AES Марица Изток 1 Сървисиз ЕООД /img/frontend/nomap.png"

AES Марица Изток 1 Сървисиз ЕООД

Подала съм документи за обявена свободна позиция във фирмата. Въпросът ми е каква е обратната връзка с кандидатите.
1) Всички кандидати ли получават отговор, независимо от взетото решение от предварителния подбор по документи?
2) От къде може да се информираме за следващата фаза от подбора на кандидатите?
3) Има ли сайт на фирмата, който да е достъпен за разглеждане и обявяват ли се там свободните работни места?

Може ли някой да ми даде информация къде мога да подам документи за кандидатстване за работа в AES, ще бъда много благодарна :)

Критериите за подбор на персонал според мен са обективни и много обширни. Включват не само образование, но и стаж, компетентност, отношение към работата и колегите.
До сега не съм видял колега, назначен "по втория начин".

работата по строежа на новия тец е почти към края си и отдавна са започнали да набират хора.Пуснал съм документи но никакъв отг.Имам висше но незнам дали имам някакъв шанс,защото други със средно образование и без опит вече са започнали работа.Нали са нови и от много голям ранг и тук ли ще се влиза както обикновенно и по другия начин "САМО С ВРЪЗКИ".
Ще съм благодарен ако някой ми даде достоверна информация