ПИБ / Първа инвестиционна банка АД /img/frontend/nomap.png"

ПИБ / Първа инвестиционна банка АД

Абе човек - спри да пускаш тия рефъръл линкове в мненията за всяка фирма, да заблуждаваш хората и да се опитваш да печелиш на техен гръб. Като телефонните измамници си - то не беше печелене по 1 биткойн на 6 месеца, после посмали на 10$ на ден, не работиш никъде и т.н. Добре си го написал без нищо конкретно за фирмата, за да можеш да копи пействаш под всяка тема. Само да беше ударил и един спел чек, че "другЪде" и "сАнувал" не са грешки от натискане на съседния клавиш, а баш от неграмотност :-).

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Работя в централата на Първа инвестиционна банка от 3 години. Въпреки тежките времена, в които се намираме, разбрах, че и тази година ще получим бонуси за Нова година. Това е голям жест и аз и колегите ми го оценяваме. Говорейки за Ковид 19 ръководството взема доста мерки, да не кажа даже малко пресилени - работим разделени на половина - 50% от вкъщи, 50% в офиса и се сменяме на 2 седмици.

Тази седмица бях на интервю в централата на банката за позицията фронт офис. Направи ми впечатление, че мерките срещу Ковид 19 се спазват много стриктно - охраната беше с маска, дамите на рецепция - също, навсякъде имаше дезинфектанти и даже ме помолиха още преди да прекрача входа да си сложа маската. Интервюто ми беше за 11 ч, като 5 минути по-рано ме поканиха да изчакам в лобито и точно в 11.00 ч влязох за интервю със служител от човешките ресурси. Задаваха ми въпроси само от професионално естество и за 20 минутки бяхме готови. Очаквам отговор тази седмица и се надявам да започна работа там, останах много впечатлен.

Няма по некачествено обслужване в Европа. Телефоните ви само красят интернет пространството и никой никога не отговаря на тях намирам се в Англия как да стигна до ваш офис за да поговоря с някой ваш компетентен служител ако въобще имате такъв. Съжелявам всеки ден че съм ваш клиент и никога не бих ви препоръчал на никого съжелявам.

Когата кандитатсвах за касиерка преди 2г в фи банк, Петрич имах 3 години стаж като касиерка в друга банка и на интервюто дори им казах, че минималната ме удовлетворява, защото се нуждаех от работа в този момент.Завършила съм финанси и счетоводството в София. Имах и друга позната която кандитатсваше с мене бивша счетоводителка много добра.
Очаквайки някоя от нас да вземат се оказа, че са одобрили момиче което нямаше 1 ден работен стаж, в живота си дори не е завършила и финанси. Извода сами си направете всичко... Колко и да си специалист в дадено нещо нямаш ли връзки в България е така ще набутат някоя си на някои си където не може да смята дори.

Много натоварване, никакво признание. Ако си връзкарче и лизач - успяваш.

Тази касиека от Петрич е пълна психопатка мене лично ме обижда по месинджъра че съм подъл и мазен мога всичко да ви покажа черно на бяло. При положение че съм клиент на банката от дълги години както и съм помогнал на мн клиенти да отворят сметки в тази банка. Също съм направил доста хора от селото ми да си взимат там заплатите, но ще променя всичко. Безобразие и наглост.

Тая касиерка от Петрич наистина е под всякаква кротика не само отношението към клиенти винаги със една скиснала физиономия ами дори не може и да смята. След като беше направила грешка при връщането на ми звъняха да ме притесняват, че ми дала повече пари камери да ми показват все едно аз съм крадец? Нещо като добър ден добро утро няма ли?

Касиерката ви в гр. Петрич е под всякаква критика тая зализаната с мазната коса дето е уредена от Чомбе. И директира знаещ това прекриващ я вече близо 2 години.След изнасяне на информация от банката след скандали с колеги, същата е обиждала и клиенти и колеги. Обвинявала е колега че и взимал пари от картата. Носеща и се слава по целия град че си пребива детето, че е изоставена от мъжа си защото го е крадяла. Разваляща ренюмето на банката и всеки си свирка там без грам да му пука за това...