Мегапорт ООД

Сега да погадаем според дните на освобождаване и каквото е написано - коментари от :
11.04 - Николай, 15.04 Полина, 30.04. Камен, Александър02.05

Като човек работещ повече от 12 години във фирмата ми е много смешно когато пишат хора които или са освободени по некадърност или работят във фирмата но се чустват недооценени. Скоро бяха освободени 3-4 човека от средният персонал и веднага се пишат негативни коментари. Може да се изброят и по именно като се загледа човек в коментарите. Другите особено последният коментар си личи че е написан от човек който работи във фирмата и е близък до собственика но последно се чуства недооценен. Много смештна работа - а като цяло фирмата е много добра и с голями възможности за развитие.

Ако ви се работи 7 дни в седмицата за 500лв това е вашето място. А места има.Когато и да отворите джобса винаги има между 4 и 15 обяви за свободни работни места за тази умряла фирма.
p.s.А за незнаещите ПОЛИМЕРИ БЪЛГАРИЯ е на Мегапорт,така че,не очаквайте нещо по различно и там.

Искам да изразя огромното си разочарование от тази измамна фирма,която манипулира и експлоатира своите работници.Токова текучество до сега не бях виждал,ако БДЖ имаха такова движение на хора сигурно щеше да е най голямата компания на Балканите.

Собственик:пере го пералнята-отношение нула
Управител:след като влезе някак в офиса си, после му е
трудно да намери изхода а офиса му е близо до него-ориентация нула
Производствен Директор:ами какво да очаквате от него
около 80 годишен човек без каквато и и да
била иновативна мисъл-производствена
компетенция нула
Средно-управленски персонал:ужас, 80% от тях парашутисти -качества нула
Нови служители:-замислете се какво ще работите в една
пропадаща фирма
Настоящи служители:-а вие се замислете какво правите във фирма на която пикът и отдавна е достигнал върха и едва ли ще се развие повече
Извод:условия,отношение,развитие,потенциал НУЛА

Работната среда може да се опише с черно-бял филм на ужасите изключително мръсна среда едвам кретащи шумни машини персонала е като разлагащи се зомбита . адска смрад се носи още от вън . Колегите от поддръжката са печени и помагат , но са обезверени и отчаяни от въртящите се началници от глупав по глупав . Заплащането е относително и нередовно , а и 2000 лв. са малко за тези условия . Здравето е безценно , а тази фирма не заслужава да се жертваш за нея .

откакто имаме нова управа всичко е 6 , работата и заплатите .знаем какво правим и сме много доволни.дай боже такива шефчета кат наште пичове на място

За заплатите съм напълно съгласна. Дават се редовно дори предсрочно. Скоро смениха наемателите на стола и сега храната е по добра. Има какво още да се желае, но кат за Търново бива. То идеално няма никъде.

Последните 3-4 месеца фирмата се промени много, заплатите се плащат навреме, имамного по-добра организация. Знам, че някой ще кажат ,че се подмазвам но е хубаво когато сеправят нормални неща и се подобряват условията също да се пише. Мегапорт вече е добро място за работа.

Роботнно облекло - няма
Чист въздух - няма
Отрови - пълно до горе
Пари - по скоро помощи за социално слаби
Инструменти за работа - няма
Мотокати и електрокари - счупени или амортизирани
началници на силни наркотици - пълно
работници , които знаят какво да правят - има тук там
мръсотия - до шия
план за работа - уж има , но винаги е пълен хаус
задържат ни 10 минути след работа , за да ни е гадно !
Мога да изброявам до утре , ако искате , но ако идвате да кандидатствате , просто не се разкарвайте до там ! :)