Сънмакс - М https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70&markers=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70

Сънмакс - М

Е, мишките пак напускат гнилия кораб! Рекорд по обяви от Сънмакс! Така е, Атанасов, май накрая ти сам ще си работиш! Като не уважаваш хората, ще и жънеш каквот си посял.

От известно време чета коментарите, за да видя дали нещо се е променило от преди 3-4 години и явно нещата ако не стават по-зле, то със сигурност са си останали същите. Ще повторя мнението на останалите бивши и настоящи служители - това място не става. Надявам се хората, които кандидатстват на обяви в jobs.bg да преглеждат коментарите и в този сайт. След като изгубих няколко месеца в безплатно чистене и закъснение на заплатата, работа по 15 часа на ден за никакви пари реших да имам по-голямо доверие на мнението на останалите.

Всички положителни мнения са написани от Атанасов (тези с половината главна буква, той така пише попринцип).

Надявам се, най-сетне съответните органи да намесят по някакъв начин за изплащането на осигуровките на служителите и за това, че повечето от тях работят за заплата по-ниска от минималната (спрямо това, че работните часове са много повече от 40 на седмица).

И не се ядосвайте, напускайте, намирайте си нова работа. Добрата новина е че всяка работа е по-добра от тази.

Единствения ми бонус от работата е че се запознах с много готини хора, явно поне в наемането на хора Атанасов има добри организационни умения.

Заведението е хубаво от гледна точка на клиент, но като работник не го препоръчвам на никого.
1. Отношението на шефа е като към ратай (все едно си му длъжен за нещо).
2. Заплащането е под всякаква критика, като се има впредвид и работното време.
3. Има и случай с агресивно поведение към работниците (както казах по-горе , все едно е майка ти и баща ти - дори и те не биха си позволили такива грубости).
4. Глобяват персонала за абсолютни глупости, ако можеше и за без пари да им работиш щеше да е най-добре, но отношението им към теб ще си остане същото (крайно негативно).
5. Изобщо не се стремят да запазят добрия персонал ( дори и да си най-добрият и да даваш всичко от себе си, това не значи, че няма да те накарат да напуснеш).
от всичко написано по-горе най-гадното е отношението им към теб,буквално все едно си най-големия мизерник на земята и си отишъл да ореш на нивата на царчето за комат хляб.
Не препоръчвам на никого да работи там, а за клиентите - струва ли си да пълните гушата на такива мизерници.

И ако някой от шефовете чете това нека се замисли за добрата реклама, която правят всички които са работили там и дали си струва да са такива мизерници спрямо хората, които им изкарват парите..
Ами това е, в крайна сметка всеки сам си решава!

САТАНАс САТАНАсов е страхотен....УВЕРЕТЕ СЕ САМИ

Супер скапана работа.Лъжи,измислици,глоби.Тоя пък прост дебелак Атанасов за нищо не става.Нямам търпение да се махна.Мизерно заплащане,мизерни осигуровки,мизерно отношение,голямо текучество!Сами смятайте колко време им виси обявата в Jobs.bg!Не се хващайте!НЕ СИ СТРУВА!САМО НЕРВИ И НИКАКВИ ПАРИ!НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ!ИМА И ИЗМИСЛЕНИ ГЛОБИ!И НАКРАЯ ВЗИМАШ ЕДНО НИЩО!ЗАВИСИ АТАНАСОВ НА КОЯ КЪЛКА Е СТАНАЛ!Ужас са като работодател.
!!!ХОРА прочетете внимателно коментарите и не си губете времето с тях.!!!
Всеки, който си е правил труда да наблюдава обявите в Jobs.bg ще забележи как всеки месец тази фирма публикува едни и същи обяви за едни и същи позиции. Как е възможно да има подобно текучество? Подобни фирми трябва да бъдат санкционирани и дори ликвидирани... Дано хората, преди да решат да кандидатстват, решат да погледнат тук за какво става въпрос!

Обръщам се към потърпевшите служители-подайте жалба за кадровата политика на фирмата(те)към Представителството на Европейската комисия(гр.София, ул.Раковска 124).
Там не само ще сезират институциите, но и ще огледат под лупа дейността на фирмата, и най малкото ще се замислят за бъдещите им проекти.
НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ В ТАЗИ ФИРМА НИКОГА !

Много колеги са писали, но за съжаление малко са конкретните мнения. Повечето са общи приказки и псуване по Атанасов. И има защо, няма един да е напуснал без скандал и измама поне от тези, които познавам. Атанасов е един устат и сладкодумен човечец, който има за цел да набира жертви. Лъже маже, за да се съгласиш дапочнеш да работиш и веднага минаваш в реалния живот. Добричкия собственик веднага се превръща в крещящ и истеричен. Почва да раздава заповеди, нареждания, простотии, и всичко с една цел. Да има повод за глоби. Глоби се дават за всичко, като отидеш да получаваш заплата и шока е голям. Поне половината от договореното го няма. Още по-страшно е като напускаш. То не е работно облекло, което трябва да платиш, то не са удържани цели надници, и от последната заплата не взимаш нищо.
Работил съм на много места и при мутри и в обикновени фирми. Такива измами срещам за първи път.
Сега като кандидатствам първо чета в сайта. Така се спасих от други измамници, харесах други и съм доволен.

Вече дълго време им гледам сеира на спаго и докато работех и сега като гледам по сайта мизерията е същата. За няколко години са минали десетки хора. Само готвачите седят докато не ги изгонят. Само те са си добре ядат каквото им падне, вземат си огромните заплати за нищо не им крещят. Всички останали са като в казармата, гонка ,крясъци падни легни стани, глоби за всичко. И като минат двата месеца пробни и трябва да вдигне парите, гони хората и взема нови за малко пари пак пробни и така постоянно. Такава простотия рядко се среща иначе колегите са готини, и по-старите не се правят на важни помагат на новите учат ги. Атанасов е като феодал и смята служителите си за свои роби ако можеше и пари да не им дава щеше най да му харесва.

Егати фалшивците. Нон стоп през една седмица публикуват едни и същи обяви-готвач и аниматор. Бива , бива да не си харесаш служител, ама тяхното е простотия. Или гавра с безработните. Кво ги правят тия автобиографии и снимки, това е все пак лична информация.В тоя джобс.бг трябва все пак да има някакъв филтър за обявите.То всеки може да се представи за всеки и да си събира данни за кеф.Ако пускаш една и съща обява половин година и вече имаш над хиляда кандидатствали би трябвало и администратора на сайта да ги ограничи.Или инспекция по труда-ха-ха.

НЕ струват.Плащат мизерно,няма читави осигуровки.НЕ се хващайте!Просто загубено време!.МИЗЕРИЯ,СТОЙТЕ ДАЛЕЧ!Постоянно търсят хора,та смятайте колко е зле,че все набират!

Потен,мазен селяк :)
Е това е истината за бат Насьо,ако искате да бъдете лъгани и експлоатирани това е фирмата за вас :)
Доста противна и гротескна личност е управителя!
Лъже,интриганства и говори зад гърба ви-МИШКА