Мегапорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул никола габровски&markers=Варна,бул никола габровски

Мегапорт ООД

Тук се пишат много неща които не са истина. Първо Мегапорт действително е лидер в рециклирането в България. Това е бранш който има голямо значение за екологията в България. Някой напълно манипулативно също така е представил развитието на Мегапорт, както и работата в него. Още от самото начало Мегапорт се е развивал благодарение на собственика му в момента Мирослав Ангелов. Също така Мегапорт следва начертаният бизнес план за 5 години напред. С работниците и служителите има добра работна среда. Също така Мегапорт е много стабилна фирма която е свила до минимум кредитите които ползва като ги е намалила почти 3 пъти спрямо 3 години назад.

Инженер развитие /процеси, продажби, производство/
Месторабота Велико Търново; Постоянна работа; Пълно работно време
Основана през 1992 г., сега „Мегапорт“ЗАЕДНО С ОСНОВАТЕЛИТЕ НА ЕКСТРАПАК, НО АНГЕЛОВ ГИ ЦАКВА, СКАРВАТ СЕ И СЕ ОТДЕЛЯТ ОТ МЕГАПОРТ И О ОСНОВАВАТ ЕКСТРАПАК. СЛЕД ТОВА АНГЕЛОВ ПРАВИ ООД СЪС СОБСТВЕНИЯ СИ БРАТ, НО И НЕГО ПРЕЦАКВА е водеща фирма за рециклиране и производство на продукция от първични и вторични полимери. КОЛКО ДА Е ВОДЕЩА ЕКСТРАПАК ПРАВЯТ ПО 70 МЛН, А МЕГАПОРТ ПО 30 МЛН НА ГОДИНА. Фирмата е сред големите работодатели и данъкоплатци в страната. Във връзка с увеличаващото се производство и растящи нужди на бизнеса, търсим амбициозен човек с желание за учене и развитие за позицията:

Инженер развитие /процеси, продажби, производство/

Вашата роля:

- да си взаимодействате с отделите по продажби, планиране,производство, управление на качеството и логистика с оглед непрестанното подобряване и развитие на процесите;
- да си партнирате с екипите по продажби и производство с цел по-добро разбиране на нуждите на клиентите и оказване на необходимата консултативна подкрепа;
- да предоставяте на клиентите цялостни решения като използвате в най-пълна степен производствения капацитет;
- да убеждавате клиентите посредством Вашата експертиза, че даден продукт най-добре задоволява техните изисквания по отношение на качество, цена и доставка;АНГЕЛОВ РАБОТИ СЪС СМЕТИЩЕН ВТОРИЧЕН МАТЕРИАЛ, КОЙТО ВСЕКИ ПЪТ Е С РАЗЛИЧНО КАЧЕСТВО
- да следите процесите по управление на поръчките и производство като предлагате мерки за тяхното подобрение;ТО Е ДОБРЕ ТОВА И ЩЕ РАБОТИ, СТИГА ВСЯКА ПАРТИДА ДА НЕ СЕ ПРАВИ С РАЗЛИЧЕН МААТЕРИАЛ И КОЛИЧЕСТВОТО КРЕДА ДА Е ЕДНАКВО ПРИ ВСЯКА ПАРТИДА
- да работите по различни проекти свързани с развитието на производството;ПРИ НАЛИЧИЕТО НА МИРО ЕВТИНКОТО, НЯМА КАК Човека СА НАПРАВИ КАКВОТО И ДА Е

Нашите изисквания:

• Висше техническо образование
• Управленски опит на средно ниво в производството – ПРЕДИМСТВО, ДА И ТОЗИ ЧОВЕК ТОЧНО В МЕГАПОРТ ЩЕ ДОЙДЕ
• Умения за комуникация с хора от различни отдели и звена
• Много добра компютърна грамотност - Microsoft Office; приложни програми
• Добро владение на английски език
И НАЙ ВЕЧЕ ЖЕЛЕЗНИ НЕРВИ. ДА СЕ ЗНАЕ, ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАСЕЛЕНИЕТО НА АНГЕЛОВ. А НЕГОВОТО НАСТРОЕНИЕ ЗАВИСИ ОТ ПРЕСТАВЯНЕТО МУ В РАЛИ ШАМПИОНАТА
Нашето предложение:

• Много добро възнаграждение, съответстващо на Вашия опит и ЕКСПЕРТИЗА 1500 НАЙ МНОГО
• Възможност за развитие в глобално ориентирана КОМПАНИЯ РАЗВИТИЕТО Е ОБВЪРЗАНО С ТОВА, НА КОЙ ЩЕ МУ ГРЪМНАТ БУШОНИТЕ
• Работа в екип от професионалисти в своята ОБЛАСТ ААМО ПРОФЕСИОНАЛИСТИ СА СЕ СЪБРАЛИ В МЕГАПОРТ
• Фирмено ОБУЧЕНИЕ 3 ДЕНА
• Добри условия на ТРУД, ВЪЙЙЙ КЪДЕ СА?

Типичната българска компания създадена през 90-те с всичките минуси, произлизащи от това.
Не постоянното качество и лошия мениджмънт даде възможност Еднократна употреба и Екстрапак да ги извадят от пазара.

Много извратена фирма. Уж голяма, а се управлява на принципа на ЕТ от 98 година. Собственика е сприхав човек, мислещ на дребно. Разликата между Мегапорт и средно голяма интернационална компанията е един космос. Много, много работа и време ще е необходимо за да се превърне Мегапорт в добър средностатистически работодател.

това е фирма с която като с машина на времето човек може да се върне в соца....

Скапана семейна фирма с претенции за голяма и сериозна компания- нещо което никога няма да бъдат.
Отнасят се към хората като робовладелци.
Стремят се да си чистят името но толкова много хора са им насъбрали че колкото и да се опитват никой няма да им повярва.Смрад на отрови и мизерия.Вечно крещящи шефове които си мислят че "мотивират" персонала.Ако искате да си запазите достойнстовото и разсъдъка бягайте далеч от тук.

Крайно лоши условия на работа. Голямо напрежение от неграмотни началници. Особенно Иван Тъпото.Трябваше изобщо да не започвам работа тук.Иван Тъпото е неграмотно същество с огромно самочувствие и презрение към по-образованите от него.

ЗА ГР.ВАРНА
Това го пиша, за тези, които все още не са минали от там и не знаят за какво става въпрос.
Който иска да ми вярва, аз също не вярвах в началото
Не си струва за 600-700лв да се работи в тази фирма.През годините само цигани са работили в тази фирма.
Има доста неща, които не са изгладени през годините.
В 1 чувал ролки има 30ролки, а се води 50ролки и накрая тези 20ролки ги плащаш на ревизията.
1 пакет потници има 100бр(запечатано на машина) и единия клиент ги броял и били по 98бр и за 2-3 месеца оборот казал,че не му излизат 300 потника и фирмата да му се натяга му праща 3пакета(х100), които примерно струват 10лв.
И вместо тези пари да ги поеме фирмата.Складовия работник ги поема като липса на ревизията и абсолютно никой не го интересува.
Пълно безхаберие и липса на персонал.Искат с трици маймуни да хващат.
Като нови ще блъскате нонстоп докато някои хора по цял ден ще се шлаях и трябва да вършите и тяхната работа.
През март 2018 е имало по 150-200лв рязане на човек от заплатата,така че сами си решавате.

Аз искам да споделя мнение за търговските представители на фирмата...за район Военна Рампа..не сме го виждали а когато му звъниш,обикновено не вдига,не ти връща обаждане,и ти става трудно да работиш с тази фирма .Но има и други фирми в София.....

Вижте какво публикува тази фирма след моето изказване за тях и си направете изводите колко са 'коректни', освен това явно не се замислят относно тежестта на подобни обиди и клевети.
Благодаря ви, наистина ми стана по-весело след подобен коментар. Освен това се чудя защо като вече ви заплатихме и имате да ни вършите услуга, не вдигате телефоните си?