Орбико България Кавен Орбико /img/frontend/nomap.png"

Орбико България Кавен Орбико

Отностно мнението на The Sleeping Beauty, бих казала, че не си права.Първо искам да обърна внимание на правописните ти грешки. След което, да направиш разлика за коя фирма пишеш, тъй като случилото се с теб не е от ф-ма Кавен Орбико и да ти кажа, че забравяш да споменеш какво си направила, за да те изгонят?Другото, което е, че си била предупредена да не продължаваш с постъпката си във фирмата, но въпреки всичко си постъпила както ти е добре, което да ти кажа като бъдещ служител, в която и да е фирма ти не си добре дошла, ако продължаваш да си правиш каквото си и скаш и не е в рамките на правилата на дадена фирма. Не случайно във всяка фирма си има правилници и процедури за спазване, но явно ти не си възпитана да спазваш каквото и да било. И разбираш ли сега пак няма какво да правиш и трябва да покажеш отново негативното си настроение, тъй като ти си доста отрицателен човек, да не говорим че излъчването ти дори е такова и се хващаш да хулиш по фирма, която дори не е виновна за твоето изгонване. Искам да кажа на настоящи и бъдещи служители, написаното от тази жена тук НЕ СЕ отнася за фирма Кавен Орбико, случилото се с нея е за това, че не е спазвала вътрешни правила и процедури. А на работното ти място какво лично пространство очакваш? Facebook, чатове и т.н. не на работа, а у дома, то затова си сега и там.И друго да те питам как разбра дали рецепционистката е безделна, при положение, че не си подаваше носа там, и минаваше покрай нея като сянка?А дали служителите вОнят или не и дали продуктите им помагат, не си ти човека, който да съдиш.Обърни внимание на облеклото си и успех като се промениш.

А, забравих и още нещо-много съществено и кръсноречиво!
В P&G Bulgaria се работи задължително по време на болничен.
Няма значение, дали сис с 39 температура, дали си на легло, или си контузен, или друго...важното е да работиш за фирмата отвкъщи!
Сериозно нарушение...внимавайте

И така, добре че го има БГ Работодател!
Не прощова никому!
Няма да прости и на отдела на трети етаж...
Имало една време една фирма.
Там човек е употребен, изтискан и изхвърлен като ненужна мръсна кърпичка.
Във фирмата се вихри една асистентка Човешки Ресурсии-цербер, ще я кръстя Крюела Девил.На приказна тема ще сме, не случайно...
Та, ако на Крюела не и харесваш, горко ти...ще направи всичко възможно да те изкара по-черен и от по-лош от най-лошия престъпник.
Освен, че се рови в личното пространство на служителите, че слухти кой какво е ял, пил, дали и кога е на бюрото си, освен че знае да гаси лампите и да затваря вратите, тя предимно пречи на хората!
Най -типичното качество на Крюела е, че е страшна интригантка, по-цял ден се чуди какво да работи, кого да обсъжда с безделната рецепционистка и с кого да се скара.
Очевидното и жалкото е, че това поведение е на почит в тази "престижна" фирма и всички за слепи за него!
Не си губете времето и не си правете илюзии, това е поредната жалка българска картинка на фирма, с долни и подли змиорки, които така вунят, че нито един от продуктите им не може да им помогне!

фирмата с трудни за разбиране и заприхождаване фактури.чудя се дали просто системата им е тъпа или рибата се вмирисва откъм главата ....

В момента се търси кандидат за работа,като шофьор по обява в Джобса,за Стара Загора.
Някой може ли да каже,как стоят нещата за шофьорите,заплата,работно време,отговорности и други неща.Предварително благодаря на ангажиралите се с отговор!

Хора никога заради нищо не започвайте там , ако ви предлагат работа във въпросния бънел да стикирате или фулирате. Заплатата е 310 лв в най добрите случаи ако не са те глобили за нещо и 60лв ваучери. Колегите са предимно жени който са с много особен характер заядливи и депресиращи (не всичките но 95% от тях са). А въпросния шеф на бъндела Софрони Софрониев е боклук и полувина, висок нахален приличащ на бивша мутра с шкембе. За 3 Месеца в който аз бях там ми съкратиха живота с 10 години. Самата работа е много тежка вдигаш кашони и тем подобни тежащи 15-20 кг. Ако има алергични към прах и миризми също не е подходяща работа за вас. Изобщо ако се захващате с тая фирма помислете добре преди това. Обещават по голяма заплата в последствие взимата минималната, работното време е уж от 8 до 17 но караме по 12 ч. нестига че цяла седмица сме там ами ни карат и събота и неделя да ходим уж ни се плащало повече, но не е така. Кафене където да ядете има но за там трябва да си приготвите 10- 12 лв на ден тоест много е скъпоо. В бъндела е много студено и мръсно влажно. Хората от офисите се държат с нас от бъндела и склада като с помиари все едно като работим за по малко пари ние не хора ли? Имат некви правила кайто са убийствени. Почивките през деня са четири по 15 м. и една от 30м. всички под строй излизаме почива ме и трябва да се върнем под строй. Ръцете ти запреличват на маймински гъз грапави и нарязани от кашоните който отваряш, стикерите който лепиш, да не говорим за болките в кръста и раменете от тежеста на всички продукти който вдигаш през деня. Използват те докато имат нужда и после фърчиш.
Ами това е общо взето помислете преди да се забъркате с тая фирма.
Ако се сетя още нещо ще добавям.
 Лек ден.

Голяяяяяма селяния нещо страшно е в склада просто няма друг такъв работодател да търпи толкова много паразити които били някакви началници на 15 човека на смяна има 20 началника,защо ги търпите такива селяндури на всякъде е обратното повече са работниците а по малко са търтеите вземете се в ръце не е случайно това текучество във побългарената ви скапана фирма а до интриги и сплетни там е нещо ужасяващо със конкурс са избрани от цяла България най големите интриганти и двуличници БЯГАЙТЕ МНОГО НАДАЛЕЧ ОТ КАВЕН нищо няма да получите освен трошене на нерви и скъсяване на живота ви от недодялани селяндури.

П.С. Извинявам се за правописните грешки в предишното ми мнение.

Заплащане - Много ниско 310лв, и се опитват нон стоп да те глобят за някаква измислена нередност, която и те може да са направили кажи речи, за да не ти платят и малкото пари. Обещават ти, заплата от 400лв. до 500лв. като тя трябва да се състави от направени "бройки" които са така направени, че дори за 310лв. не можеш да ги минеш, също извънредното ти работно време не се заплаща, дори да идваш събота и неделя пак си на бройка, и пак не е сигурно, че ще минеш 310лв. които единстено са ти сигурни, ако не те глобят разбира се! И има още 60лв. ваучери за храна с които залъгват хората. Също си отговорен за липси и всякакви неща от този тип.
Уважение - Никакво! На никой не му пука за тебе, ако решиш да напуснеш просто те пускат, без да задават много въпроси, защото са наясно за нередностите и за пълната експлоатация! Освен това ти искат ужасно много документация, която не е нужна за един обикновен работник и струва доста.
Привилегии - Не получаваш храна, имаш диспенсер за вода, от който всички пият с бутилка, което означава недай си боже някой да е болен, до един ден всички ще са болни. Стаята за почивки е някаква пълна смешка, съставена от няколко бюра и стола, микровълнова и диспенсер, няма хладилник... нека храната ти гние в измоленото ти шкафче, където температурата през лятото е към 35 градуса.
Фирмена сигурност - Аз бях назначена за промоционален работник с условие, че може да им трябвам или да не им трябвам след 2 месеца, което колеги и от другите отдели казаха, че пак са някакви лъжи, за да започнеш там. Сами си правете изводите.
Ангажираност - Не е ясна. Както си на 8 часов работен ден и ако искаш можеш да оставаш след работно време, така изведнъж идват и ти казват тази седмица си на 12 часов режим... ти си казваш.. хм 2 на 2, но не! 5 дена по 12 часа, които също не се заплащат като извънреден труд.. всичко си е нормално.
Потенциал за развитие - Абсолютно никакъв има хора, които са там от началото на фирмата, нито са повишени, дори взимат по - малко пари от преди.
Местоположение - Ужасно неудобно, забутано на края на София по пътя за циганската махала, както каза и друг коментирал тук.
Колеги - Има няколко готини колеги, които са ужасна рядкост 2...3, другите са страхотни селяни, които подсвиркват (говоря и за драгите колежки, също) крещят и какво ли още не, слагат едно радио от което по цял ден свири чалга на макс(не можеш да си чуеш мислите) и не се интересуват, дали на някой му харесва или не.
Работна среда - Като прибавим тези колеги и климатик, който много често е на 18 градуса студ, пръстите ми са ставали сини, както и самия климатик няма сменяни фитри и хварчи някаква мазнотия от него и полепва по цялото ти лице, прибавяме още и гърчене, и влачене на тежки кашоки за жени и постоянни крясаци, особено ако случайно си залепил някой стикер накриво събиране на целия отдел и заплахи за носене на отговорност.. няма какво да кажа, освен да прибавя още едно нещо - не ти дават работно облекло и си цапаш твоите дрехи и умираш от студ. Освен това е много мръсно и прашно навсякъде, и те карат да минаваш целия склад, за да стигнеш до стаята ти за почивки при положение, че има директно стъбище до там без мотокари и опасни неща.... и това в името на безопасността!
В заключение бих казала, дори да нямате друг избор не започвайте там, само разходите Ви там и до там са тази мизерна сума, има голяма вероятност да се появят липси или глоби! Просто уважавайте себе си и изчакайте за нещо по - добре, а повярвайте ми почти всичко е по - добро от това. За 300лв. не си заслужава да си съсипваш здравето там(климатици и кофти храна, заради липсата на кладилник или мивка.....), не си заслужава да си съсипваш нервите (чалга, нагли началници и много други неща) и не на последно място работиш със собствени дрехи, които също се съсипват!
Успех!

Не смятат ли анонимните писатели, че все пак не би било зле да предоставят ясни и потвърдени аргументи за тяхното мнение? Може би просто те самите са мързеливи и некадърни?