Планекс Билд ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Красно село, Квартал Борово, ул. Невестина скала, 18, вх. В&markers=София,Район р-н Красно село, Квартал Борово, ул. Невестина скала, 18, вх. В

Планекс Билд ООД

г-н кардашев с малка буква е един много болен и комплексиран шеф, който не умее да казва 'здрасти' на хората които работят за него, няма да коментирам отношението му към работниците(имам чувството че ако не е на кеф ще прати кучето си/шофьор боксьорчето да набие някой работник) там има едно леке на кокаин илянчо(племенник на шефа) О каква изненада и познайте как се работи и какво се случва и кой има някаква преспектива за развитие в тази престъпна организация....те перат пари от морето в София хората тука толкова си могат....НЕ се занимавайте с тази престъпна организация !!

Благодарим г-н Кардашев ,че още веднъж ни напомнихте колко сме некадърни ,дори и вече да не работим за вас.Казвате истината е по средата но е факт ,че през месец имате обява за търсене на ръководни кадри.

Здравейте всички бивши, настоящи и бъдещи служители на Планекс Билд.
Аз съм Здравко Кардашев и съм собственик и управител на компанията.
Въпреки многобройните „съвети“ и „препоръки“ да не вземам отношение като работодател относно коментари в подобни платформи, считам, че независимо от малкия процент, от статистическа гледна точка - „недоволни“, е коректно и аз да кажа няколко думи още повече, че името ми беше замесено пряко в някои от коментарите.
На първо място искам да благодаря на всички, които намериха смелост да кажат на глас това , което мислят, тъй като това е едно от нещата, които винаги съм се опитвал да изградя у хората с които работя. Съжалявам, че пречупени през вашата призма нещата изглеждат по този начин но както обичам да казвам - „истината винаги е някъде по средата“.
Съжалявам също така, че не успяхте да се впишете в колектива по една или друга причина но наистина много често, за да успееш е необходимо да бъдеш на точното място в точния момент.
Най-вероятно ние не сме ги уцелили след като си комуникираме по този начин но уверявам ви вината не е нито ваша, нито моя, нито на вашите колеги. Просто такъв е живота.
Казвам тези неща съвсем искрено, тъй като независимо от вашата анонимност, вие много добре знаете, че не само аз но и всички останали колеги сме наясно кой коментар от кого е, като изключим няколко наистина „хейтърски“, които са писани от един и същи човек, за да се „пресоли“ малко повече „манджата“…..:-)….но и това го приемам с усмивка, тъй като знам и човека, знам и мотивите му.
В тази връзка искам да благодаря на всички вас – бившите ни колеги, че бяхте част от нашия екип, защото независимо от това , че пътищата ни се разделиха поради някакви причини, всеки един от вас е допринесъл с нещо за развитието и успеха на нашата компания.
Желая ви успех и от все сърце ви пожелавам на попаднете на точното място в точния момент, защото всички вие го заслужавате.
Използвам случая, за да благодаря и на настоящите ни колеги, които продължават да ме подкрепят и „търпят“ въпреки моята „некомпетентност“ и „зъл нрав“…..;-)…..(с някои сме заедно вече повече от 8, 10 дори 15 години), да им пожелая много здраве, много щастие и да им напомня още веднъж, че „това, което не ни убива ни прави по-силни“ и успеха идва само тогава, когато не само много силно го желаеш но и когато наистина се потрудиш за него.
Към бъдещите колеги
След като прочетете всички тези коментари и въпреки това все още имате желание и „смелост“ да кандидатствате при нас, значи вие сте умни и уверени в себе си хора, които имат собствено мнение, умеят да отстояват своята позиция, и които знаят какво могат, и какво искат.
Повярвайте ми, не само ние, а всяка една компания има нужда от точно такива хора.
Вярвайте в себе си и ще успеете.
Пожелавам ви късмет

Изкльюително НЕКОРЕКТНА ФИРМА !
Споделям го от опита на бивш служител. Ето и фактите:
1. Договарям се с шефовете на Човешки ресурси - А.Б. и шефката на отдела за една заплата + ваучери за храна. Осигуровка 1500 лева. Получавам - заплата, без ваучери и осигуровка 1200 лева. Защо ? И двете си прехвърлят топката.
2. След 3 месеца трябваше да ми увеличат заплатата на 1700 лева, договорката - увеличават ми я с 100 лева и правят осигуровката 1500 лева (дали щеше да е така не знам ?). Напуснах, като със задна дата трябваше да ми се изплатят две заплата по 1700 лева. Да ама не ...
3. Работна среда - изключително бедна. Аз съм мъж, съответно не съм достатъчно "красива", че да стана льбовник на шефа и ръководител на отдел. Шанс никакъв.
4. Заетостта и нивото на колегиалност и обяма на опит - само и единствено отрицателни, всеки мълчи, крие, пази и т.н. Какво - не знам.
5. Напускането - променяха ми три пъти датата за напускане, основни отговорни - А.Б. и новият управител - М.М. Отново напълно некоректно отношение.
Ообобщение: Планекс Билд ООД за мен не е коректна фирма в заплащането, точни дати за изплащане на заплата, ниво на професионалната среда и развитие. Няма и капацитетът да бъде нещо по-добро. Разбира се това е в периода 2018/2019 година.

Здравейте, аз съм бивш служител във фирмата. Просто искам да Ви споделя, че работата ми за тази фирма беше пълен кошмар!
Собственик и управител Здравко Кардашев има най-лошата политика за ръководене на строителна компания!
ДА, там научих нови неща, но за сметка на това си платих доста с нерви и финанси, които бяха под формата на глоби от всякакъв вид.
Не си хабете времето с тази фирма, няма смисъл!
Текучеството на хора е огромно от там може да си направите сметка! УСПЕХ !

Работих преди време в тази " фирма ". Като започвах работа се четкаха и ми сваляха звезди ,докато не решиха да покажат истинската си същност. Отнасят се към служителите си като с боклуци. Единствените хора които работят още във фирмата са или от родата или хора които са пречупени и им харесва да бъдат унижавани.Няма значение дали сте кадърен служител или не сте, шефът вика по всеки като ненормален и цялата сграда кънти и вибрира.След това всички по малки шефчета с разхлабени нервички навикват своите подчинени по каналният ред.Повечето хора работят по 2 -3 месеца и напускат.Имах чуството , че съм попаднал във филм на ужасите.

Отвратително отношение към служителите!!! Бях на интервю и за 30 мин по коридорите чух какви ли не викове и обиди. Искренни съболезнования към хората, които все още работят в тази фирма.

Здравейте на всички които искат да пробват да се развиват и работят в тази фирма.
Няма да Ви карам да четете романи, ще Ви посъветвам искрено да изтриете тази фирма от съзнанието си и никога да не опитвате да работите с тях каквото и да е!!!
Здравко Кардашев е едно ниско и много зло човече избиващо страшни комплекси и какво ли още не...
В никакъв случай не се забърквайте с тези не знам как да ги нарека и аз, Кардашев и Александрова, това са "хора" от който ще намразите професията си!!!
Успех!

Здравейте на всички, които с интерес проучват фирма Планекс Билд. Истината е, че нито съм шура, нито баджанак на шефа, но работя за фирмата и то от доста време. Тези, които търсят на работата лекото и на хляба мекото, твърдят че "гроздето е кисело", а тези, които искат да работят, да реализират себе си, да бъдат уважавани и ценени, не стоят във фирмата по един-два месеца и след това да търсят ново работно място. Вечните кандидатстващи.... и вечните недоволни. Има и такива, които отдавна са напуснали, но всеки ден любопитстват за нас и са жадни за клюки. Защо ли ? ...
Планекс Билд е фирма иновативна, гъвкава и фирма предлагаща престиж. Ако някой си търси "социалистически" порядки и скътавки - въобще да не кандидатства. Ако някой иска да работи и да се развива - да заповяда и ще разбере, че за един, два месеца тук-там не се гради кариера. Когато покажеш какво можеш, какво знаеш - тогава ще имаш самочувствието да се гордееш със себе си и да претендираш кой си.

Здравейте! Нямам трудов стаж и започнах във фирмата,като тех. ръководител ,с желание да науча нещо. В интерес на истината,менторът ми (40г) беше много готин и добър човек,но от него не можеше да се научи нищо,самият той някакси не си разбираше от работата,впоследствие разбрах,че повечето тех.ръководители,са станали такива,като дори не са инженери.Поведението на Управителя(шефа) е неуважително,даже не си поздравява служителите.Обещаха ми заплата 1000 лв. твърдо и после стана на 900,след някакви удръжки,което не е коректно.Най-показателното е,че Ноември и Декември месец,фирамта не осигурява зимни обувки и зимно облекло,както на техниците,така и на работниците. Също така фирмата е нагледен пример за шуробаджанащина.Има едно момче Илиян,който е племенник на шефа и от 1г стаж като техник,сега е ръководител проекти,помислете дали това може да се случи на някой, нормален човек.....