Агенция Запад ООД /img/frontend/nomap.png"

Агенция Запад ООД

Здравейте. Аз също бвх излъгана от Ивайло Иванов. Някой случайно да знае къде се намира офисът му сега? Номерът, който използваше е закрит вече. Бих била благодаря на на всякаква информация за него.

Сега се казват вече бети консулт еоод ,понеже много имаше жалби заведени в Полиция Прокуратура преди много години срещу Запад и падна много работата на тези мошеници,офиса го помните на Плиска,решиха да фалират нарочно фирмата и от няколко години мошениците са с ново име бети консулт еоод
Адрес: бул. „Христо Ботев“ 17, 1606 Pette Kyosheta, София
Работно време: Отворено ⋅ Ще затвори в 18:30 ч.

Телефон: 02 471 5757

Ние също сме измамени от тази агенция и смятаме да търсим парите си по съдебен път.
Ако има и други измамени, моля свържете се с нас на е-мейл: [email protected]

Информация за Агенция Запад:

1. Нямат никакви база данни с имоти.
2. Лицето Ивайло Иванов (имам съмнения, че не се казва така, а просто използва това име), което представлява агенцията има качества за НАТФИЗ. Той лъже и мами с една единствена цел - да ви вземе парите!
3. Това не са брокери, а просто едни посредници, които имат за цел да ви вземат парите и после да ни ви ги върнат.
4. ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ ДАВАЙТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПАРИ НА ПОСРЕДНИКА (АГЕНЦИЯ ЗАПАД)! Пари се дават единствено, когато подпишете договор с наемодателя!
5. Ако някой се излъже да даде задатък (капаро) на този индивид "Ивайло", след това е хубаво да знае, че задатъкът (капарото) се връща в двоен размер (Чл. 93. Задатъкът служи за доказателство, че е сключен договорът и обезпечава неговото изпълнение.
Ако страната, която е дала задатъка, не изпълни задължението си, другата страна може да се откаже от договора и да задържи задатъка. Ако задължението не е изпълнено от страната, която е получила задатъка, другата страна при отказ от договора може да иска задатъка в двоен размер.
Ако изправната страна предпочита да иска изпълнение на договора, обезщетението за вредите се определя по общите правила. ЗАКОН ЗА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА И ДОГОВОРИТЕ).
6. СЪВЕТ: НИКОГА НЕ ПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ НА ТАЗИ АГЕНЦИЯ!!!
7. Сигнализирайте институциите и си търсете правата, правете всичко възможно хората да разберат какво представлява агенция Запад

Схема за измами!
Показват Ви атрактивно предложение за жилище, сключваш договор, плащаш и започват лъжите и протакането от страна на "брокера" Ивайло Иванов. Накрая се оказва, че няма да се нанесеш, но пари не се връщат. Тотален мошеник, който ще Ви разиграе такова театрално представление, че май е по-добре да се замисли за смяна на професията. Потърсете мнения за фирмата преди да им дадете парите си. Измамените не са малко!

Hora daleche ot tazi agenciq tova sa vuzmojno nai golemite izmamnici na chelo s Ivailo Ivanov kradec i izmamnik zavlichat horata s pari Nqmaite si rab0taa s tova podobie na AGENCIQQ ZAPADD

Супер некоректна агенция и брокер Ивайло Иванов с който се сблъсках с един приятел си търсехме квартира и уговорихме оглед с лицето Ивайло Иванов показа ни той апартамента хареса ни и се разбрахме да дадем капаро на стойност 400 лева и да се нанесем и подпишем договор след това добре но стана време да се нанасяме а Ивайло дори не си е направил труда да ни звъне звъня му аз оказва се че няма как да се нанесем следват безброй лъжи искаме си капарото обещава че ще бъде върнато след това пак следват нови и нови лъжи и така човека си прибира от хора като нас пари най наглото е че като си потърсиш парите той изкарва едва ли не че ти си наглия а той си има къде по-важни неща от твойте 400 леваа !

здравейте! аз съм поредният излъган клиент на агенция Запад. Искам да споделя и да посъветвам - НИКОГА не прибягвайте до техните услуги! Ще бъдете лъгани и размотавани дълго време. Бих искала да цитирам името на един от техните брокери - Ивайло Иванов, който е изключително некоректно и нагло лице. Изказва лъжа след лъжа, само за да вземе парите за определен имот, който в последствие се оказва, че не можете да се нанесете. Призовавам всички - пазете се от тази агенция!

Когато имате претенции към Агенция Запад, моля да се представите и да посочите името си, както и конкретен случай по въпроса.
Нашите въпроси са: какво не Ви е платено, как сте била излъгана и моля, бъдете така добра да посочите конкретни имена!
Очакваме Вашият отговор в най-скоро време, тъй като всяко мнение е важно за нас!
С уважение: Агенция Запад ООД

Здравейте!
 Аз съм бивш служител на фирма Запад и мога да кажа, че обстановката в тази фирма е под всяка критика! Заплащането е мизерно и не се плаща редовно, договор се подписва много късно, ако изобщо ще ти предоставят такъв, за осигуровките да не споменавам- няма таково нещо. Отношението към служителите е повече от унизително, постоянно викане, недоволство, постоянен психически тормоз от страна на управителка!
Въпросната управителка изобщо няма никаква представа от елементарна езикова култура и поведение с хора. Изисква се, едва ли не денонощно да си на работа, да мълчиш и да козируваш. Толерират се само и единствено хора, които са се доказали като "секретарки" и клюкарки на шефката. Ако не си от такива, ще бъдеш мачкан и психически натоварен постоянно. И в крайна сметка, те уволнявчт без предупревдение, казвайки някаква лъжа, или си принуден да напуснеш фирмата сам, ако искаш да запазиш психическото си здраве. Да не говориме за измами, които правят в тази фирма, как лъжат клиентите, как ги размотват из целия град без нищо, как намаляват цените на имотите с по 10-15 евро, мислейки по този начин да премахнат конкуренция и още много други неща... Не се прави бизнес по този начин!
Направих грешка, като се съгласих да работя в тази фирма, подлъгах се на усмихнати физиономии и сладки приказки, които ми бяха разказвали....
Моля хората, които уважават себе си, в НИКАКЪВ случай да не отиват на работа в тази измамна фирма! Не се подлъгвайте, като мене и гледайте реално на работодателите срещу вас! Всичко казано до момента от колегите в този форум е самата истина! Дано кандидатите за работа в агенция Запад ще се вслушат в тези коментари!
Успех!