Мегапорт ООД

До анонимен от 3.05

Незнам колко човека с 12 годишен стаж са останали във фирмата и поради тази причина нещата си някак си осветляват вашата анонимност.
Такова масово напускане на хора, аз не съм виждал. Не ми е ясно след 5-6 месеца от къде ли ще дойдат тези хора да работят?
След като реално няма ръководен екип, то няма и от къде да дойде някаква иновация за запазване на работниците на всички нива.
BIG BOSS върви и крещи и по този начин явно супер мотивира хората да работят, че за фирмата му не се носи лоша слава.
Не може фирма която уж е нещо да се управлява като преди 2 века, с викове, крясъци, пликове, мликове, ще ти дам, няма да ти дам и т.н
Успех на ударниците преживели 12 години местени от бюро на бюро от първия на втория етаж и прочие....

Когато собствениците разберат , че не само заплатата , а и работната среда и отношението са ключа към това да имат постоянен и мотивиран персонал нещата ще се променят . За сега се вижда как заводите им тънат в мизерия а от вън е паркирано Порше !

Сега да погадаем според дните на освобождаване и каквото е написано - коментари от :
11.04 - Николай, 15.04 Полина, 30.04. Камен, Александър02.05

Като човек работещ повече от 12 години във фирмата ми е много смешно когато пишат хора които или са освободени по некадърност или работят във фирмата но се чустват недооценени. Скоро бяха освободени 3-4 човека от средният персонал и веднага се пишат негативни коментари. Може да се изброят и по именно като се загледа човек в коментарите. Другите особено последният коментар си личи че е написан от човек който работи във фирмата и е близък до собственика но последно се чуства недооценен. Много смештна работа - а като цяло фирмата е много добра и с голями възможности за развитие.

Ако ви се работи 7 дни в седмицата за 500лв това е вашето място. А места има.Когато и да отворите джобса винаги има между 4 и 15 обяви за свободни работни места за тази умряла фирма.
p.s.А за незнаещите ПОЛИМЕРИ БЪЛГАРИЯ е на Мегапорт,така че,не очаквайте нещо по различно и там.

Искам да изразя огромното си разочарование от тази измамна фирма,която манипулира и експлоатира своите работници.Токова текучество до сега не бях виждал,ако БДЖ имаха такова движение на хора сигурно щеше да е най голямата компания на Балканите.

Собственик:пере го пералнята-отношение нула
Управител:след като влезе някак в офиса си, после му е
трудно да намери изхода а офиса му е близо до него-ориентация нула
Производствен Директор:ами какво да очаквате от него
около 80 годишен човек без каквато и и да
била иновативна мисъл-производствена
компетенция нула
Средно-управленски персонал:ужас, 80% от тях парашутисти -качества нула
Нови служители:-замислете се какво ще работите в една
пропадаща фирма
Настоящи служители:-а вие се замислете какво правите във фирма на която пикът и отдавна е достигнал върха и едва ли ще се развие повече
Извод:условия,отношение,развитие,потенциал НУЛА

Работната среда може да се опише с черно-бял филм на ужасите изключително мръсна среда едвам кретащи шумни машини персонала е като разлагащи се зомбита . адска смрад се носи още от вън . Колегите от поддръжката са печени и помагат , но са обезверени и отчаяни от въртящите се началници от глупав по глупав . Заплащането е относително и нередовно , а и 2000 лв. са малко за тези условия . Здравето е безценно , а тази фирма не заслужава да се жертваш за нея .

откакто имаме нова управа всичко е 6 , работата и заплатите .знаем какво правим и сме много доволни.дай боже такива шефчета кат наште пичове на място

За заплатите съм напълно съгласна. Дават се редовно дори предсрочно. Скоро смениха наемателите на стола и сега храната е по добра. Има какво още да се желае, но кат за Търново бива. То идеално няма никъде.