ПИБ / Първа инвестиционна банка АД /img/frontend/nomap.png"

ПИБ / Първа инвестиционна банка АД

Само да попитам кой я взел тая касиерка на работа в клона ви Петрич? Тая има ли въобще елементарно възпитание? Много лошо впечатление както на мене така и на няколко близки. Научете ги поне е на елементарни обносли тея хора. И като има клиенти не да си играе на телефона или да ми се пени, че директно ще си затворя банковите сметки там. Също тая я научете да смята, че нямате никакво право да карате хората да връщат пари като тази не може да смята. Защото в съда не може докажете, че на определен човек тя е дала повече пари.

Здравейте, на всички! Бих искала да помоля за малко информация за град Добрич, за длъжност специалист общи банкови операции. : ) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО .

Пиклите по обслужване на клиенти в офисите в Хаджи Димитър и в Сердика Център за какви се мислят? Завършили там някоя измислена специалност като Икономика, Бизнес администрация или Стопанско управление в УНСС, Ценов или НБУ и вече станаха велики. А са просто едни хубавки, но тъпички селски девойчета дето стават само за други работи. Касиерките вършат много повече работа от тях без да се надуват и правят на велики. Няма кракът ми да стъпи отново в тези два клона.

Работих в банката като оператор картови разплащания.Натоварването е огромно,има около 200 обаждания на ден.Клиентите те псуват и обиждат и естествено ти нищо не можеш да направиш...докато те псуват опаковаш и изпращаш карти и още куп неща.Работи се на смени ,събота и неделя и на празници,тогава натоварването е още по-голямо.Иначе колегите са млади и приятни хора.Мениджъра на позицията също има нормално и човешко отношение.Заплащането е 800 лв.Няма социални придобивки,като ваучери за храна и т.н

Не си губете времето. Много работа,мизерни пари,а реклами и пози -големи. Липса на персонал,поради ниските заплати, а натоварването е огромно. Никакво разбиране от високите етажи. Те само искат,но не дават пари!Започват нови кадри за месец два и напускат когато си видят фиша.

Най-несериозната банка във Враца, вчера чаках близо час за да ме обслужат, охраната си позволя волности и вулгарен език, работят бавно управителят не взима мерки пожела да ме приеме, била в почивка, ще ги сменям, препоръчвам и на Вас.

Не започвайте работа там особено в провинцията.Заплата е минималната за длъжността БСОК.Напрежението е огоромно,отношението е много лошо...

НЯКОЙ НАЙСТИНА ДА КАЖЕ , ЗА ТЕЗИ 2000 ЛЕВА ОТ КОГА ЗАПОЧВАШ ДА ГИ ДЪЛЖИШ ОТ ЗАПОЧВАНЕТО ТИ ИЛИ ОТ МИНАВАНЕТО НА ИЗПИТАТЕЛНИЯТ СРОК - УЖ 5 , 6 МЕСЕЦА - МОЙ ПОЗНАТ ИМА ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА РАБОТА ТАМ ? ТОВА Е НЕМОРАЛНО И НЕЗАКОННО - НАИСТИНА С КАКВО ПРАВО СА МУ ГО КАЗАЛИ , ВИЖДАМ ЧЕ ДРУГИ ХОРА СА ГО КОМЕНТИРАЛИ , ЩО ЗА НАЧИН ДА ЗАДЪРЖИШ НЯКОЙ ????
ПЪК И ТОВА КОЕТО СЕ ГОВОРИ ЗА НАТОВАРЕНАТА РАБОТА , И РАБОТАТА СЪС 2000 ПРОГРАМИ , 2000 ДОКУМЕНТИ , И ТН Е НАПРАВО ....

Това за неустойката го няма в нито една банка и в нито една нормална фирма , това е позорно !
Това ли е начинът да се задържат служителите !
Щом напускат хората значи има проблем.
В този случай кой на кого е работодател?
Дали обикновенните служители не стават работодатели на банката.
Ако на един служител не му харесва става и напуска , поради причин които не касаят самата банка.
Откъде на къде ще им даваш 2000 лв при условие че те са ти дали една, две или три заплати.Това да не е затвор.
те?
Социален пакет = 0

по повод коментара от 05.2017 че се дължи неустойка 2000лв. ако напуснеш преди да си направил 2г. в банката важи ли и ако те решат да те махнат? Защото ако решат да те махнат и се окаже че им дължиш неустойка изобщо не е за предпочитане да започваш