ФАМА АД /img/frontend/nomap.png"

Здравейте, искам да знам дали това което става във тази фирма е плод на желанието на Г.Филевска да излезе от кризата?

Искам ръководството на ФАМА да ми отговори:
Защо  не искат да връщат бивши трудостроени работници?
Искам да знам конкретната причина за това!
Желанието ми е да работя пак във вашия завод.
Очаквам вашия отговор.

Браво бе Белмондо. те господата собственици ако знаеха какво да правят нямаше да я докарат до тука. ами поне да четат форума, че май не могат да разберат колко са глупости са сътворили.

Аз пък бих повдигнал друг един въпрос - кой е тоя умник, дето е тръгнал да троши луди пари за реклама на Сердика. На кого е тръгнал да прави реклама - може би на някоя новоизлюпена фирма?! Едва ли има българин от средното иш по-старото поколение, които да не са изреснали с нашите продукти! Нашите набедени търговци май само това знаят. Всеизвестна истина е, че добрия продукт няма нужда от реклама-той сам се рекламира! Развалихме качеството на всичките си продукти, искаме им баснословни цени и чакаме продажби. Е няма как да станат нещата-тая фирма се превърна в учебен център за мениджъри и търговци! Ами господа собственици, и тъй и тъй броите куп пари за големите им заплати! Що поне не ги взехте подготвени, ами ги докарахте тук да ги ограмотявате. Жалко за фирма с такава история!

с изключение на това че няма визия за бъдещето и постоянно се променят краткосрочните планове на фирмата, в общи линии съм доволен.

Доста неща се случиха при нас в последните 3-4 месеца и предполагам  че има смесени впечетления. При всички случаи обаче събитията показват едно - ръководството на компанията не е приспано и бди за случаващото се. Доколко предприетите действия са били за добро или за лошо ще разберем в идните месец-два.

Здравейте на всички във форума! Въпреки, че напуснах преди повече от 2 години, все още следя развитието на фирмата. Мъчно ми е, когато с нея се случват лоши неща. А май само за такива чувам. Непрестани кадрови промени, лоша атмосфера и отношения, незаинтересованост и безхаберие. Не мога да повярвам, че това може да е Фама!!! Оценките ми са за тази Фама, която беше преди. Няма ли някой в този фонд да милее наистина за сонствеността си?! Защо не се обърне към хора, които са работили и са били полезни и отдадени на работата си? Фирмата загуби позиции на пазара, влоши качеството на продуктите си, загуби много добри служители. Мислете какво да направи всеки един от сега работещите, за да спасите и да възродите най-добрите години на Фама. Успех!

За пореден път чета форумите на този сайт и не само при Вас и а при старите ми работодатели все едно и също - този и този крадът,този и този са некомпететни.Айде един да си напише името и да застане открито а?Не е много трудно ама сме като мишоци-вски в дупката си и дотам.А какво да кажем, че се съсипва реномето на една фирма.....

нещо трябва да се промени, много трябва да се промени, обаче не знам какво, хора ли манталитет ли, или и двете, всеки реве, чака господ да му помогне, като отиде на работа подвива опашка и гледа, мълчи, подсмихва се, влажни очи, стойка Г, а иначе реве колко било зле.много тъпи хора има тук, вкл и аз че още работя тук.удобно е когато сгафиш и да не ти искат сметка-карат ти се голям праз, и мама ми се е карала, ама пак съм си пишкал в гащите, ще мине и това, да минава и заминава, аз си свиркам и не ми пука, чакам някой да ми реши проблемите, нали има началници на които им плащат, оставил съм кашкавала да се развали, че да му мислят началниците, аз съм прост и затова ми плащат 300 лв. да не мисля.
Някой беше казал че "80 % от неуспехите на фирмите се дължи на висшето ръководство"

"Някой", не си прав, както в този, така и в останалите форуми пишат само хора, които имат възможността да си начешат езиците и да си излеят чувствата. Тези от които зависят нещата изобщо предполагам, че не влизат във форумите.........пък и за какво ли им е, те изобщо нямат и желание да чуят чуждото мнение.