Орбико България Кавен Орбико /img/frontend/nomap.png"

Орбико България Кавен Орбико

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Работя във фирмата от 15 години.
Започнал съм на една от най - ниските позиции. През годините съм преминавал можество различни обучения ( вътрешно/външно фирмени ) платени от компанията, както и допълнителни, по моя инициатива, които съм си заплащал. Винаги съм прилагал наученото в работата и с усилена работа и надграждане на знания и умения резултатите не закъсняват. Ако искате работа, която да работите нещо там от 8 до 17 не почвайте.
Ако искате да отбивате номера и да вземате няк'ви пари - не почвайте!
Ако не сте готови да се предизике и излезете извън зоната си на комфорт, за да постигнете повече ( от колкото и вие самите сте си представяли) - моля ви не почвайте!
Работата е страст и ти гориш в нея, завладян от резултат и прогреса ставаш все по - добър, и по - добър, и по - добър.

Няма невъзможни неща! Някои неща не са се случили просто, защото не си пробвал.

Та както написах в началото...
Започнал съм на една от най - ниските позиции, но с натрупване на различни знания и умения, съчетани с опит в момента съм достигнал до позиция със средно управленско ниво.

Никой не слага лимит до къде можеш да достигнеш. Фирмата дава възможност за кариерно развите, казвам го от личен опит.

Пожелавам на всички успех!

А и още един последен въпрос към всички чудещи се...

Готови ли сте да се предизвикате?

ПОРЕДНАТА СНВШНА ЖАЛКА ФИРМА, КАТО ПИТАХ ЗА РАБОТА ТЪРСЕХА МАНЕКЕНИ, УМНИ, КРАСИВИ, РУСИ, С МНОГО ОПИТ ама казаха намерихме друг по качествен кадър боклуци, аз им казах че след време ще търсят и ще ми се молят да работя ама никога няма да доя педераси. 1200лв заплата ниско заплащане 10 часа пълен смях. Транспрес дават 1700 лв за 10 часа

Работех в "Орбико България" в продължение на една година на позицията "Стажант човешки ресурси". Искам дебело да подчертая, че напуснах по лични причини, а не заради такива, свързани с работата.
Мнението ми за фирмата е изцяло положително. Страхотен колектив, подкрепящи и отзивчиви колеги. Идеите ми винаги са били изслушвани и оценени подобаващо, непрестанно съм получавала обратна връзка за работата си и конкретни насоки какво се изисква от мен. Опитът, който набрах за тази една година, наистина ми показа що е то добрата компания - дружелюбна среда, отвореност към иновации, комуникация на високо ниво, готовност за взаимопомощ и подкрепа.
Искрено не разбирам негативните мнения, тъй като никой от колегите от отдел "Човешки ресурси" (за времето, в което аз съм била в "Орбико") не си е позволил да излъже служител (било то настоящ или бъдещ) - за заплата, условия на труд и т.н. Присъствала съм на няколко интервюта в качеството си на наблюдател и колегите винаги са обяснявали коректно и подробно всичко, свързано с позицията и работата. Отворени са за въпроси и са изключително добронамерени, никога не са си позволили да се отнесат пренебрежително.
Относно работата - да, много се работи. Дори на мен като стажант ми се е налагало да оставам в извънработно време заради неща, които трябва да свърша. И съм го правила с удоволствие, защото съм имала подкрепата на колегите си и трудът ми е бил оценен. Плюс това лично аз получавам удовлетворение от добре свършена работа, не знам за другите... Също така, поне според моите наблюдения, хората, които работят и дават всичко от себе си, винаги биват забелязвани и поощрявани.
За финал ще дам един наистина приятелски съвет към всички негативно коментиращи - за цяла година не чух нито веднъж от напускащ служител да дойде в отдел "Човешки ресурси" и да се оплаче в прав текст. Така че ако искате промяна, предприемете действия! От "Човешки ресурси" не четем мисли, не следим отблизо работата на всеки отдел и динамиката на взаимоотношения във всеки екип. Ако сами не кажете кое не е било наред и кое бихте искали да се промени, то няма как да видите развитието, което искате. Затова наистина с най-добри чувства ви препоръчвам вместо да пишете по форуми и сайтове, да подадете обратната си връзка там, където трябва.

Само позитиви мога да изкажа за фирмата. Амбициозните и тредолюбиви служители, биват ценени и тласкани нагоре. От останалите има под път и над път, така че нормално е да има двустранно негодувание. А пък тези, които са стигали само до интервю, е срамота да изказват мнение за фирмата, отношението и атмосферата. Не мога да припозная нито едно от мненията по-долу.

Не си губете времето.Ще бачкате като парцали а накрая дедовия ...

От една на пръв поглед просперираща и обещаваща много фирма се оказвате в една лъжлива дупка.
Много велики на думи и обещания, а реално си ви манипулират и използват като парцали!!!!

Не започвайте във тази фирма!
Едно обещават а друго се случва.

Все по-зле стават нещата в тази фирма. Няма никаква организация, на шефовете не им пука, заплата не мърда.

това е наи долната фирма за която някога съм работил ,абсолютни дебили ,и симуланти .не започваите за нищо на света работа там.20 човека мениджъри суперваизори -поне за такива се мислят , и 3 ма изпълнители шофьори които им вършат цялата работа.от 9 сутринта започват с чашите с кафета да чешат езици и да симулират активност това продължава до 11.30,след това сядат на компютъра до 12 преглеждат си пощата ,в 1200 сядат да ядат отново 4есане на езици и симулации до 1300, в 13.30 критикуване и беседване колко е мръсно във фирмата трябва да направим туи онуи до 1530,в 1530 време за кафе и 4есане на езици до 1630, в 16/45 се приготвят да си ходят .абсолютни безхаберници и фабрики за лаина ,пълна дезорганизация ,вирнати носове мислеики се за някои . тези хора хал хабер си нямат какво се случва там.всеки уважаващ себе си човекне бива да допуска да започва работа там ,пълна лъжа са заплатите ,глоби за щяло и нещяло ,раз4итат изцяло на това да им се вържат глупаци на въдицата .