Мегапорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул никола габровски&markers=Варна,бул никола габровски

Мегапорт ООД

Господин Ангелов,и господин Богданов,
обръщам се към Вас дано вземете под внимание писаното и ни осигурите най-после СПОКОЙСТВИЕ и НОРМАЛНА РАБОТА във фирмата като ОТСТРАНИТЕ от "власт" Цветанка Асенова!!!!!
Може ли тази "госпожа" без никакъв морал и отношение към хората в бригадата ни да сипе обидни думи като некадърници,олигофрени и малоумници и да я търпим а вие да си мълчите.
Може ли и в това ли се състоят задълженията й като "началник" да ни дебне в цеха и в тоалетната?!!!?!!
Ние предлагаме да я назначите като НАДЗИРАТЕЛ,защото тя се вълнува само от клюки,скандали и ровене на чужди бюра,а и УМСТВЕНИЯТ Й КАПАЦИТЕТ не позволява да е нещо повече!!!!!
НЕ СТЕ ЛИ ЗАБЕЛЯЗАЛИ ДОСЕГА,ЧЕ ТЯ НЕ Е ДОБРЕ С НЕРВИТЕ И ОТ ДЕН НА ДЕН СТАВА ПО-ЗЛЕ.
НИЕ не сме длъжни да я търпим,защото сме дошли в тази фирма да работим качествено и да си изкарваме парите!!!!!
Моля Ви вземете мерки хората да не напускат заради нея бригадата!!!!!! :-P

Фирмата е един от добрите работодатели в града. Заплатите са прилични и по-важното - се плащат на време. Забавяне от няколко дена може и да се случи, но това е смешно да се прави на проблем в икономическата криза в момента.
Работа има много, което само може да ни радва и да сме спокойни, че фирмата върви и се развива добре.
Някой хора са свикнали да мързелуват и да симулират дейност, ако сте от тях, от сега ви казвам - тук не е за вас. Спестете си времето и кандидатствайте другаде, вместо само да плюете по фирмата.
Свалям шапка на братя Ангелови, че дават хляб на ~650 човека.

ИСКАМ ДА СЕ ОБЪРНА КЪМ М.АНГЕЛОВ.
господин АНГЕЛОВ с какви данни назначихте Й.Филипов и Пъшев да се разпореждат тези хора не разбират нищо от нищо .
Изтървахте кадарни хора.
Атанасов е горе долу пощенска кутия и той горе долу не виждате ли
започвате да губите пари

Господин Управител,как може да бъде назначен такъв ръководител,като Цветанка Асенова,която със СЕЛСКАТА СИ ПРОСТАЩИНА да ръководи бригада от работници!?Та тя е за медицинско лечение в подходящо заведение!

Някой има ли информация за заплати и условия на работа във фирмата? Става въпрос за длъжността касиер-счетоводител във Велико Търново. Благодаря предварително !

Аз пък искам да изкажа разочарованието си от тая фирма.Скоро бях на интервю там и стана ясно, че мъжете които търсят трябвало задулжително да могат да карат  мотокар.Като им казах,че нямам документ за мотокар и никога не съм карал, казаха, че организират специален курс със изпит, който  фирмата плаща.И гледаха по най- бързия начин да приключат с пародията на интервю, понеже съм нямал други въпроси.Явно си търсят балами, които да могат да работят 1000 длъжности наведнъж , без да имат съответния документ за това и после, ако дойдат проверяваюи да ги обуят хубаво с глоби.Пуста българска глава, все гледа да  мине тънко със селски шмекерии и тарикатщина.Ама иначе реват по местните вестници, че не можели да си намерят работници за трите смени и никой не искал да работи. Отделно , имам познати , които са подавали молба за работа при тях и даже и за интервю не ги търсят. А един бивш колега  веднага е почнал работа при тях.Явно всичко в Булгаристан  става на роднинския принцип-за едни винаги може, за други - не.По- скоро да фалира тая държава, защото ми писна от нмошеници, изедници и селски тарикати.

Отскоро работя във фирмата,имах много притеснения и трудности.Но искам да споделя изненадата си от начина,по който бях приета и подпомагана,за да свикна с работата.Бригадирката работи наравно с нас,организира перфектно работата и най-важното- сплотява хората с желанието да бъдем екип,колектив с традиции .Името и е Елка- чудесен и отговорен човек.На доста места съм работила,но в днешно време такова отношение и помощ не бях получавала.

Относно заплащането:
Заплатите се превеждат на банкомат, но не целите, а част от тях. Другата част се задържа от работодателя около три месеца и тогава се превеждат на дебитната ви карта, работодателя си оперира с вашите пари !
И още - щете-нещете част от заплатата ви се изплаща във вид на купони за храна в строго определени вериги магазини. Поне този вид заплащане не се бави, работодателя е на кяр от представителите на хранителните магазини !!!

Намери време, за да прочетеш това съобщение Живял някога юноша с лош характер. Баща му веднъж му дал ему пълно с пирони чувалче и казал да забива по един пирон във вратата на двора всеки път, когато изгуби търпение или се скара с някого.
Първия ден той забил 37 пирона във вратата.
През следващите седмици се научил да контролира количеството забити пирони, намалявайки го от ден на ден: Разбрал, че е по-лесно да контролира себе си, отколкото да забива пирони.
Накрая, дошъл денят, в който юношата не забил нито един пирон във дворната врата.
Тогва той отишъл при баща си и му казал новината.
Тогава бащата му казал, да изважда по един пирон от вратата, всеки път когато не загуби терпение.
Накрая настъпил и денят, когато юношата могъл да каже на баща си, че извадил всички пирони.
Бащата го завел при вратата:
« Сине, ти се държа прекрасно, но погледни, колко дупки останаха на вратата »
Тя никога няма да бъде същата както преди.
Когато се скараш с накого и му кажеш неприятни неща,
оставяш му рани като тези на вратата. Можеш да намушкаш човек с нож и после да го извадиш,
но раната остава завинаги.
И няма да е от значение колко пъти ще молиш за прошка. Раната си остава.
Раната, направена от думи, причинява такава болка, както и физическата.
Приятелите – това е най-рядко срещаното богатство! Те те карат да се усмихнеш и те ободряват.
Те са готови винаги да те изслушат ,
Те те подкрепят и ти откриват сърцето си.
Покажи на своите приятели колко са ти скъпи.
Прочети тези кратки бележки,
това са не лоши съвети за живота:Давай на хората повече, от колкото очакват Когато губиш, губейки не загубвай дадения ти от живота урок. Запомни тези 3 правила:
- Уважение към себе си
Уважение към другите
Отговорност за всички собствени действия и постъпки.

Много е зле тази фирма. В никой случай не започвайте работа там или пък  сътрудничество. Не са коректни към никой.