ПИБ / Първа инвестиционна банка АД /img/frontend/nomap.png"

ПИБ / Първа инвестиционна банка АД

Накратко за средата в Централното управление:

Може би в много компании има шуробаджанащина, но такава, каквото видях на това място, няма никъде!!!!! Постоянно се сблъскваш с несправедливост и се чудиш как може подобни хора да са такава позиция.
Постоянно ти се казва, че "този и онзи" е човек на някого и постоянно си под напрежение.

Изключително раздут щат и хора на безсмислени позиции. Цели дирекции не могат да обяснят с какво точно се занимават...Страшно много хора с огромни заплати които не правят нищо и специално за тях се измислят гръмки позиция. Много хора които не правят нищо и такива които понасят всичко върху себе си. Много интриги.

В процесите цари пълен хаос, все едно сте в една държавна администрация, много хартия, бюрокрация, десетки одобрения. Тази организация е застинала някъде през 90-те. Безумни забрани, странни правила, странни хора.

В договора ти разделят заплатата която си договорил на основна и лична добавка, като изрично пише, че личната добавка се изплаша по тяхна преценка всеки месец. С две думи, това е като вратичка за да могат лесно да те манипулират ако решат, че искат да си ходиш.

Изключително странно, стресово и неприятно място за работа, не препоръчвам!

Какво е мнението Ви за работа в централата на ПИБ АД откъм натоварване и заплащане в сферата на картови операции/ATM мрежа?
Има ли опция за частичен хоум офис - 1 ден седмично?

Не ви трябва да започвате там работа. Заплащането е под пазарните нива. Натоварването е над нормалното. Търсете си друго място...

По отношение на ПИБ искам да кажа следното нещо ,и то ще е Добро нещо !!!
Заплащането е ниско за работата на фронта,без съмнение а не трябва да е така ,защото тези хора гърбят най - много от всички .
Това за което искам да похваля ПИБ ,имайки опит и стаж в други банки ,е че Тази банка дава най - доброто обучение ,позовавам се на опита си в другите в които съм работил .Системите им и правилата им за работа ,начина по който се предлагат продуктите са много добри, всичко там що се отнася до клиентско обслужване е на ниво ,и всичко има смисъл и е направено да има смисъл ,по никакъв начин не затруднява служителя . Тук, ако не друго -поне можете да се сдобиете с много знания и опит ,нещо което повярвайте,няма да имате в никоя друга банка .

Вече повече от две години не работя в ПИБ и не съжалявам дори за миг, че се махнах. Ниско заплащане, много работа на фона на която още повече изисквания, никакво развитие и така... зле, зле, зле!!!

А аз само ще ви кажа, че преди седем-осем години "помолиха" да напуснат към 15 човека от офиси в цялата страна, защото си позволиха да критикуват ръководството във вътрешния форум на банката, че не работят за "Мерси" и след като годината е била добра, според думите им, следва да има премии. Лично Ивайло Мутафчиев е чел съобщенията и се е разпоредил, кои хора да бъдат освободени. И аз съм сред тях, но честно казано не съжалявам. Вместо да ми избодат очите ми изписаха вежди

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Абе човек - спри да пускаш тия рефъръл линкове в мненията за всяка фирма, да заблуждаваш хората и да се опитваш да печелиш на техен гръб. Като телефонните измамници си - то не беше печелене по 1 биткойн на 6 месеца, после посмали на 10$ на ден, не работиш никъде и т.н. Добре си го написал без нищо конкретно за фирмата, за да можеш да копи пействаш под всяка тема. Само да беше ударил и един спел чек, че "другЪде" и "сАнувал" не са грешки от натискане на съседния клавиш, а баш от неграмотност :-).

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Работя в централата на Първа инвестиционна банка от 3 години. Въпреки тежките времена, в които се намираме, разбрах, че и тази година ще получим бонуси за Нова година. Това е голям жест и аз и колегите ми го оценяваме. Говорейки за Ковид 19 ръководството взема доста мерки, да не кажа даже малко пресилени - работим разделени на половина - 50% от вкъщи, 50% в офиса и се сменяме на 2 седмици.