Некском България ЕАД / NEXCOM /img/frontend/nomap.png"

Некском България ЕАД / NEXCOM

Не знам кой луд би се хванал да работи за тях като не изплащат заплатите. Плащат вероятно на определени хора от счетоводството колкото да върви фирмата а на останалите от теническия/инженерен персонал са под постоянно текучество. Имаха много добър екип на времето, който се разбяга в последствие. В момента не знам как е. Вероятно и колегите да са някакъв ад като самата фирма - Nexcom Bulgaria LLC. Като цяло са за затвора. Oтупах ги в съдъ, но още не мога да си взема парите благодарение на кривата ни съдебна система. Но и това ще стане и още бой мисля да им хвърля. Ей така за спорта.

напуснах тази фирма преди година две все още не са ми внесени осигуровки ,и не са ми изплатени заплати и платени отпуски,колегите са добри но цялото ръководство е за затвора ,не започвайте работа никога там.

работя в тази фирма от няколко години
дължът ни заплати за 3месеца за 2009г.
и в момента ни дължат за 4-5 месеца заплатите.
Няма социални ,трудови и всякакви осигуровки от 2010г насм
НЕ ПРЕПОРЪчВАМ И НА НАЙ ГОЛЕМИЯ СИ ВРАГ ДА ПОСТЪПВА В
НЕКСКОМ,АЙБИЛ,НюТЕЛ И ВСЯКАКВИ ФИРМИ НА ЕМИЛ НИКОЛОВ

работя в тази фирма от няколко години
дължът ни заплати за 3месеца за 2009г.
и в момента ни дължат за 4-5 месеца заплатите.
Няма социални ,трудови и всякакви осигуровки от 2010г насм
НЕ ПРЕПОРЪчВАМ И НА НАЙ ГОЛЕМИЯ СИ ВРАГ ДА ПОСТЪПВА В
НЕКСКОМ,АЙБИЛ,НюТЕЛ И ВСЯКАКВИ ФИРМИ НА ЕМИЛ НИКОЛОВ

кажете някоя клюка за умиращият кон Некском...опппсссс....обърках се,за умрелия кон Некском!Поне чува ли се дали някога ще си вземем заплатите или ще се нареждаме и ние на опашката с изпълнителните листи?Опитват  се да ни правят на идиоти с това безкруполно мълчание,но ние все пак не сме такива.....пожелавам на всеки час по-скоро да си намери работа и да ссе омита от тук.Успех колеги!!!

Кажете какво е положението вмомента, защото мисля да кандидатствам там за работа по точно в NOC центъра ако имат такъв ....
м 23 София

Днес попаднах на един материал в jobs.bg
Който има желание да го погледне и да прецени колко погрешно действаше (може би и сега е така) висшето ръководство на Некском.Супер некомпетентност струи от всякъде и резултатът е напускащи и недоволни служители.Измислени бонусни системи, лъжи и измами да достигнеш таргетите:)).Радвам се че съм далеч от всичката тази алчност и лицимерие.

Може ли някой да ми обясни как върви фирмата в момента работил съм отдавна в Некском като техник и съм загубил сяква връзка с вас,има ли някакви структорни промени като офиси, служители, промяна на цени,транспортния проблем?
Бих се радвал ако някой ми отговори.

Пропуснала съм да отбележа , че обезщетението , което ми дължат за м.Юли е за 2009 година.Сигурна съм,  че има и други такива бивши колеги ,  които не са получили обезщетението си!

На мен Некском ми дължи обезщетение по чл.222 от КТ за месец юли,което още не ми е изплатено!Ако има и други такива бивши колеги нека се свържат с мен.Оставям e-mail  си : [email protected]