ФАМА АД /img/frontend/nomap.png"

В ТАЗИ ФИРМА НИКОЙ НИКОГО НЕ БЪЗАРИ ЗА НИЩО АКО НЯМА АВАНТА 4 5 ЧОВЕКА СЕ ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАТ А ДРУГИТЕ ТРЕПЕРЯТ ЗА РАБОТНИТЕ СИ МЕСТА КОЙ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА ОГРОМНИТЕ КОЛИЧЕСТВА БРАКУВАНО МЛЯКО

тук май си пишат двама трима души и то анонимно, понякога сте прави колеги но няма сми...не говорете а го правете........... :)

Сигурен съм, че ковачев разбира само от едно нещо - че кравата дава мляко и евентуално знае от къде става това, но от мениджмънт и организация - нищо. Нека каже защо са го изгонили от предишната фирма-великия специалист. В тази фирма трябва да работят местни хора, има много кадърни специалисти, външния човек винаги ще се оглежда за нещо друго.

Жалко за тази фирма, жалко за марката, жалко за хората, които работим, смачкани и управлявани от некадърници. Ковачев за толкова време не разбра какво да прави в тази фирма, само плете интриги и подозира заговори, заедно с Жекова(друга \"велика\" началничка). Тези хора трябва да си ходят и не само те. Затвориха Сердика, изгониха кадърни хора, а оставиха само страхливи и мълчащи!

Трябва да знаете ,че докато не се махнат кадрите от тази фирма които отиват на работа само за да им мине денят нещата няма никога да се оправят.Хора заплатаджии от счетоводство,производството , качесво ,логистика и всички.Дасе махнат и да видим кака щее.Няма фирма която да държи нормаджии на работа и да е оцеляла

Имам едно предложение, но може би трябва да го напиша на румънски за да стигне до когото трябва. Защо не вземете да си отидете в къщи всички ?
Като не знаете как се работи - питайте, вижте хората как го правят ...не е ли разумно ? Банда комплексари и некадарници събрани на едно място. Хора без никакав опит дават мнение и се правят на компетентни...иначе сред тях се опитват да работят и тук таме някои разумни, които биват смачквани... Пожелавам ви скоро всичко да затворите, че да свършат мъките на всички...

Какво стана с тази фирма се питат много хора,а никой не дава отговор или по точно не иска.Уж я купехя зя добро а то виж,какво стана.Закриват Сердика.
А Фама ще я бъдели ???????????
Проблеми след проблеми и на никой не му пука за тях.Нещо не е наред.Как така няма никой който да прогледне и да се оправят нещата в края на краищата.Отделите и Дирекциите ще си издерат очите заради глупости,но няма кой да ги сплоти,или да удари по масата за да се оправи хирмата и това няма кой да го види или така е "писано да стане".Разхищение на стока,труд,материали и т.н.,а за квалифициран персонал да не говорим.Много може да се говори за проблемите,които даже не стигат и до ушите на имащите власт.

ГОСПОДА УПРАВЛЯВАЩИ ВРЕМЕ Е ДА СЕ СЪБУДИТЕ И ТАЗИ ФИРМА ДА ВЪЗКРЪСНЕ И ДА ПРОСПЕРИРА,А С НЕЯ И ПЕРСОНАЛА.

iskam da kaja 4e do kato be6e g-n. kostov upravitel, na fama-serdika, rabota ta i rabotnata sreda be6e mnogo dobra,no ot negovoto napuskane ili uvolnenie vsi4ko po4na da zatava na dolu ina dolu, ,,tia hora kakvo celiat da napraviat,,s tia dve firmi,
za 1 godina i8-9 meseca se smeniah 3-4 izpalnitelni derektori, uj da se upraviat ne6tata no uvi ,pak e v kalta ,vsi4kata taia rabota,6to zatvoreha serdika za ne opredeleno vreme, i ostaviha 93 rabotnika bez rabota,

Колко време трябва да мине за да се се разбере ,че за да ти дадат трябва да да дадеш.

Стана ми интересно...какви са тези две писма на Зарев. г-н Костов, радвам се да ви прочета :) Защо разтягате локуми хора ? Това са стари работи.