Сънмакс - М https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70&markers=Тетевен,ул. БЕЛИ ВИТ 70

Сънмакс - М

Атанасов интервютата за морето пак с любовницата ли ще ги провежда? Или се е прибрал при дебеланата с парите?

Трагедията в Спаго е пълна. Не само Игнатова избяга с 200, но и Мими Бижева, която беше лична приятелка на Атанасови, и най-читавите хостеси Виктория и Ради, Инна и много други. След като ги изгониха от две от заведенията им, и от 5 през лятото, сега имат 2... Вървят залози кое първо ще загуби Атанасов - Сердика или Бистрица.
А за фюрера Цецо е ясно, може да готви, но е як комплексар. Кой друг крещи по момичета? С Атанасов са си лика прилика, боклуци и интриганти, докато ги търпи Атанасова ще са добре. Ако им спре финансите ще са смешна картинка!
Колегите са готини, но това е единственото за което си струва да си в Спаго. Преди плащаха на време, сега и това не е така.

Ако сте нормален човек НИКОГА...АМА НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ работа в SPAGGO..Най-агресивната среда е която съм попадала начело с "баш майстора "Атанас Атанасов.Ако някой го интересува повече нека да пита..ще ви отговоря...имам доста да ви кажа.Оооо щях да забравя...ако НЕ ДАЙ СИ БОЖЕ ВИ ВЗЕМАТ НА ПРОБНО- сервитьор и случайно решите да попитате главния готвач "Фюрер Цветан"- наричан още Цецо за дадено ястие рискувате да бъдете нагрубен,изгонен от кухнята дори и набит(има и такъв случай разказа ми го Атанасов)..На питането ми защо е тази агресия персонала ми отговори ами "ами той си е такъв не се разправяй ще му свикнеш"- шок и ужас.Та този въпросният Цецо и Атанас са тези които всъщност решават дали си "читав"или не..може да си сервира и на президенти..ТЕ РЕШАВАТ..
P.S.Въпросната г-ха Игнатова отдавана не работи в SPAGGO..а и забравих договори,заплати,осигуровки..забравете..едвам си взех парите за 1 месец работа там може би защото вдигнах панаир.

Много малко са заведенията вече, в които идваш на работа сутринта в 8:30, чистиш целия салон, сякаш няма чистачка, сервираш, носиш, отсервираш, ядеш каквото остане от обедното най-вече супа, прав, на крак, после пак сервираш, отсервираш и така до 24 часа.
Страшно дълги смени, ако шефът е дошъл, крещи по всички.
Обещават надница 20 лв на ден. Като ти удържат чупливост осигуровки и липси вземаш под 100 лв месечно за 15-20 смени.
Платена отпуска? Това е някаква измислица според шефовете, няма такова нещо.
Експлоатация в чист вид.

За всички, които са видели обява от Сънмакс или от Спаго, и се чудят дали да кандидатстват, НЕДЕЙТЕ. Ще загубите време, нерви и пари.
Защото палячото собственик ще ви сваля звезди, после всичко ще се окаже лъжа, и накрая и парите няма да си получите. Няма да научите нищо в "елитния" му ресторант, освен как се ядат остатъци от порциите на клиентите, защото друга храна за служителите е мираж. Ще се научите, че нищо не се хвърля, като остане сготвено и се дава на другия ден като ново. Ще се научите, че интригите и скандалите са нов похват за управление, Атанасов да ги патентова?!? Обещава отлични заплати и като дойде време да ги получиш, ИЗНЕНАДА! Няма пари и чакаш, като все пак се намерят пари, толкова глоби ти трескат и заплатата ти олеква наполовина.
Ако не беше толкова жалка ситуацията, щеше да е смешна.

Атанасов, от сърце ти пожелаваме все така да ти върви! Все на затваряне на заведения и свиване на бизнеса, все така да ти бяга персонал и да те гонят за пари!
Все така до пълния фалит!

Атанасов, още не си платил парите на всички, които работихме на морето. Помни, че всеки от нас има познати и приятели, всички ще разберат какъв мизерник си и че не плащаш. Нямал пари. Ами продай си джипа бе! Така както сме ти работили така пък ти си плати.

Неее, не звучи познато. Никак.

Работата в спаго има своите положителни и отрицателни страни.
Нека започна с положителните. Плащат почти навреме. Чисто е и не е някаква мизерия. В общи линии са създали условия за работа. Назначаване на трудов договор става веднага, дори няколко дни преди това, както е според Кодекса на труда.
А сега с отрицателните. Дълги и безкрайни часове. Има колеги, които работят по 13.5 часа. Оборотите са паднали и всичко се изсипва на гърба на обикновения работник. Заплатите са мижави, но изискванията са високи. От оборот и клиенти не може да се очаква кой знае колко - особено тези, които са сервитьори. На ден се полага по една супа и ако не си купиш нещо - направо си умрял от глад.Работната атмосфера е напрегната - в смисъл на излишен стрес, който се причинява именно от собственика.

Здравейте....
Реших да пиша тук, понеже не искам други да останат разочаровани и излъгани, като мен.
Преди да започна да работя в „Спаго“ съм работилa на няколко други места. Такова чудо, като при тия собственици не съм срещала. В частност от Атанасов и от жена му.
Да започнем от там че по закон в България работната седмица е 40 часа. Всичко след тия часове се води извънереден труд. Но за г-чоАтанас Атанасов няма такова нещо като закони. Работи се на смени, като всяка смяна е с плаваща продължителност от 8 до 10,11,12,13 часа. Няма събота, няма неделя. За целия месец всеки служител има право на 3 почивни дни, но не последователни. За отпуск да не говорим. Такова чудо няма. Заплащането е просто под всякаква критика. Заплатите са от 550 до 700 лева, като всеки служител се осигурява на минималната работна заплата.
Отношението към персонала е просто обидно. Главните действащи лица, които играят ролята на „шефове“ са Атанасов и жена му. Не са редки случаите, когато обиждат служителите си. Често създават интриги между тях.
Много от вас, ще си кажат „само за лятото и после си тръгвам“. И аз така си мислех но изкарах доста повече от едно лято. Но дори за „едно лято“ да е, не мисля че трябва да си тровите нервите с тези хора.
Написах това, понеже много хора в този сектор казват „така е при нас“ .
Аз мисля, че е крайно време да се спре с всичко това. Все пак само млади хора започват подобна работа. Крайно време е да бъдем европейци и да потърсим правата си и да ги отстояваме. Преди всичко човек трябва да има самоуважение. Трябва да се научим да уважаваме първо себе си за да може и другите да ни уважават.