келто еоод /img/frontend/nomap.png"

келто еоод

1 точка от 16 мнения

Отидох на интервюто за работа в халето където се пълнят галоните и бутилките с водата.
Ще бъда кратък.
Говорят се едни и същи заучени изречения.
Говорят за едни пари, които ще се получват, но се оказва, че може да ги вземеш само по нова година, като вид бонус, ако си останел за по дълъг период.
На въпрос ''на колко ще съм осигурен'', даже не мога да ви напиша отговора, защото беше някаква приказка дълга, в която не чух никаква цифра.
Персонала, който видях вътре до един всички бяха все едно без души, напълно празни. Всеки човек знае, че в подобни фирми си като робот, но тук беше различно, наистина хората бяха роботи, без души. Абсолютно никакво внимание от страна на жената, която ме подхвърли вътре да гледам процеса. Отвори ми една врата и къде да ходя, какво да гледам... Според мен е много важна част как човек ще бъде посрещнат на всякъде, тук по скоро след като си тръгнах се чувствах много зле, вид депресия. Ако гледате обявата с заплатите от 1500 и 1800 лв бруто, да знаете, че апочвате на 500 лв и така ще ви се вдигат. Много ми се искаше да започна, защото си мислих, че мога да има реализация в Добрич, но уви. Обявата за да върви нон стоп от около 3 години е все едно да започнете в СТАРТ за акумолаторите. Успех на всички.

Какво става с телефоните Ви, защо никой не отговаря на телефона. От два дни се мъча да се свържа с Вас, за да дам заявка за доставяне на вода. Ще съм Ви благодарна ако ми пишете дали има смяна на телефона или има някаква друга причина. Клинтският ми номер е 3742.
       Благодаря Ви предварително.
               с уважение: Василева

Благодаря Ви предварително.
               с уважение: Василева

ТАЗИ ВОДА Е ОТВРАТ, ФАЛШИВА И ВРЕДИ НА ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА НИ!!!

нееее...ние не се ядосваме,знаем че не си заслужава дори и това!
просто имаме шанса да споделим опита си и досега с фирма келто.и можв ми ще предпазим или поне ще накараме някое младо момче да се замисли преди да отиде да кандидатства за работа във фирма келто!това са условията,това е истината!
и пиша младо момче защото се предпочитат млади момченца,с ниско самочувствие,неорентирани все още в живота,лесно манипуалирани и имат нужда от жалки парици за мн работа!

а,за елена моля ви не я обвинявайте не е виновна тя,поставете се на нейно място,на средата в която е израснала!вярвам че ще се откачи и тя някой ден от тази обстановка,ще намери пътя в живота си,ще се усмихва повече!очевидно е че и тя едвам търпи моничето затова да не я съдим!

станка????????????????????????????????????????
ква е тая станка бе?че и напуснала,че и доволна:),че и защитава фирмата???
смях в залата!!!
тия хорица в час ли са?това е елена не е румяна.вижте как обижда бившите работници,както ги и убиждаше докато бяха настоящи.всички сте виждали как идва нова касиерка във фирмата и ленчето я обучава.то ти е достатъчно 2 дена да си с ленчето във фирма келто и ако не си малоумник или мазохист ти става ясно че тошко селския и дъщеря му ленчето имат психически отклонения!но ленчето може да оправдае това си поведение и комплексите си с тошко селския.то непрекъснато да те мачкат,крещят,обиждат и да  растеш без да чувстваш бащина любов,ласка,нормално отношение...какво и как да се държи сега ленчето?нормално е квото види,тва и да показва.за съжаление е момичето.то не е останала и капка уважение в това така наречено семейство,то може ли тя да се страхува да му се обади и попита нещо свързано със фирмата,щото оня ще и крещи,и тя се депресира.може ли тошко селския да бере душа в болницата на системи полужив и ленчето пое да ръководи ежедневните поръчки и като стане обяд а понякога и в 10 сутринта да отива на море.ако имало нещо по тел да й званели:).отживя си това лято момичето.
и казвам "тошко селския" понеже тодор колев тодоров е селянин от карапелит!това не е лична обида а факт и всичко написано като мнения за фирма келто са факти които могат да се потвърдят от мн бивши и настоящи служители!
и сутрин в офиса ленчето чете на тошко селския докато си пие кафето новините в нета,а вече знаем всички и мненията на всички злобни,мързеливи бивши работници в този саит!!!

"станка" е или елена дъщерята на тодор или румяна която от секретарка мъ стана любовница и забременя от него,по скоро мисля че е румяна съдеики от този цитат:

но мисля че някой от вас беше го написал "ще има възмездие някой ден". Мислете с главите си и не действайте емоционално, защото това ще ви тежи на съвестта,

щото елена едва ли би тъжила за него горкия!!!

дидо не се ядосвай за глупости тая Станка е някоя от ония двете дето са при него бе няма такава работничка която да е напуснала по собствено желание .

простете ми но не мога да взема отношение относно мнението на подписаната "станка",понежв и аз изказах мнение за фирма келто...
искам само да попитам "станка" кога е работела в келто?през кой период?обеден съм че ще се е засякла с някой бивш колега.просто за достоверност.
и защо "станке" нападаш така хората и ги обиждаш,че били неграмотни,на клавиатурата едно грешно копче в бързината и е готова грешката.това ли ти е аршина за преценка кой неграмотен и кой тъп?
и не можв за 300лв на месец и да си шофьор,да помагаш при товаро-разтоварването на камионите,да отговаряш за пари и фактури,да носиш отговорност за амбалажа,да следиш и да се грижиш камиона да е технически изправен и да занесеш товара до дадена точка навреме и в добро състояние,за което всъщност само ти се плаща 0.12ст. на километър.тва е истината,тва го няма никъде по бяла европа,спрете да се залъгвате,така не с еработи,всички дейности са отделно и ако се вършат от един човек труда му трябва да се заплати реално!
тва е само по отношение на работата "станке"
ние повече коментираме самата обстановка във фирмата,колегите никой не е обидил,от няма и къде работят там,може би са и нерешителни.
става въпрос и ти прекрасно разбираш "станке" за така наречения шеф или управител както искаш го наречи.всичко написано по-долу е истина и още мн хора могат да го потвърдят,защото аз не познавам някой очарован от фирма келто а са минали мн,ама мн!
но хората не са тъпи,неграмотни и мързеливи станке.хората живеят в хаос,работят в среда без правила,използват ги от икономическата обстановка,измъчени са и нямат възможност за нормално развитие,нямат условията,средата подходящи за достоен живот.някои успяват верно е но са единици.ако наистина "станке" си в чужбина ме разбираш прекрасно!а най фрапантното е че хората нямат стимул за работа,желание и е разбираемо за 300лв колкото да оцеляваш и да търпиш да те мачкат!!!
тва е истината във фирма келто и е чудесно че има хора които си изказват мнението,че имат тази възможност,или това е лошо "станке"?

Относно фирма - Келто - Пародията на Добричка област. Хора - работил съм къде ли не, но с такъв управител никъде не съм се срещал - та този човек по рождение има дарбата да изглежда не само глупав , но и адски много се старае сам да доказва този си феномен. Празните му обещания и вечните му извинения за збавянето на заплащането са достигнали връхната си точка. Трябва да сте големи мазохисти за да си подадете дори молба за назначаване на работа в тази фирма. По-добре безработен отколкото служител във "преуспяваща" фирма Келто. Ако Ви липсва хаоса и безпорядъка това е друго- там има в изобилие. Този човек ( управителя) трябва да се лекува и то колкото се може в по-скоро време. Проблемът е друг , че в диспансерите няма свободни места, а и за неговото лечение трябва да се инвестира с години и резултата със сигурност ще е нулев. Горкия човечец. Явно с нещо е заслужил това да страда цял живот с тази си съдба - да бъдеш по-глупав отколкото изглеждаш.
Относно правописа СТАНКЕЕЕЕЕЕЕ - когато правиш забележка виж първо правописа си - съм се пише с Ъ а не с А, или и ти си пропуснала първите 15 години образование в това да градиш основите на империята КЕЛТО.  Дано твоето лечение не е толкова скъпо.
Където и да е, каквото и да искате да работите - все е нешо стига да не е в Психодиспансер- КЕЛТО. Приют за душевно болни начело с Шефа- той е №1!!!!