Сънмакс - М https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70&markers=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70

Сънмакс - М

Работодателя НИКОГА не е доволен от служителите си.
Обещава едни пари,а друго става.
Работната среда е отвратителна.
Липсва всякакъв вид колегиалност.
При напускане естествено те ощетяват и нищо не можеш да направиш.
Не се лъжете хора,винаги търсете мнение за работодателите.
Загубих си времето в тази фирма,никаква полза нямаше!

Предното положително мнение е 100% на лицето собственик Атанасов!
Аз да добавя,че фирмата и системата на Атанас Атанасов от Спаго е изплетена от лъжи и алчност.
Атанасов може да се определи с три думи:Алчност, неморалност, безчовечност.
Ужаси ме общият дух на безпардонна наглост, зададен от Управителя Атанасов.
Между ръководството на фирмата и голяма част от персонала е изкопана огромна пропаст.
Служителите всекидневно са свидетели на долни обиди, обвинения и клевети отправяни от Атанасов. Неговата реч е отрова и е неприемлива в едно модерно, демократично общество.

"Никога не бих писал в подобен сайт, но колеги ми споменаха за съществуването му."Атанасов,палячо не се крий всички знаят как се подвизаваш тук!
Не лъжи,че ще те стигне :)

Никога не бих писал в подобен сайт, но колеги ми споменаха за съществуването му. Отворих го и като виждам каква жалка помия се сипе върху моите работодатели, та реших да цитирам няколко послания на хуманна световна личност:
"Хората са неразумни, нелогични и егоистични,
въпреки това, обичай ги
– Когато вършиш добро, ще ти припишат егоистични мотиви и задни мисли,
въпреки това, прави добро
– Когато имаш успехи, печелиш фалшиви приятели и истински врагове,
въпреки това, имай успехи
– Доброто, което правиш, утре ще бъде забравено,
въпреки това прави добро
– Честността и откритостта те правят уязвим,
въпреки това, бъди честен и открит
– Това, което си построил с дългогодишна работа, може да бъде разрушено за една нощ,
въпреки това продължавай
– Твоята помощ наистина е нужна, но хората може би те нападат, защото им помагаш,
помогни им въпреки това
– Дай на света най-доброто от себе си, и те ще извадят зъбите ти,
въпреки това, дай на света най-доброто от себе си..."

Абсолютно нищо лошо не съм видял от Атанасов и Атанасова, напротив - само уважение, подкрепа, разбиране и увеличение на възнаграждението ми.
И последно - ако изобщо някой друг свестен човек чете този сайт, то нека си зададе защо е толкова активно това писане и как във всяко второ прозира почерка на един, двама души;)
Хора, осъзнайте се.
Малко са честните и достойни човеци като моите работодатели, спрете се, жалки сте.

"НЕ СИ СТРУВА" е малко за оценката им!
Не си губете времето, това е нещото което не може да върнете!
ЗАМИСЛЕТЕ СЕ преди да дойдете ТУК!
И не не съм ядосан, ИЗЛЪГАН СЪМ, затова поствам, за да ВИ предпазя!
НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ТУК, ЖИВОТА Е ЕДИН, А ВРЕМЕТО Е ЦЕННО!!!

За фирма Сънмакс и най вече за Атанас Атанасов мога да кажа че е един простак и грубиян.Аз също съм понасяла обиди от сорта на тъпа селска македонска пръчка тъй като не бях доносник.Трябва да нямаш елементарно възпитание да се държиш така.Да и в Благоевград има служители които работят дълго само един поне до по рано всички си тръгваха наведнъж.Пожелавам и на бившите и настоящи служители където и да работят да има уважение към тях.Имаше много готини хора по рано дано не са вече при този неблагодарник.И аз като напуснах с предизвестие бях посечена от една заплата отидох на съвсем друга.

Преди да кандидатсвате погледнете , за какво текучество става въпрос !!!
1. Експлоатация / робски труд / за никакви пари .
2. Пълна некомпетентност, на мениджърският състав !
3. Интриги, клюки и сплетни от всякакъв характер ! Подлизурковци и лизачи .
4. Честа работа след работно време / не се заплаща / !
5. Няма развитие , ако нямаш връзки !
6. Няма бонуси и каквито и да е добавки!
7. Никога не бих работила пак в подобна фирма !
8. Пълна лъжа при осигуряването !
9. Неизплащане на отпуските,фиктивни такива!

Ако сте кадърни компетентни вярващи във собствените си възможности никога няма да започнете да работите в сънмакс. Нищо лично към всички тези които в момента работят и притежават тези качества. По-нагоре в йерархията работят некомпетентни, до болка амбициозни хора с повечко връзки. С малки изключения, все пак малкото хора които дават всичко от себе си за да променят гнилата ситуация и структура във офиса и фирмата като цяло.Който се чувства мазохист и е дребна душица по природа може и ще работи с удоволствие за тази компания.
Поздравления за всички които са се спасили и вече не са част от спаго.

Да се включа и аз към мненията за спаго,от доста време следя темата и ми е доста интересно.Само управителката защитава пихтиеобразното същество Атанасов което се явява собственик на фирмата.Да ама не собственик на фирмата е жена му без да я попита всички негови думи и обещания са във въздуха.Не лъже човека,просто няма думата :)
Иначе обича да обещава,да ама не като го скастри жена му и всичко свършва.Лицето е доста комично,обича да разтяга локуми но си е една доста закръглена НУЛА.
Не му вярвайте когато ви обещава разни неща при постъпване на работа по-добре питайте жена му все пак тя е мъжа в семейството!
А доколкото интригите и другите подли номерца описани в коментарите по-долу,нормално е навсякъде ги има.Просто когато се престашите да работите за спаго се заредете с малко повече нерви и търпение :)

Който ще започва работа кам тази фирма е мазохист към себе си, парво трябва да се зареди с огромно търпение за заплащането и то около 500лв.+-30,40лв.Помислете добре а ако все пак започнете от няма и къде поискайте копие от договора,дори настоявайте за него.