Некском България ЕАД / NEXCOM /img/frontend/nomap.png"

Некском България ЕАД / NEXCOM

Абе верно ли е че е започнало затваряне на офиси в страната?!

Радвам се, че можете да изказвате свободно своето мнение тук, но искам да ви помоля да не ми приписвате изказванията по-долу. Най-малкото не бих използвала тези инициали...
Наистина съжалявам много за всички съкратени служители и ако си мислите, че това е решение на HR-a, много жалко.
Пожелавам успех на всички!

не работя за ЧР - Некском БГ. Ти ми оправи настроението :-)))))))

Текучество има във всички БГ фирми, в малко от тях има персонал от преди 10 години. За сергийте в Горубляне нямам информация.

Ок. работят хора от създаването на фирмата. Сега ми посочи фирма в българия , където персонала се е сменил минимум 10 пъти за 10 години. В сметката можеш да включиш и сергиите на горубленския пазар

Първа, втора вълна...произход на компанията..."теория на конспирацията" може да се застреля! В компанията работят хора, и то не малко, които са там още от основаването й. Това е достатъчно инфо според мен!

Продължава да се подържа мнението , че некском е американска фирма. Това е фирма - офшорка регистрирана на верджинските острови и някакъв адрес в САЩ

Още докато работех за побългарената американска фирма беше ясно защо на всички нива се назначават бивши кадри на БТК. А дали са бивши? Защото бавно и сигурно тези хора съсипват конкурентните фирми на "монополиста" и така разчистват пътя. Моите подозрения нямаше да бъдат верни, ако това се случваше в друга страна. Е, дай боже сили на колегите, които останаха да се борят с вятърни мелници.

Нещата са ясни - слаб мениджмънт, лошо управление на компанията продължаващо дълги години и като резултат: недоволни служители, лоша атмосфера за работа, губене на позиции в бранша, ниски заплати, съкращения и т.н. Виновни няма - нормално за БГ, но нали Некском беше американска компания или само беше компания... ако някога е била :))) Проблемът в Некском е от лошото управление и всички го разбират това! Трудно е хора без опит и със съмнителни способности да управляват други хора, а в Некском има такива мениджъри, директори, членове на борда на директорите и т.н. Чистката която в момента се провежда от новите собственици е принципно правилна, но и много закъсняла, защото кораба вече е почти потънал!

Стига сте се били в гърдите с тия осигуровки на реалната заплата!!! Това не е привилегия на работещия, а задължение на работодателя. Това не е социална придобивка като допълнителното здравно осигуряване например, каквото Некском не осигурява на служителите си, че да се развява на всяка страница в този форум!