Сънмакс - М https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70&markers=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70

Сънмакс - М

Еехе, гадна свиньо загуби най- после и вилата. Фалира като не можеш да даваш заплати. С пожелание и плажа са фалира като всичко останало. Дано спестените пари от заплати да ти стигнат. Актьорчо.

До къде го докара Атанасов:от топ Ресторанти до топла витрина тип българска кухня...и това му е много, да ги изгонят и от Бизнес центъра, както от МОЛ СЕРДИКА! Няма място в съвременния бизнес за такива селски хитреци и мърлячи!

За щастие БИВШ работник. Бягайте с 200 от там хорааааа. Среда на интриги, неуважение, използване и лицемерие! Част от персонала - интриганти и с високо мение за себе си без покритие хора, нооооооооо всичко идва от КАПО ДИ ТУТИ КАППИ мистър Комплекс аааааааа мистър Атанасов! Много мога да кажа, но ще спра до тук!

Най-болната и гнусна интригантска среда в която съм работила. Отвратена съм от управлението лъжи и само лъжи. Удръжки за какво ли не, храна от върнато. Отровна фирма.

Изключително некоректна фирма, ако ви поканят на интервю бягайте с 300 ! Заплащането е мизерно, дори самия Атанас е казвал, че му се свидят заплати, на всичкото отгоре и ги дава нередовно. Дойде ли време за заплата се започва едно молене и увъртане да си вземеш изработените пари ( обикновено се взимат 2 седмици по-късно и то след продължително дрънкане).Уважение е непознат термин в техното семейство , а злословенето и интригантство от страна на Атанасов е ежедневие - можете да чуете какво ли не за себе си. В ресторанта им ще се чувствате като в Биг Брадър ( ненормалника постоянно гледа камерите) и ще имате снимка от всяко едно кътче в ресторанта, независимо от колко време работите там. Ако напуснете, очаквайте да ви удържат без причина минимум 100-200лв ( колко пожелания да ги дадат за свещи кънтят в ресторанта си нямате идея ). А за отпуска не може да става и дума, ако не ви кажат на интервюто, ще го разберете в последствие, нито ви се полага, както е по закон 20 дни, нито ще ви изплатят нещо. Пожелавам им фалит на заведението в Младост, загуба от Сердика и вилата. Съдбата си знае работата, дано Атанасови си пазят парички, че току виж Видов ден дошъл и клетвите за свещи и нещастие ги настигнат.

ТРАГЕДИЯ!

На умряло куче нож не се вади, но това не важи за Атанасови! След загубата на морския обект настъпва и най-очаквания момент: Спаго Сердика затваря! Атанасови, има Видов ден и за вас - много народ ограбихте, но тръгнахте надолу и все натам ще вървите! Айде, скоро и в тинята сe заровите, там ви е мястото!!!

За всички, които са луди и решат да работят за Атанас Атанасов, няколко основни правила:
1. Искайте да ви осигуряват на максимално висока заплата. Редовно се осигурява на 460, а човекът получава 1500 примерно. Договорете поне 800 лв осиг. основа.
2. Не подписвайте молби за отпуски и заповеди, че сте били в платен отпуск. Няма да видите и стотинка.
3. Не подписвайте фишове за заплати без да сте получили всичко договорено за месеца, иначе няма да си получите цялата сума.
На кратко: болнични и платени отпуски НЯМА. Осигуряват ви на 460 лв, напускате, имате да получавате 1500 примерно, вземате 350, колкото е по фиш. Отивате в инспекция по труда и Ви казват - всичко по фиш ти е платено, нямаш право да се жалваш.
За балъци и шарани няма прошка, дебелаци като Атанасови печелят хиляди на техен гръб.
И умната!

Фирма с отровна атмосфера, мизерно заплащане, собственик, който се изживява като феодал, всъщност
мъж под чехъл, който избива комплексите си, крещейки по персонала. Има стотици работни места. Заслужава ли си човек да се заробва в Спаго?!? Категорично не! Текучеството е огромно, обявите постоянно стоят, отваряйте си очите и внимавайте.

Понеже видях всичките негативни коментари, не можах да се стърпя:
1/Коментарите се отнасят за друга фирма. Тази няма нищо общо със SPAGGO. Позиционирана е в Русе и се занимава със строителство.
2/По отношение на SPAGGO - нищо хубаво и положително не мога да изкажа като мнение освен за персонала. От там ми останаха много стабилни приятелства, всичко останало е под всякаква критика. Доноси и интриги(като навсякъде), на които Наско с радост полага ушенце. Разбирам заплащането пак е на "ниво". Освободиха ме буквално от днес за утре, дадоха ми документите със задна дата и ме пратиха да си вървя по живо по здраво. Парите, които ми дължаха като изработена заплата си ги взех на части в продължение на година, защото се наложи да нахалствам упорито и всичко това, защото не съм влизала в пререкания с абсолютно никого. Мои колеги, които си позволиха "наглостта" да се скарат с баш-министъра Насо, получиха само трудова книжка. Няма договори, няма заплати. Нищо!