Бигла Груп ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Николай Островски, 6, ет. 1, ап. 4&markers=София,ул. Николай Островски, 6, ет. 1, ап. 4

Бигла Груп ЕООД

1 точка от 23 мнения

Georgi Genov, izvesten oshte kato Zhoro Pachkata ( Ciganin) e istinskiyat poruchitel na Stoyan ot Graniti.

Zaedno s Kostadin Nishtelkov , izvesten oshte kato Dinko Picata ( Sushto Ciganin!) imat mnozhestvo prestupleniya ot vsyakakuv harakter.

Taka che Dami I Gospoda - precenyavayte si iskate li s tezi lichnosti na Novoto Vreme da imate vzaimootnosheniya.

Бигла3 до бигла 6, заедно с всички други бигли...Не се захващайте с тези нико като клиенти, нито като служители, нито като каквото и да е друго! Строят некачествено, аз съм им клиент, лъжат, мажат и се крият. Вечно ухилената собственическа тиквичка също е обтекаем и хлъзгав, опитват се всячески да протакат отстраняването на ремонти, които са длъжни да направят в гаранционния срок на сградите. Имат един промазан, мургав, веждат търговец Иван, мед му капе от устата ако трябва да ви излъже и да ви продаде някой от постройките на бигла, а после бързо забравя какво е обещал. Остават да стърчат само гъстите му черни веждИ в мрака. Пожелавам искрен неуспех във всички начинания на бигла структурата, пожелавам им гербовата любов да приключи съвсем скоро, заедно с мандата, а след това да нямат никаква възможност да подадат задни части на новите сили. Пожелавам им всички тези неща не защото съм лош човек, а защото бигла са в помийната яма откъм морал!

Bokera na firmata c sgrada Mladost Rezidens - Danail iska plashtane na ryka za apartamentite. Brigadata e ot cigani i izpolzvat nai evtinite stroitelni materqli. Ne se lujete

Zdraveite pisha Vi otnostno edin Vash obekt Mladost rezidens v Mladost 4,az sum sobstvenik na edin ot apartamentite pisha Vi za6toto v momenta ne sum v Bulgaria i neznam na koi tel da se svurja s Katq i s pa4kata,bqh izmamena ot Vasil /brigadira na sgradata/ kogato zakupih apartamenta toi mi napravi oferta za remont na jili6teto ygovorihme se i toi vze klu4a za da po4ne remonta izcqlo na apartamenta platih my 5 500 lv bez da mi dava kasova belejka za materiqlite /za6toto toi gi krade ot sgradata i ot ob6tite materiqli/ taka pravi i s drygite sobstvenici kudeto raboti v su6tata sgrada v denq v koito trqbva6e da si zamina my dadoh vsi4kite pari s ygovorkata 4e toi 6te dovur6i drygata sedmica za6toto ima klu4 i dospup do apartamenta,predi da si zamina zapo4na da me shantajira i zapla6va i da mi iska o6te pari zapla6i me 4e ako ne my dam o6te 1 000 lv 6te vleze v apartamenta/ za6toto ima klu4/ i 6te s4ypi oka4eniqt mi tavan kudeto go napravi i 6te mi razbie plo4kite i 6te iznese kakvo ima za iznasqne,sled kato si zaminah po spe6noshnost nqmah vmere da ostavam pove4e v Bulgaria toi ne samo 4e o6te ne e dovur6il rabotata si po apartamenta kudeto vze 5 500 lv ne samo 4e ne e hodil da raboti a i e i4eznala edna mashina ot apartamenta mi,koqto e sobstvenost na firmata za kuhnqta kudeto mi montirat i e stanal golqm skandal,za6toto horata s koito rabotq ot firmata za kyhnqta s godini nmogat da si namerqt mashinata a samo Vasil ima klu4 za apartamenta mi a az togava ne bqh v Bulgaria,tova e stanalo sled zaplahite 4e 6te mi s4ypi tavana i plo4kite i 6te mi iznese kakvoto moje,dnes my se obadih po telefona i go pomolih y4tivo da otide v apartamenta i da si dovur6i rabotata a toi kategori4o mi otkaza i kaza 4e nqmal pove4e rabota tam,realno rabotata koqto mi e dovur6itelna e za okolo 1 4as ne pove4e a toi si e pribral parite kazva se Vasil,murgav e ot dolna banq brigadir na firmata tel my e 0885 684 733,apartamenta mi stryva 150 000 euro i az ne sum za 20 lv dovur6itelni raboti no ne e korektno ot strana na firmata v sly4aq vashiqt brigadir predstavlqva firmata Vi koito krade ot vas materiqli za da raboti na 4astno po apartamentite v sgradata a nas sobstvenicite da ni taksyva po 36lv na kv metur za lepene na plo4ki s kradenite ot nego materiqli,ako znaeh 4e taka 6te se poly4i 6tqh da si izvikam seriozna firma koqto da poeme otgovornost s dogovor i srokove na izpulnenie i garanciq a ne ''ciganska rabota''Molq za sudeistvie ot vasha strana i da me svurjete s Katq i pa4kata koito sa sobstvenicite na firmata za da vzemat merki i te i tozi brigadir da ne krade ot tqh kakto krade ot men,blagodarq

Не си правете труда да ходите дори на интервю, на думи са много велики и много коректни, в действителност лъжат и се подиграват с труда на хората!
В продължение на 2 месеца ходих на работа в нечовешки условия на обекта в фургон, 15 дни не можаха да прекарат ток и компютър - студ, кал и мръсотия. Намираш си начини за тоалетна и за работа, това, че няма условия не значи, че не трябва да изготвяш справки и тн изисквания от теб. Работно време от 7:30 до 23:00ч. Когато дойде време за първа заплата се оказа, че те "искали по друг начин да протича работата" и ме освободиха, естествено и до днес, 3 месеца по-късно НЕ СЪМ ПОЛУЧИЛА ИЗРАБОТЕНИТЕ ПАРИ! Не се лъжете изстискват те като роб да работиш и не виждаш никакви пари накрая, просто те сменят за някой дето ще им работи още 2 месеца без пари! Като се опитах да говоря с Г-на Генов ми заяви, че една справка не съм му направила, а сега искам пари. Това, че пазя всеки имейл и всяка изготвена справка не беше взето под внимание. Държа да отбележа, че в процеса на работа, никога не съм порицавана или да ми е казано нещо и да не съм направила и ми беше дадено да разбера, че това се оценява. Ще се радвам дори 1 човек да прочете това и да не отиде да работи като роб на използвачи.

Страхотна фирма. Коректни при заплащане. Всички коментари са пълни глупости от хора, които са изгонени и не стават за нищо. Работата не е малко , но заплащането е адекватно. Шефа и управителят са точни. Карат се , когато нещата не са наред, но са много свестни. Плащат винаги на време , при нужда са ми плащали и по-рано. Има добра организация на работа и нормална среда за работниците.

собственик - най-големия - Жоро Пачката.
Първия лъже, втория ако има време от всекидневни запои, леки жени и комар - маже.
Пари, само ако главната счетоводителка е преценила, че ставаш, т.е. да и казваш колко е красива и не и е голям зад..ка и не я притесняваш за пари, ще ти се дадат, ако не в киреча.
Всичко във фирмата е схема, не знам, как съществуват още.
Ако има ддс, нещо да се завърти на застраховка, да се излъже някои това е фирмата.