Мегапорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул никола габровски&markers=Варна,бул никола габровски

Мегапорт ООД

Работната среда може да се опише с черно-бял филм на ужасите изключително мръсна среда едвам кретащи шумни машини персонала е като разлагащи се зомбита . адска смрад се носи още от вън . Колегите от поддръжката са печени и помагат , но са обезверени и отчаяни от въртящите се началници от глупав по глупав . Заплащането е относително и нередовно , а и 2000 лв. са малко за тези условия . Здравето е безценно , а тази фирма не заслужава да се жертваш за нея .

откакто имаме нова управа всичко е 6 , работата и заплатите .знаем какво правим и сме много доволни.дай боже такива шефчета кат наште пичове на място

За заплатите съм напълно съгласна. Дават се редовно дори предсрочно. Скоро смениха наемателите на стола и сега храната е по добра. Има какво още да се желае, но кат за Търново бива. То идеално няма никъде.

Последните 3-4 месеца фирмата се промени много, заплатите се плащат навреме, имамного по-добра организация. Знам, че някой ще кажат ,че се подмазвам но е хубаво когато сеправят нормални неща и се подобряват условията също да се пише. Мегапорт вече е добро място за работа.

Роботнно облекло - няма
Чист въздух - няма
Отрови - пълно до горе
Пари - по скоро помощи за социално слаби
Инструменти за работа - няма
Мотокати и електрокари - счупени или амортизирани
началници на силни наркотици - пълно
работници , които знаят какво да правят - има тук там
мръсотия - до шия
план за работа - уж има , но винаги е пълен хаус
задържат ни 10 минути след работа , за да ни е гадно !
Мога да изброявам до утре , ако искате , но ако идвате да кандидатствате , просто не се разкарвайте до там ! :)

Крайно лоши условия на работа. Голямо напрежение от неграмотни началници. Всеки месец ни ощетяват в заплащането, не ни плащат това, което си изкарваме. Колеги, които бяха на изпитателен срок ги уволняваха в последните дни, преди да изтече 6-месечния срок на изпитване, като не им даваха доплащането към заплатата в плик за последния месец и половина! Така че, ако някой реши да постъпи на работа в тази отвратителна фирма, да знаят, че ще ги уволнят внезапно, и няма да им платят заплатата за последия месец и половина. ще им остане само минималната заплата, на която ще ги назначат!

С две думи го казвам: пълен хаос, жива трагедия, пълен абсурд!
Незнам кой си, който ще се хванеш на въдицата, поредния, Първо помисли!!!!Вземат ли те на работа, помни поста: Да няма после, ама аз, ама той!
Предупредил съм те ! Аз "Скатания"...
Само да ти кажа, не ги гледай тия старите, единия 3 пъти е уволняван, 4 пъти назначаван...оня с камионите, с кашоните, хванали го да краде нафта,ЕЕеее пак е там...! За какво гоеорим?
За касиерки и прочие, виж предния пост! Галя ли е , Маля ли е, все едно!

Обръщам се към собствениците на Мегапорт ООД гр. В. Търново, а именно Мирослав Ангелов и Георги Ангелов. Уважаеми господа, много е срамно да крадете от парите на работещите във Вашата фирма. Създали сте си система за това, като плащате по-голямата част от заплатите на работниците в плик, за които никъде не се рзписваме, като за тези пари не плащате на Държавата ни данъци, пенсионно осигуряване и здравно осигуряване, което е подсъдно. Ние не можем да си търсим законно тези пари, защото те официално не фигурират никъде. Но какъв морал имате Вие, да не се издължавате към работниците за положения от тях труд? Господа, най-учтиво Ви моля да ми платите парите, с които ме ощетихте, а именно, по 100лв. от заплатите за месеци май и юни, и 800лв. за месец юли. Началника на кашоните Петър Петров казва, че парите ги е взела касиерката на завод 1, а пък тя казва, че ги е взел Петър Петров. Моля разрешете този Ваш вътрешен проблем и ми платете парите. Нима не можете да управлявате подчинените си ръководители?  Аз не искам да пиша негативи за Вашата фирма, но в случай, че не ми се издължите, ще направя това, както в Интернет, така и в медиите. Освен това ще заведа съдебно дело да ми се плати за положения от мен труд в почивните и празнични дни, за което Вие няма как да отречете.

Обръщам се към собствениците на Мегапорт ООД гр. В. Търново Г-н Мирослав Ангелов и Г-н Георги Ангелов, а също и към изпълнителния Директор Г-н Атанасов, във връзка с некоректното поведение на Н-к цех кашони Петър Петров, който ме ощети от заплата за месеци Май и Юни тази 1014г. с по около 100 лв, а за месец Юли ме от около 800лв от парите, давани в плик. Той се оправдава с касиерката на завод 1, че тя е взела парите, а пък тя казва, че Петров ги е взел. Не знам каква е истината, а може би двамата сса си ги поделили, защото за парите, давани в плик никъде не се разписваме. За целта съм оставил материали по случая на Г-н Петко Сърбов в 2 екземпляра, един за Г-н Мирослав Ангелов и един за Г-н Георги Ангелов, които моля да си ги потърсят. На Г-н Атанасов съм предал материала лично. В материала са описани редица нередности, касаещи производството на кашони,  които ако се отстранят, ще допринесат материално за фирмата.

Искам да се обърна към"Мара Атанасава"-нали се сещаш защо името ти е в кавички,защото такова име във фирмата изобщо не съществува.Относно писаното от теб за Цветанка Асенова.-Много си украсила "елхата"Знаеш много добре,че тоалетните и съблекалните се намират в едно и също помещение дели ги само една каса на врата.Възможно е жената да е проверявала дали някой не се облича да си ходи преди да му е свършило работното време-на теб да не би случайно да ти е отворила вратата като клечиш...Вярно е,че често повишаваше тон,но в нейната смяна имаше ред и дисциплина.Познаваше машините,познаваше производството,познаваше поръчките-винаги знаеше коя къде да сложи,Чувала съм от жените в нейната смяна,че на нощните смени ,когато няма ОТК е минавала да проверява качеството на готовата продукция по 5-6 пъти.В нейната смяна почти не се намираше брак.Не съм я чувала никога да обижда с такива "епитети " хората каквито си написала.Незнам дали е редно да го пиша,но на много хора даваше пари назаем и със сигурност много хора и останаха длъжници когато напусна.А нали знаеш защо напусна-Поради грешка на оператор,който нямаше доблестта си да  я признае,въпреки че му е казала как трябва да работи."Мара" нали знаеш,че обиди в публичното пространство се наказват от изпълнителната власт по чл36......-конституцията на НРБ.Другият път ,като пишеш в публичното пространство не преписвай на хората епитети и не ги обиждай.В момента си спомням една поговорка "Никой не очерня някого ,ако не му пречи"-на теб тя с какво ти пречеше??????Накрая ще ти разкажа една притча:Някога имало един мъдрец.Когато хората ходели при него той им казвал и доброто и лошото ,което ги очаквало.-Когато на хората се случвало доброто те били щастливи,но когато им се случвало лошото те го намразявали,въпреки че то им било начертано от съдбата,а мъдреца просто го споменавал.Един човек не се стърпял и рекъл на мъдреца:"Мъдрецо,защо казваш и лошото на хората,което ги чака /нека да се случи,но не им го казвай ти/,защото те намразяват"А мъдрецът му отговорил-Щом ме мразят значи съм си свършил работата добре.....-Защо ти я разказвам ли,защото един от последните дни,в които видях Цветанка й казах,че всяко зло е за добро и че имаше хора,които я мразеха,но имаше и много,които я обичаха и то повечето-защото хората от смяната й казваха"че дали е ден,дали е нощ те се чвтат сигурни с нея-защото познава поръчките.Тя ми отговори:"Ние не сме дошли тук да се обичаме,аз просто си вършех работата"