келто еоод /img/frontend/nomap.png"

келто еоод

1 точка от 16 мнения

Момчета като пишете мнения за тази фирма поне не допускайте правописни грешки, че ще станете за смях. Аз съм работила там  и такива глупости като описаните по долу не сам виждала. Просто вие сте едни злобни и мързеливи човечета, неспособни да си напишат и името си правилно. Знаете ли колко стокови написани от шофьорите сам виждала с толкова много правописни грешки, колкото и първокласник не може да допусне. Да може и да има някакви проблеми във фирмата, но те винаги са били отстранявани защтото все пак хора работят там, а не животни. А така като гледам вие обиждате безпардонно всички под общ знаменател та дори и колегите си с които сте работили до вчера. Не ви познавам вас т.нар. писатели, но мисля че някой от вас беше го написал "ще има възмездие някой ден". Мислете с главите си и не действайте емоционално, защото това ще ви тежи на съвестта, ако имате такава. Стига сам писала че вече се ядосах много , но ще ми е интересно да видя някой от вас когато се прибера в БГ.

то не знам дали някой чете тука преди да кандидатства за работа но,да си кажа и аз мнението.верно са написани условията з аработа.тук има всичко,като лошо отношение на шефа,никаква сигурност за работата,няма развитие,и най главното не се плаща!ставаш за смях,подиграват се с тебе.верно рядко попада някой точен служител тук.
а всичко това се случва защото работниците не са защитени от държавата.то държава няма,за това така наречения шеф си прави каквото знае.не се търпи.но няма работа.
да не говорим как сме пълнили в нашия цех вода с марка велингар...мошенгиа...да не говорим на какви цени идва водата в добрич и как шефа я продава на десеторана цена,да не говорим как един път седмично пълним вода в цеха с марка eleksur,на една жена с къса руса коса,да не говорим че водата келто тукашната излиза най мн 1.20 а се продава за 5:20 и всичко това на гърба на роботниците.за тях пари няма.работят и си траят!!!

търси се сега шофьор за малкото волво.една година го караше едно момче миро,беше точен и работеше.рядко попадат такива в нашата фирма,но тва е работа на повикване и не е цял ден.момчето имаше и други доходи,но си беше сериозен и точен.миналата седмица шефа го обвини че гумата е износена по негова вина и гръмнала.искаше гума да му копува:) разбира се миро напусна.
всички момчета са на място,може би отношението на шефа ги сплотява.страшно изнервяща и подтискваща среда наработа.то не е толкова да се натовариш и измориш от самата работа колкото да търпиш шефа.всеки му се иска да си намери друга работа и да се махне но за жалост сега е мн трудно.парите са нищожни мн добре са описани условията по-долу от колегата.правете си сметка и знаийте че няма изкарате дълго!!!

вярно ли бе хора?гледам има обява за шофьор.ако някои знае нещо повече нека каже!благодаря

вай,ваи...келто!
тодор тодоров шефа-то не знам как да опиша този човек,невероятно дребнаво и дразнещо същество.то те следи и те увиква и за неправилно дишане:)отивате първия ден.задължително чакате пред офиса минимум час,да се изпитате дали имате желание демек на зор ли сте,докато така наречения шеф яде фъстъци вътре!ако ви одобрят ви  се предлага договор на 420лв със уговорката че ако сте в цеха ви се плаша на брой галони,или стек другата вода а шофьор пак 420 с уговорката за 12ст.на километър.и почвате!минава месец,два три,а вие само получавате сумата по договор и тошко тариката вика ще оправим сметките,ще оправим сметките...ама няма,с 300лв живеете и се надявате.когато ви писме и си поискате парите следва да ви чуе главата една канонада селски викове!и така напускате,така и идва следващия кандидат,със същите уговорки,а тошко селския тарикат му върви бизнеса с минимални разходи за сметка на всички работници минали там!ако си темерут,нямаш мнение и обичаш д ате мачкат,обиждат и неуважават тичай бързо към келто добрич!!!

моля???????????????
кой иска да работи в келто??????
нима осхте има хора в добрич които не са наясно с работата таМ????
то да не разказвам че ще се ядосам,а дори яда ми не си заслъжава!!!злобни,жалки хорица,станали безнесмени неясно как...
държава може да няма,но ден з аразплата има всеки.това лято малко остана,значи не е далеко!!!