Юнисофт Инженеринг https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Андрей Ляпчев 54&markers=София,бул. Андрей Ляпчев 54

Юнисофт Инженеринг

Преди 20 год. начинът на управление на Иван може и да е работел, но днес клиентите са много информирани. Вече не може да се обещават неща, които няма да бъдат изпълнени. Клиентите искат честни отношения - понятие, което е чуждо за тази компания. Как да не се крие информация за проекти и клиенти...нали всеки ще започне да иска увеличение на заплатата...което винаги е непосилно за Иван...въпреки че клиентите си плащат времето за изпълнение на поръчаното по две...дори и по три. Колкото повече работите, толкова повече работа ще получавате. Без перспектива за развитие - най-много да ви дадат още и още работа, без обаче да разполагате с ресурс от хора, които да я свършат. Обучения- няма. Методика на управление на проектите- няма. Трябва да се справяте сами. Продуктът става, но с това управление на фирмата и тоя метод на продажби ... Успех на кандидатите за слава! Добре поне, че Иван смени така наречения офис.

Хубаво е да се наричат нещата с истинските им имена, както е направил предния коментиращ. Иван съвсем неадекватен стана, откакто даже и брат му, с когото са основали фирмата, си тръгна. След него си тръгна и търговката, която носеше проекти, тръгнаха си и много качествени хора, които не издържаха на мачкането просто за спорта, а и на фръцкането на дупнишката мадона. Която реши, че ще блесне, ама милата е толкоз изначално проста, че дори и попиването на някои неща от търговката не ги е скопосала правилно. Позволи си да „заплашва“ колеги и с постоянните си фасони и надменно държание втръсна на всички. Може би ако си оправи веждите и спре да мисли само за BMWта и парцалки, може да свърши някаква секретарска работа поне свястно, че за друго не става. Та така…ако сте крайно закъсал – заповядайте. Иначе търсете друго – както и всички тук правят.

Тази фирма е пълна трагедия.
Няма никакво уважение към служителите и хора се наемат постоянно като средният престой е около 5-6 месеца колкото да изтече изпитателният срок.
Фирмата се ръководи от управителя но само привидно всъщност всички решения се взимат от вярната му Ирена която се е сдобила с неограничена власт и си прави каквото си поиска във Фирмата. Назначена е за търговец но не може и дъвка да продаде като редовно дори си позволява да се кара с клиентите в следствие на което нови клиенти няма почти а тези които се заинтересуват получават такива завишени оферти, че свят им се завива.което естествено ги насочва към други продукти които дори са и по-добри. Иренчето е в постоянен конфликт с колегите и е вечно недоволна от живота което вгорчава деня на всички екипна работа почти няма а би трябвало.Двамата с иван се опитват да скрият всякаква информация за клиентите и проектите и обикновена на срещи лъжат колко са велики как могат всичко а след това става ясно че искането на клиента няма как да се осъществи и естествено той се отказва.
Радвам се, че се измъкнах от тази отровна среда и не бих препоръчал фирмата на които и да е за работа освен ако не е нещо временно между по стойностни предложения защото освен да си загубите времето там друго няма да получите.

Мога да коментирам фирмата само като клиент.

Използваме продукта им от години и мога да кажа, че възможностите са доста добри.
Не мога да кажа нищо за самата фирма и условията, но продукта се обогатява.

Явно някои пишат още неизтрезнели след нова година.
Айде поспри се малко с тая реклама или натягане да го наречем!!!

Бих искал да напиша своето приятно впечатление от фирмата и професионалистите, работещи там и най вече от една много интелигентна и доказала се професионалистка - ERP консултантката Ивона Везирска. По време на нашите професионални взаимноотношения, тя показа своите безспорни умения за водене на преговори, организиране на процеси и осъществяване на поставените цели. Пожелавам много успехи на Ива и на всички останали през новата година! Успех !

Ако сте малоумник, мечтаещ да се издигне до завършен малоумник, това е точното място за вас. Няма да имате гаранция за успех в начинанието, но с уравлението на фирмата и колегите ви  без съмнение ще имате всички предпоставки за постигане на невиждан успех.
Вече по сериозно:
Както се вижда по мненията за фирмата до този момент можете да прецените дали някога ще ви се доработи в нея.  Най-логично е да няма положително мнение за нея дори и от текущите "кадри" поне 3 години напред (ако все още съществува). Няма професионалисти, няма уважение, няма потенциал за развитие (освен ако не сте прочели първите две изречения), за съжаление вече почти няма и хора (ако се доверите на най-дългото описание преди години - тогава наистина имаше свестни хора, но не и колектив) - мъже няма, мъжки ку_ви в изобилие. Мотото им (цитирам служител, работещ и в момента там): "Нека ми плащат пък да ме наричат както искат, не че ще свърша работата, за която обещавам!".
Няма смисъл от повече думи, само един бизнес цитат за клиентите на фирмата:
"Начинът, по който се отнасяш със служителите си, не може да бъде различен от отношенията ти с клиентите."

Здр. бях на интервю в тази фирма и чожека, който проведе интервюто около 42-45 год. с бяла брада и прошарена коса се държа отвратително с мен. Каза че щом НЕ съм завиршила   университет подобен на Харват не ставам за неговата фирма.  Също така накрая спомена недиректно,  че ако искам да работя в тази фирма трябвало да спя с него. И ако съм решила да съм му се обадила на телефона на фирмата.

Ако някой ходи на интервю там да го заснеме с камера, че не се знае какво щте му предложи

Не се занимавайте с тази фирма! Има постоянно текучество на кадри. Служителите дори не могат да се нарекат екип и повечето само интригантстват, особено осите, които работят там! Всеки гледа да натопи и да се скара с другия. Много неспокойна среда за работа и може да се пробвате, ако имате нерви за късане.

Някой знае ли дали нещата във фирмата стоят все още така? В jobs.bg са публикували 2 обяви - за Web Designer и Web Developer и след прочетеното наистина се замислям изобщо да си пращам ли CV-to