3 С Сот АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул.СРЕБЪРНА", 14"&markers=София,Район р-н Лозенец, ул.СРЕБЪРНА", 14"

каквото и да се каже за тази фирма се ще малко  кото започнеч със заплащането на 10 число 370 лв по карта на 25 60 лв копони +40 лв кото г-н цеков или нездов ги давът по пликове под масата измисленият полиграф сникките и прескачнето на барерите от контролта коста харизанов асен асенов и др дрехите 2 тениски 1 летно яке 1 патлон и едни гумени кубинки които са за 2 години колегите които са алкохлици спат пенионери или млади и съвестни момчета които им се убива желието за работа  каде е нап каде държвата

цеков са ти ли носиш заплатите да знам кого да дирят нап лее как щте барнат немогете вечно да се криете 6те има гемето

В автопатрулите се работи професионално -много неща научих ,които ще са ми в полза занапред .Заплатите са редовни -могат да се сравняват със швейцарска точност.Отношението между колегите е коректно и се зачита принципа на взаимно уважение.При реакция на сигнал нямат равни .

сега като пак ви посети нап как раздавате пари на 25 4исло по кофите и сре криете 4е се оправите .да го видиме тогава ташакак как се хвали 4е носи обувки от 3000лв а хората изнемогват с умрели заплати разбрали ташко 4е ти поникне коса .а оня другия където се протрива ръце и бяга от отговорност сапун4е да си вземе  помяри

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

трагедията е голямя пенсионер за на4алник на автопатрула взима пенсия голямя и заплата към 1000 лв и се спотайва мишока бяга от отговорност прави интриги са е взел некав олигофрен за на4алник където навремето е вдигал бариерата в убо а в фирмата 3с е бил на4алник на физи4еската охрана и там правил далавери и го махнали а пенсионера го взел като на4алник е тоа същия бариераджията спрел на мом4етата коледните добавки 6тото няма ли неква тетрадка абе ти незнаешли 4е като прави6 зло 4е щте ти се върне тъпкано патрулите нямат ни бронежилетки а за оръжи

Изключително непрофесионално отношение днес ми звънят и ми казват интересувате ли се от работата и аз казвам да ами елате колкото се може по бързо хванете такси по възможност та отивам аз бързо казват ми условията но се оказва че предния ден са казали други условия на момчетата преди мен а днес работното време се е увеличило също ми се казва и че заплатата се получава след края на месеца а след 2-3 часа разтакаване и подписване на милиони документи някой от който са че вече сте си получили заплатата без дефакто дори да сте започнали работа разбирам от едното от момчетата че се чака 2 месеца и тогава се получава огромната заплата от 330 лева при което след като попитах интервюиращия защо ме излъга в наччалото той ми казва с усмивка а така ли сиг не съм ти разбрал въпроса да чака се 2 месеца аз му казвам каква ми е гаранцията с тези временни договори че няма да ме освободите след 2 месеца работа и без заплата той ми вика ка е няма такова нещо ще измислим нещо и ще ти дадем авансче от 100 лева все едно че милиони дава хвърлих им дрехите теглих им една майна за изгубеното време и кой от където е

Супер мизерно заплащане и много некоректно отношение.Автомобилите са под всякаква критика,даже се чудя как се движат.Пълна трагедия е тая фирма в Русе,то само като видиш шефа и какъв настъпан цървул е ти става ясно.Ако си мислите че ще ви опазят-жестоко се лъжете.Бягайте далеч от тия непрокопсаници.Ебати смешната фирма , ебати смешниците.Не се лъжете да започвате работа там или пък да им ставате клиент.

Аз сам доволен от фирмата при нас е много добре.нови дрехи оборудване нова кола.Заплатата си идва на датата.Важен е колектива хора  с кого работиш.Три години .Не сам пенсионер.Реагираме на всеки сигнал и не се оплакваме.Които му се работи работи кои не му се работи тарси под вола теле.

до колегата вимпел поне си напиши името защото с тия ананини имена сте пъли мишки как не ви е срам да взимате пари от фирмата и да я плюете и то анонимно нали корба потъва какво правиш още тук колега аз съм на 19 един млад човек никога не би бил седия във фирма без бъдеще останете си със здраве всички колеги фирмата може само да спечели като се махнат хора като вас и да остнат само серизни служители които дават всичко от себе си