3 С Сот АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул.СРЕБЪРНА", 14"&markers=София,Район р-н Лозенец, ул.СРЕБЪРНА", 14"

споко при пафката е по-лош0

до гн ТАШЕВ ,това което казвате са пулни измислици никои от шефовете не оценява работата на момчетата а тя наистина си я журшат за мизерни пари к.много способни момчета се махнаха заради товамно и ние сме си виновни защото на общото събрание с шефовете в бруната

само Вери и Томи 1-та говореха за още патрули и за това че с тези 20 коли летим и рискуваме на всяка аларма за да влвзем в норматив

Вери лицно изпита коректноста на началниците на гърба си защото докато даваше невероятни жремена беше наи добрия за тях и го даваха за пример

след няколко дни него го удариха без вина но го свалиха от патрул и го пратиха стационар което според мен цеков много збърка

за него знам це се хвурляше без да му пука в каквато и да е ситуация даже се катери до 6 тия етаж по строително скеле на строитлен обект през ноща във проливен дъжд щото на дежурната то им се привидяло че има някои на покрива.знаех че като съм с него Томи СИМО ИВО ЛЮСИ имам човек на които да разчитам

но ЦЕКОВ успя да ги накара да напуснат повечето

така че гн ТАШЕВ ако обичате не ги хвалете ВЕРИ И ТОМИ работеха невероятно но не си мълчаха
работил сум с него и знам че си вършеше много сувестно работата и много кратно е рискувал ЖИВОТА СИ заради фирмата.

но такива хора там не се оценяват.ако се накланят на шефа са супер може и да не стават за сот но ги държат
такаче фирмата за бищо не става за момента това раководство само дърпа фирмата на доло. 3 С СОТ Е ГОЛЯМО ИМЕ НО ЗА МОМЕНТА ХОРАТА САМО МОГАТ ДА СЕ ПОДИГРАВАТ С НЕГО БЛОГОДАРЕНИЕ НА ВАС ГОСПОДАТА ОТ ВИП ПРАВИ ЗАГИВАМЕ НЕЗАШТИТЕНШИ БЕЗ ЖИЛЕТКИ И ОРЪЖИЕ С ДВЕ ПАЛКИ КАТО ОВЧАРИ СМЕ И ТИЯ ОТ НАЧАЛНИЦИТЕ КАТО СТАНЕ ГРАБЕЖ СЕ КРИЯТ ИЛИ ИДВАТ СЛЕД 2-3 ЧАСА СЛЕД СЪБИТИЕТО И НИЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОБЯСНЯВАМУЕ ПРЕД ПОЛИЦИЯТА ДОКОГА ПРАЩАТЕ НИ КАТО ПУШЕЧНО МЕСО НИТО УНИФОРМИТЕ СА КАЧЕСТВЕНИ НИТО ЗАПЛАТИ НИЩО А КСАМО МИШКИ И ПЕНСИОНЕРИ

1 точка

здравеите казвам се милен николов клиент съм на вашата фирма от 1 година искъм да похвалия 2 момчета от вашия патрул във софия по спещиално във кв лозенец преди време ни пазехте вие една вечер имаше инцидент проникване и първият патрул повика подсилка доидоха още две коли наистина за броени минути отцепиха мястот и си личеше че момчетата си вършат работата имаше две момчета Вери и томи мисля че бяха и един с гола глава маи някъкъв отговорник на смяната е тези тримата наистина ми взеха акъла.

коментара ми може да е само един наистина бяха професионалисти.

дано момчетата са оште в фирмата

такаче не плюите по всичките си колеги има и хора които наистина заслужават уважение

Некоректно отношение.Една от най-лудите фирми.Дори и отдел"Човешки ресурси"незнаят кой какво работи и по колко часа.Мениджера на офис Бургас се държи като с животни с подчинените си,а ССО не знае изобщо защо е в този офис и какво работи там.Явно 3S-СОТ Бургас са на принципа -вземи алкохолици,болни и финансово обременени служители.Нека вземат по някоя мизерна сумичка,а останалите за началството.

Стига сте лъгали като цигани,когато Юсис взеха да пазят хлебозавода в Русе и мен ме викаха на интервю в сградата на ОББ, първият етаж вдясно.Стига стия глупости в колко добри отношения били шефовете,всеки плюе по останалите зад гърба им,добре че служителите само им се смеем на простотията и не им се връзване на акъла.Като видят техници на друга фирма да правят някъде обект псуват като каруцари,ама всички не само един.Друг идиот казва че не сме охранявали кварталите,кои квартали по точно бе господине?Сяляметя,Чародейките или Трите гълъба?Какво да охраняваме там?Конете на мангалите по балконите им?От паметника Альоша до всяка важна точка на града се стига за около 5 минути,ако ще и с велосипед да се реагира.Преди да хвалите или плюете по някоя фирма им вижте служителите, те сами говорят за фирмата.Едните са млади или на средна възраст а другите дъртаци и пенсии.

Абе какво се занимавате с тия нещастници,милиционера Величков такива отрепки ги намира в Русе че думите са излишни
ето вижте идиотчетата от реагирането как убиха човек и след един месец пак катастрофираха

тия от офиса мислят че като напуска ме 6те умреме от глад и щте стане ме клошари . мда ама не много по добри заплати взима ме по новите места разбра ли бе ташаков кубе

цеков прасе женати се ебе ати стоиш и хуя ми държи6 хаха поздрви от бивш колега от сота

споко нап знаят за всиката им помия въпрос навреме е да ги барнат и на истински детектор да си кажат как се крият данъци как се разкарват неотчетени пари а тва за окриване в нпк се води съастие и е наказуемо  какъв цирк ште настане малиииииииииииииии

бобка кажи да го духат