AES Марица Изток 1 Сървисиз ЕООД /img/frontend/nomap.png"

AES Марица Изток 1 Сървисиз ЕООД

ТЕЦ АЕС Гълъбово е едно чудесно място за работа, ако искате да ви тъпчат в мизерията да дишате отрови да се подиграват с труда ви и да робувате почти безплатно на великите мениджъри и специалисти спуснати с конкурс и по конкретно кохортата от кафяви езици от най ниско управленско ниво като: ник. мит., дим. дим., ник. карал., лъч. евлог., ив. спиридон., мил. стоян., тен. палаз., анатол. терз., станим. вълч., крайно некомпетентните ръководители по отдели като: пет. димитров., дим. бах., мар. герен., пет. петр., директори и зам. директори: тод. бележ., ив. цанк., вес. генч. и още безброй знайни и незнайни капацитети. Наскоро имаше обявени няколко свободни места за свежа кръв. Не знам дали тия дето чакат на опашка на портала ще се хванат срещу скромните 1200 лв. бруто, но който няма връзки с ръководтсвото и има желание да бъде тормозен, подритван и унижаван винаги може да си пробва късмета в тец аес гълъбово. Защото тука е така!

Мисля да кандидатствам за работа ,моля някой да сподели какво да очаквам ако евентуално ме одобрят.Какво горе долу заплащане да очаквам, на какви смени се работи, нощния труд как се плаща , извънреден ако се прави и т.н.Ще съм благодарен някой , който е наясно да сподели.

В ТЕЦ-а са се събрали хората с най-дълги езици от цялата страна. Има толкова много натегачи, че много често прецакват колеги, само и само да оближат нечии т***и. Един от най-ярките примери е ръководителя с инициалите Ст. Вълч.
Кадърните служители ги товарят с много задачи, защото иначе няма кой да свърши работата, а и ще лъснат некомпетентностти на ръководителите.
Към всички бъдещи кандидати:
хора не се подлъгвайте заради 200-300 лв. повече да започвате работа в най-замърсеният район в България. Щетите върху здравето са необратими.

Такааa,от къде ли дa започнa....Бях 5 години в електроцентрaлaтa ,зaпознaтa съм с всичко тaм случвaщо и случвaщо се и до днес !
Много хорa от тaм познавам,които сa уредени от познaти и роднини тaм ;но имa и такива дето са си дaли онaя рaботa тaм ,само и сaмо дa почнaт нa големите зaплaти работа !!!
Имa хорa ,които сa много компетентни в рaботaтa си,зaтовa сa и много тормозени от шефовете си!!! Да взимaш заплата достa съблазнутелнa,но бaчкaш кaто роб,т.е взимaт те зa еднa длъжност ,но бачкаш още 4-ри длъжности (за слава)!!! Товa го видях и разбрах за толкова не мaлко време !!! В началото взимaхa  наистина хорa с образование със необходимият стаж и т.н ,но в последните 2-3 години и нaсaм стaвaт по-зле нещата тaм и aко за сегa все още търпят някой хорa ,повярвaйте ми ще вземaт мaсово дa нaпускaт хорa !!!  Не мислете ,че кaто рaботиш кaто роб е престиж !!!
Хорa съвземете се ,пaрите не сa всичко в тоя живот !!!

Здравейте колеги,
искам да Ви попитам дали има някой извикан на интервю за позицията Оператор въглищно и варовиково стопанство в ТЕЦ Ей И Ес?
Първо тест ли е или направо интервю за тази длъжност?

Успех на кандидатите !

Здравейте Г-жи и Г-да,
искам да Ви попитам някой кандидатствал ли е за обявената наскоро отворена работна позиция в Ей И Ес - Оператор въглищно и варовиково стопанство?
Има ли извикани на интервю и как протича?

Ти като не си балък какво правиш тук в „Галабово“???
Всеки може да живее където си иска,но кажи ми ти „г-н господин“ защо си мислиш че само тук хората умират на 55г?Отивай в Родопите и гледай тютюн,за да си изкарваш само за хляб и се надявай да живееш 120 години!Като е мръсно тук,защо всички от Старозагорска област се натискат да работят в района?

Ами балъците от Галъбово и Раднево да се тровят и да умират на по 50-55години.и да си мислят че имат работа.Продължавайте да работите тровейки поколения

Абе 6ефаааааа!Я вземи да си преговориш основното образование,ако имаш истинско такова.Или тати ти е купил и него?
ДА,хората от Гълъбово трябва да с предимство защото са изложени постоянно на отровите на тецовете.
А на теб и такива като теб"шефчета"/най точно описание е комплексари/ще ви дам един съвет-"Четете си бележката",че лошо ако останеш без работа,точно ти който си свикнал само да л...ш дупета!Голям глад те чака:)

неле, как може такова безобразие. Тия две деца, с висше...та чак магистри и да стоят без работа. Пък тва че са от гълъбуу...много несправедливо. Всички гълъбовци с раждането трябва да се водят на отчет в теца и като станат на 18 - минимум ръководител.А и Радневци също.Аз ко съм на теб,6а пи6а на президента за таз несправедливост !