Агенция Запад ООД /img/frontend/nomap.png"

Агенция Запад ООД

аз съм била клиент на тази агенция и мога да кажа че бяха много стриктни и ми свършиха чудесна работа и 2та пъти,който бях.като работа не мога да изкажа мнение за момента,но съм пуснала св за работа там и се надявам да ми се обадят.мисля че за да изказва мнение човек трябва сам да пробва.бях в 3 други агенций пробно но след няколко дена се махах защото видях как некоректно се държат с клинтите и не исках да стане и с мен така,защото знам какво е да си на тяхно място.успех на всички,който търсят работа

Нямя смисъл да започвате работа в тази фирма като брокер,ако нямате време или нерви за губене.Ако ви се чака в жегата и студа и да чакате някой собственик да дойде от някъде за да ви покаже жилището си,а той всъщност чака някой от офиса да му се обади за да излезне от жилището си,започнете работа в агенцията.За да не платят 10стотинки телефон се налага на снега,дъжда или в тъмното да си висиш като криминален субект нямъде.Работното време макар че е разпокъсано е до 22ч понякога.Задължават те да работиш през събота,което после става 3-4 съботи в месеца-"понеже няма достатъчно брокери".Непрекъснатата 48-часова почивка,както е по кодекс на труда е мираж в тази фирма,както и всички останали точки от този кодекс.Подписваш договор на минимална заплата,която естествено не я плащат,плащаш си сам осигуровките,няма платена отпуска-няма заплата понеже.Аз незнам как се оправят с данъчните,след като не сме подписвали ведомости за работна заплата.Свидетел съм как безпричинно,нагло и без всякакво предупреждение са гонени брокери от работа ,понеже на някоя от офис мениджърите не й харесва или е спорил с нея за нещо.Нямаш право на мнение,никога не си прав ти,общо взето си като в казарма.Соственикът на фирмата не е попитал никого защо някой напуска работата,решенията се вземат от хора без всякаква квалификация.Политиката на фирмата е под всякаква критика поради горните причини и още много такива.Възможност за развитие-само надолу,т.е. никаква.Въобще идеята е да вадиш пари на доста хора но не и за себе си.IQ-то на работещите на по-горните позиции и начина им на общуване е като на пазара Кирков.НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ - НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО

Всикчо, казано по- горе е истина, аз мога да допълня само още нещо. Ако се вслушвате в меннието на непознати, тогава товва ще ви е повече от необходимо, ако сте кандидат за работа в тази агенция-Не си губете нито времето, нито нервите. Условията при които почвате, нямат нищо общо с действителността-заплащането, работното време, задълженията ви. Освен че ще работите по 11 часа на ден, всеки ден, това което ще получите като заплащане ще е потресаващо. Никой няма да ви каже точно на каква заплата сте. Ако се питате защо съм бивш служител, отговора е, че попитах защо получавам далеч по малко от обещаното. Единствената истина е, е ще си получавате мизерните пари на време, ако това може да се сметне за предимство, на фона на всичко останало. За управата мога само да кажа-неуважително, безпардонно, безподобно поведение. Не се притеснявам да напиша имерто си, защото всичко казано до тук е самата истина. НЕ ПОЧВЕАЙТЕ ТАМ!!

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ВЪОБЩЕ НЯМА НИТО УВАЖЕНИЕ НИТО НИЩО ОТ ТОВА КОЕТО ОБЕЩАВАТ В НАЧАЛОТО ДОГОВОР ОБЕЩАВАТ АМА НЕ КАЗВАТ КОГА ПЛАЩА СЕ НА СЕДМИЦА АКО ВЪОБЩЕ ПЛАТЯТ ПЪРВАТА СЕДМИЦА НЕ СЕ ПЛАЩА ДЪРЖАТ СЕ БЕЗОБРАЗНО В НАЧАЛОТО ОБЕЩАВАТ ВСИЧКО А НАКРАЯ НЕ ПОЛУЧАВАШ НИЩО И НАПУСКАШ САМ БЕЗ ПАРИ И НЯМА КАК ДА ДОКАЖЕШ ЧЕ СИ РАБОТИЛ ТАМ И НЕ МОЖЕШ ДА ВЗЕМЕШ И ПАРИТЕ КОИТО СИ ИЗРАБОТИЛ