнение, много ми става неприятно, че работя с доста неграмотни колеги, а претенциите им са огромни. Пледирам да обърнете внимание на качеството и МАРКЕТИНГА!!! Не търсете вината в търговците, а вземете мнение от клиенти!
Само да допълня,че с тези нови опаковки на "Роса" станахме за срам! Цяла България ни се смее за глупостта да заменим старите с точно тези.