Флора 62 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Карловско шосе 811&markers=Пловдив,ул. Карловско шосе 811

Флора 62 ООД

1 точка от 15 мнения

СТОЙТЕ НА ДАЛЕЧЕ ОТ ВРАТИТЕ НА ФЛОРА 62  ОСВЕН АКО НЕ МРАЗИТЕ СЕБЕ СИ. ТАМ НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ НИЩО ОСВЕН ВИКОВЕ КРЯСЪЦИ И ПРОЧЕ ЗА РАБОТНОТО ВРЕМЕ ДА НЕ ГОВОРИМ ЗАПОЧВАШ В 8 И СВРШВАШ КОГАТО РЕШИ УПРАВИТЕЛКАТА БЕЗ НИТО СТОТИНК ИНЗВАНРЕДЕН ТРУД
РАБОТНАТА СРЕДА Е НЕНОРМАЛНА

Собственичката Юлиана Димова е с психични отклонения.Избива комплекси върху служителите си тренирайки върху тях колко "велик" шеф е.Но рано или късно ще си намери майстора.Абсолютно малоумна тъпачка.ЗА това и ще си търси непрекъснато работници и никога няма да може да намери качествен персонал,само страхливци и гъзолизци.

НЕ започвайте работа във Флора62! Няма нормален работен процес и нормално работно време, няма човешко отношение към хората, глобите са безкрайни. може да работиш цял месец или два и накрая да не получиш нито стотинка.Постоянния извънреден труд НЕ СЕ ЗАПЛАЩА! Колкото и да се старае човек, накрая получава само крясъци, обиди и мачкане-тормоз и заплахи безкрай.никой не се задържа на постояна работа там.фирмата е извън града и дори и да си свършил работа няма с какво да се прибереш.НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!

Познавам собствениците и по специално Юлияна. Незнам как се работи с такъв човек! Много арогатна , припраня . Контактите са ми били по -скоро като клиент отколкото като работник , но впечатлението ми е ,че има високо самочувствие и подценява хората , типична черта на българският работодател.

Никога не се доближавайте до Флора 62 !!! Типичен представител на новите български работодатели.Всичко е в тяхна полза.Работите и си вършете работата и получавате викове по 8-9-10 часа на ден.Всеки ден!!