ПИБ / Първа инвестиционна банка АД /img/frontend/nomap.png"

ПИБ / Първа инвестиционна банка АД

Когата кандитатсвах за касиерка преди 2г в фи банк, Петрич имах 3 години стаж като касиерка в друга банка и на интервюто дори им казах, че минималната ме удовлетворява, защото се нуждаех от работа в този момент.Завършила съм финанси и счетоводството в София. Имах и друга позната която кандитатсваше с мене бивша счетоводителка много добра.
Очаквайки някоя от нас да вземат се оказа, че са одобрили момиче което нямаше 1 ден работен стаж, в живота си дори не е завършила и финанси. Извода сами си направете всичко... Колко и да си специалист в дадено нещо нямаш ли връзки в България е така ще набутат някоя си на някои си където не може да смята дори.

Много натоварване, никакво признание. Ако си връзкарче и лизач - успяваш.

Тази касиека от Петрич е пълна психопатка мене лично ме обижда по месинджъра че съм подъл и мазен мога всичко да ви покажа черно на бяло. При положение че съм клиент на банката от дълги години както и съм помогнал на мн клиенти да отворят сметки в тази банка. Също съм направил доста хора от селото ми да си взимат там заплатите, но ще променя всичко. Безобразие и наглост.

Тая касиерка от Петрич наистина е под всякаква кротика не само отношението към клиенти винаги със една скиснала физиономия ами дори не може и да смята. След като беше направила грешка при връщането на ми звъняха да ме притесняват, че ми дала повече пари камери да ми показват все едно аз съм крадец? Нещо като добър ден добро утро няма ли?

Касиерката ви в гр. Петрич е под всякаква критика тая зализаната с мазната коса дето е уредена от Чомбе. И директира знаещ това прекриващ я вече близо 2 години.След изнасяне на информация от банката след скандали с колеги, същата е обиждала и клиенти и колеги. Обвинявала е колега че и взимал пари от картата. Носеща и се слава по целия град че си пребива детето, че е изоставена от мъжа си защото го е крадяла. Разваляща ренюмето на банката и всеки си свирка там без грам да му пука за това...

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Само да попитам кой я взел тая касиерка на работа в клона ви Петрич? Тая има ли въобще елементарно възпитание? Много лошо впечатление както на мене така и на няколко близки. Научете ги поне е на елементарни обносли тея хора. И като има клиенти не да си играе на телефона или да ми се пени, че директно ще си затворя банковите сметки там. Също тая я научете да смята, че нямате никакво право да карате хората да връщат пари като тази не може да смята. Защото в съда не може докажете, че на определен човек тя е дала повече пари.

Здравейте, на всички! Бих искала да помоля за малко информация за град Добрич, за длъжност специалист общи банкови операции. : ) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО .

Пиклите по обслужване на клиенти в офисите в Хаджи Димитър и в Сердика Център за какви се мислят? Завършили там някоя измислена специалност като Икономика, Бизнес администрация или Стопанско управление в УНСС, Ценов или НБУ и вече станаха велики. А са просто едни хубавки, но тъпички селски девойчета дето стават само за други работи. Касиерките вършат много повече работа от тях без да се надуват и правят на велики. Няма кракът ми да стъпи отново в тези два клона.

Работих в банката като оператор картови разплащания.Натоварването е огромно,има около 200 обаждания на ден.Клиентите те псуват и обиждат и естествено ти нищо не можеш да направиш...докато те псуват опаковаш и изпращаш карти и още куп неща.Работи се на смени ,събота и неделя и на празници,тогава натоварването е още по-голямо.Иначе колегите са млади и приятни хора.Мениджъра на позицията също има нормално и човешко отношение.Заплащането е 800 лв.Няма социални придобивки,като ваучери за храна и т.н