Флора 62 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Карловско шосе 811&markers=Пловдив,ул. Карловско шосе 811

Флора 62 ООД

1 точка от 15 мнения

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Колеги , искам да кажа , че тук всичко , което е писано за тази фирми Флора е абсолютно верно.Аз никога не бях работил за такива хора.Просто не знам как тези западни фирми като Синджента и др. работят с такива ненормалници и лъжци.

Дойде и моето време да пиша тук.
Това е отвратителна фирма пълна с психопати,които не си пият хапчетата.Постоянни крясъци,липса на комуникация и най-вече изслушване.
Не може да се обърнеш към началник с проблем,а да те навикат за това,че прекъсваш важен разговор,после повтаряш,но не те слушат,а за финал ти крещят,че не си казал...
Въпросната Йордана е една комплексирана особа,която се натяга на Димови.Ако не ви хареса,ще ви съсипе с доноси и ще ви изгонят като боклук.
Ако имате капка самоуважение,не ходете там!Избегнете безпричинните крясъци,обиди,унижение,издевателство и други подобни красоти.
Просто стойте далеч от тази своеобразна псохиатрична клиника,в която женската част Димови крещи,унижава и поругава персонала.
Ако искате да сте унижавани и потъпквани,ако желаете да сте третирани като боклуци и престъпници,моля запасете се с достатъчно мазохизъм и почнете работа в тази клоака!
Без значение за коя позиция говорим,това е к*нефа на к*нефите като работно място.Лъскавата сграда да не ви подлъгва и примамва!

Изключително неадекватна управителка с много неуравновесена психика!А нейната заместничка така наречената Йордана много е далеч от думата организация и адекватно отношение с колеги!Не ходете да си губите времето и нервите там просто няма смисъл!В по голям цирк като в тази фирма за работа не съм попадъл!Жалко,че има такива неадекватни работодатели в нашата държава!

Така,дойде и моят ред !
Изгубих една година в тази пародия на фирма,както каза предната ''колежка'' самоо г-н Димов е готин в тази фирма но пък той не се занимава с персонала .
Ясно е, че Управителката и "Мениджърката на отдел продажби (тук много се смея като пиша длъжността и защото е толкова зле милата)'' ,не са психично добре 2-рата просто имитира собственичката ,но наличието на малко умствен багаж си и личи от далече.
По същество
1.Работно време няма винаги трябва да си онлайн !
2.Извънредно заплащане също !
3.Навикване за нищо-колкото искаш !
4.Уважение и разбиране-те не знаят какво е !
Стойте далече от там бях началник-склад но също така общ работник,мотокарист шофьор , за каквото се сетите ще ви ползват, без грам признание. На интервюто за работа Юлияна ми каза ,че ще се наемат общи работници и така докато напуснах ,на тръгване ми каза,че при наличието на 2-ма началник-склада за какво да плащала на общ работник ?!
Идват камиони по 25 тона които се свалят на ръка по 50 кг.торби (Аз отказвах винаги и не съм свалял, за това и ми мрънкаха хахаха много яко)
Човека на който разчита собственичката е лейка със IQ по малко от на племенника ми който е на 3 г. ,за нея живота е мятане на салфетки,хвърляне на гюбеци и ГАЛАКСИ forever,много е зле милата на мен не ми се е отваряла но всички други ги е навиквала и приписвала нейните грешки на другите !
СЪВЕТ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ ДА СИ ИЗГУБИТЕ НЕРВИТЕ И ВРЕМЕТО по добре сложете оранжевата жилетка и метете гарата

Колеги, моля Ви уважавайте себе си, изчетете всички написани коментари и НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!!
Няма какво да научите, ще бъдете навиквани, смачкани и изплюти!!!!
Всички от ръководния състав (без г-н Димов) имат неотложна нужда от психиатрично лечение!
Във фирмата ще бъдете третирани като животни, ( и в затвора сигурно условията са по-добри) унижавани и потискани. НОРМАЛНИТЕ ХОРА НЯМАТ МЯСТО ТАМ!!!!!
ЧЕТЕТЕ И НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО КАТО МЕН И ХИЛЯДИ ДРУГИ!!!!!!!

Няма по нещастна фирма,ръководството е с психични отклонения,при персонал от 8-9 човека постоянно има някой който напуска така наречената ''Мениджърка'', Йорданка и тя не знае каква и е фамилията,по тъпа е и от бариерата на базата всички интриги ги прави тя ако не и се харесаш прави всичко да те изгонят защото и вярват безрезервно.
Даже не си и помисляйте да отидете там шефката е откачалка и само крещи за всичко еднинственото което знаеш е в колко си на работа а кога ще си тръгнеш това и Мохамед не го знае !
Не се мразете хора стойте далече от тая фирмичка нервите няма кой да ви ги върне.
По добре на събота пазара да продавате домати и картофи от колкото там за извънредни пари не си и помисляйте .
Девиза на собственичката е ''Това е частна фирма и ще тръгнете като си свършите работата"

това не е място за работа.няма нормален работен процес. Само нервни кризи в лицаето на г-жа Димова (управителката). работно време не се спазва. дъжен си да стоиш там докато на нея и дойде кефа. стойте на далече от вратите на тази
жалка фирма. не си заслужава да препарвате там.

До всички кандидати за работа в тази фирма, не си губете времето и нервите. Обстановката е крайно връждебна, нищо от говореното на интервюто не е вярно. Всичко е една пародия и не си заслужава и ходенето дори до офиса. Оценката е -5,защото няма по- надолу.

Като кандидат за работа във фирма "Флора - 62", мога да кажа и да посъветвам всички, които кандидатстват за работа да имат в предвид, че отиват да работят в крайно неблагоприятна обстановка за работа.Управителката е пред непрекъснат психологически срив и всеки момент може да се срути в стремежа си да разбира от всичко и да се меси в работата на всички служители, като по-вече ги обърква.В административната сграда постоянно се вика, няма спокойна обстановка за работа, и за два дни съм свидетел на такива семейни скандали в лицето на Управителите, че аз в целия си живот съм нямал такъв.Щом УПРАВИТЕЛКАТА до такава степен ядоса мъжа си УПРАВИТЕЛЯ, че дори напсува всички служители, които работят за него.ТОВА НЕ МОГАТ ДА БЪДАТ ЕВРОПЕЙСКИ РАБОТОДАТЕЛИ.Съжалявам за техните западни партньори, че са се захванали с такива хора да правят бизнес.