Орбико България Кавен Орбико /img/frontend/nomap.png"

Орбико България Кавен Орбико

Не започвай в Кавен Орбико. Докато си там и си вършиш работата и тряаааааааас, уволнен си. Просто така, щото трябвало да изгориш. Така шефовете на горните етажи си осигуряват още време на постовете си.

здр. искам да попитам как е сега в тази фирма? същото ли е положението? сега ми предлагат да почвам и се чудя дават ли пари ?
казаха че се почива неделя и понеделник , за пари 500 ?
ако може някой да раздуха нещо ще съм му благодарен !

Ай много некъдърни шефове останаха в тз фирма.Крайно време е да я затварят.Зплащане лошо.Уважение никакво все едно си роб.Привилегии нулеви няма отпуска.Фирментасигурност само ако си със връзки.Бачка се нон стоп няма събота в неделя може да намежеш почивка .Работи се от тъмно до тъмно.Ако не си човек на шефа потенциала за развитие е нулев трябва да чункаш някои подметки за да не те уволнят и по нагоре да цункаш зада те издигнат.Местоположението е на майната си .Работната среда хич я няма всеки от колеги влачи сурни и гледа теб да набута.Особено тез дето са по складовете.Цяла година се къпят и перат без пари и пукат на корем сникерси и марсове а ти им плащаш
Абе бегайте от туй место

Господа ,човека който отговаря за района ви в Русе е един надут пуяк и не знам дали знаете поговорката ,който най много ви ласкае той е най големия ви враг

Гледам обявите за работа и четя мненията на хората. Като цяло оставам много раздвоен. Чудя се дали проблема не е в персонала и манталитета на хората или "Кавен Орбико ЕООД" е поредната голяма фирма, която гледа максимално да се възползва от немотията на хората.
Хайде някой да даде по-голяма информация за това на коя длъжност какви пари получават хората. Благодаря.

За да работи някой в Кавен Орбико преди всичко трябва да НЕ уважава себе си,да има здрави нерви и да е пълен тъпанар защото така има вероятност да го издигнат и като шеф,заместник шеф или помошник на помошника на шефа а що годе нормалните хора си работят за нищо пари и не мрънкат , ако мрънкат ги уволняват защото са неодобни на вишестоящите личности които в крайна сметка не са с нищо повече от работниците,просто са с работливи езици.Работната ръка в тази фирма за напред се очертава само от току що завършили младежи които рано или късно ще се осъзнаят каде се намират и бабички пред пенсия.

Владко Русимов, го е написал много добре. Ако си готов да пречупиш българския си манталитет можеш да взимаш една от най-високите заплати в България в този бранш и ниво в йерархията. За момчетата от склада/логистиката ще се въздържа да ги коментирам за сега

Господа-другари чаках ви 3/три/месеца да ми се обадите и да потвърдите дали съм одобрен за работа във вашата фирма или не,но явно много сте затрупани с работа и нямате време да се обадите,не мога да чакам повече и започнах работа!!!!!!!!!!!!!!!!!

Това което ми бе казано предварително няма нищо общо с истината за работа в склада за опаковане,стикиране и т.н.осигуровка 270лв. работа като вол на 12ч.и по важното е че няма кой да ти каже какво точно трябва дае правиш.Съжалявам че дадох толкова много пари за документи..Сега набират още балами.Условието е 270лв,на 12ч. без право на стол да работиш и без гардирбче,то е толкова голямо че можеш да сложиш 4бр. хляб.Вътре всеки казва че ще се маха  и си търси работа.работното време е на 8ч. но за останалите 4ч. недават заповед за извънреден труд.Пазете се да не се спънете или паднете,внимавайте и с количките дето се дърпат палетата.Трябва да дойде проверка от ИНСПЕКЦИЯ ПО ТРУДА.На всеки е ясно че при започване на работа трябва да се проведе инструктаж със подпис, така поне да си вържат гащите,ама те не.Постоянно търсят работници.В една фирма където се търси често работна ръка бягай от нея и не се захващай.Е дано ме послушате ако ли не идете да видите.Не само в Елин Пелин така е в цялата страна дето имат складови бази..В администрацията е друго, поне са любезни

такъв стрес и такова напрежение няма никаде само в Кавена.заповедите се сменят по пет пъти на ден,дори когато не си на работа телефона не спира да звъни.лъжат се клиентите с оферти,и след това се сваля цената.има няколко шефа които си мислят че са хванали Господ за ........   От високо се пада най лесно.Мога да пиша много но няма смисъл.