ПИБ / Първа инвестиционна банка АД /img/frontend/nomap.png"

ПИБ / Първа инвестиционна банка АД

Не ви трябва да започвате там работа. Заплащането е под пазарните нива. Натоварването е над нормалното. Търсете си друго място...

По отношение на ПИБ искам да кажа следното нещо ,и то ще е Добро нещо !!!
Заплащането е ниско за работата на фронта,без съмнение а не трябва да е така ,защото тези хора гърбят най - много от всички .
Това за което искам да похваля ПИБ ,имайки опит и стаж в други банки ,е че Тази банка дава най - доброто обучение ,позовавам се на опита си в другите в които съм работил .Системите им и правилата им за работа ,начина по който се предлагат продуктите са много добри, всичко там що се отнася до клиентско обслужване е на ниво ,и всичко има смисъл и е направено да има смисъл ,по никакъв начин не затруднява служителя . Тук, ако не друго -поне можете да се сдобиете с много знания и опит ,нещо което повярвайте,няма да имате в никоя друга банка .

Вече повече от две години не работя в ПИБ и не съжалявам дори за миг, че се махнах. Ниско заплащане, много работа на фона на която още повече изисквания, никакво развитие и така... зле, зле, зле!!!

А аз само ще ви кажа, че преди седем-осем години "помолиха" да напуснат към 15 човека от офиси в цялата страна, защото си позволиха да критикуват ръководството във вътрешния форум на банката, че не работят за "Мерси" и след като годината е била добра, според думите им, следва да има премии. Лично Ивайло Мутафчиев е чел съобщенията и се е разпоредил, кои хора да бъдат освободени. И аз съм сред тях, но честно казано не съжалявам. Вместо да ми избодат очите ми изписаха вежди

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Абе човек - спри да пускаш тия рефъръл линкове в мненията за всяка фирма, да заблуждаваш хората и да се опитваш да печелиш на техен гръб. Като телефонните измамници си - то не беше печелене по 1 биткойн на 6 месеца, после посмали на 10$ на ден, не работиш никъде и т.н. Добре си го написал без нищо конкретно за фирмата, за да можеш да копи пействаш под всяка тема. Само да беше ударил и един спел чек, че "другЪде" и "сАнувал" не са грешки от натискане на съседния клавиш, а баш от неграмотност :-).

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Работя в централата на Първа инвестиционна банка от 3 години. Въпреки тежките времена, в които се намираме, разбрах, че и тази година ще получим бонуси за Нова година. Това е голям жест и аз и колегите ми го оценяваме. Говорейки за Ковид 19 ръководството взема доста мерки, да не кажа даже малко пресилени - работим разделени на половина - 50% от вкъщи, 50% в офиса и се сменяме на 2 седмици.

Тази седмица бях на интервю в централата на банката за позицията фронт офис. Направи ми впечатление, че мерките срещу Ковид 19 се спазват много стриктно - охраната беше с маска, дамите на рецепция - също, навсякъде имаше дезинфектанти и даже ме помолиха още преди да прекрача входа да си сложа маската. Интервюто ми беше за 11 ч, като 5 минути по-рано ме поканиха да изчакам в лобито и точно в 11.00 ч влязох за интервю със служител от човешките ресурси. Задаваха ми въпроси само от професионално естество и за 20 минутки бяхме готови. Очаквам отговор тази седмица и се надявам да започна работа там, останах много впечатлен.

Няма по некачествено обслужване в Европа. Телефоните ви само красят интернет пространството и никой никога не отговаря на тях намирам се в Англия как да стигна до ваш офис за да поговоря с някой ваш компетентен служител ако въобще имате такъв. Съжелявам всеки ден че съм ваш клиент и никога не бих ви препоръчал на никого съжелявам.