AES Марица Изток 1 Сървисиз ЕООД /img/frontend/nomap.png"

AES Марица Изток 1 Сървисиз ЕООД

Желая да започнат децата ми работа .Момичето завърши Инжлиндустриален мениджмънт  и кара магистратура ТБ.а сина ми завърши -Електроснабдяване на промишлени предприятия .но за жалост и двамата са без работа . Кога най-накрая гълъбовци ще са с предимство и кога за децата ни ще има работа ?

имам курс за завар4ик, автокран,фадромист(бобкат) ,завършил съм  ел.апарати уреди работил съм 6 год.въглеподаване  и 6год. сяроо4истване като старши оператор СОИ  и все още работя.Пиша това мнение поради доброто възнаграждение което е много съблазнително и бих желал да се възползвам от него!!!!!!!!!!!Надявам се 4е  ще бъда извикан поне на едно интервю.Е така се търси работа нагло и нахално или поне тази е системата в нашта държава БЛАГОДАРЯ ВИ предварително и се надявам 4е ще бъда ОДОБРЕН за работа !!!!!!! УСПЕН на останалите кандидати !!!!!!!!!!!!!!!

Здравеите! Казвам се Тодор и сам от Галабово  имам 1 степен на Ел ,на Аргон и CO ако не6то се открие при вас  щте ви бада благодарен.

Ами като имаш толково много дипломи, земи напиши един мейл на америкаските директори, че роднини до пето коляно се назначават в теца без грам образование и знание. Пък кадърните като теб седят без работа. Или си остави мейла и телефона тука, че да те намерят и извикат на работа. Виждам, че много "образовани" хора така правят.

Какво да ви кажа? От година и половина подавам документи в този ТЕЦ и абсолютно нищо. Имам магистърска степен по електроенергетика и електрообзавеждане, имам много добро владеене на много компютърни програми, имам диплома за завършено основно ниво на Аутокад, имам диплома за завършен "Финансов мениджър"... и т.н. Кажете ми дали е честно човек като мен с толкова дипломи и умения да не отговаря на техните изисквания за работа.... Единственото нещо което нямам е стаж. Но откъде да го имам - никои не ти дава шанс да се изявиш и да покажеш какво можеш. Ако знаят американските директори как влизат хора в този ТЕЦ много от работещите в него ще изхвърчат

защо не публикувате обяви за работа? очаквам отговор на горе посочения мейл.

Може ли да се подадът документи за работа в информационния център в Гълъбово?

здражеите казвам се севдалин христов предлагам йнообменни смоло от вида-довехс-00359879260998

Здравейте! Аз съм от Търговище и искам да кандидатствам за работа  в ТЕЦ Гълъбово. На 20 години съм със специалнос Ел.Монтьор. Целта ми е да  започна работа в някое добро предприятие  за да мога да продължа образованието си. В момента работя по специалността си, но работата  ни е само през хубавото време, а  заплащането не е достатъчно за образование. Та случайно някой да ми каже къде мога да кандидатствам и с какви документи и дали имам някакъв минимален шанс? НЯМАМ ВРЪЗКИ! :)

Доста коментари прочетох и разбрах , че има доста заблудени хора. За момента в централата работят 400 души от Ст.Загора , 20 от София , 10 от Гълъбово и 10 от други градове, Всеки извикан на интервю без връзки е просто викнат за да се запълни бройката хора за интервюто. Заплатите им са от 1200 до 5000 и 6000лв. може да си без образование и да не работиш толкова много и да взимаш повече от този който има образование и си скъсва г... от работа , зависи на кого си човек . Лимита за работни места е надвишен и от време на време пускат обяви ама не си правет илюзии , че имате някакъв шанс да ви вземат , поне ако не сте някой братовчед :) още доста неща знам но друг път ще ви раказвам сега нямам време :) това е от мен чао.