3 С Сот АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул.СРЕБЪРНА", 14"&markers=София,Район р-н Лозенец, ул.СРЕБЪРНА", 14"

вериславе много са ти изпили соса тия от вип се капути  седи си живак на някоя будка за 300 - 400 лв а ония на ония мишоци над тебе и прави парите и те се кефят а за полицивта ти не бери грижа това са си даржавни служители и ги осигуряват на парите които взимат и като направят 1 категория взимат  парите за прослужено жреме и все пак са полицията има супер права от 4асника а за изваредни не говори 4е с тия 35 лв си за никаде а за коледа кибри4е голямо уважение нали а от 4асните сотове  номер едно е 161 плащат хората и двойно за празник и аудита нови взеха таа4е си седи и не говори а за патрулите на жип не говори пи4овете масово напуска за последните 2 месеца 20 4овека си трагнаха и още щте трагват потава корабааааааа

здравеите колеги немога да разбера как може да има талкова долни хора които да плуят единстената фирма охрнителна във бългрия която е винги искучителна коректна със служителите си във всяко едно отношение униформите са ни по хубави от полицеиските коли убурудване заплащането е винги редовно извънредня труд се изплашта внасият се усигоровки така че щом не ви устроива напускаите ама да работи те тук и да плуете мислия че е че е адси долно и убидно за самите на

Ние сме клиент като фирма с два обекта и мога открито да споделя че сме много доволни и отношението е много добро. Само положителна оценка за екипа във Велико Търново. Ако някога Ви се наложи да ползвате сот изборът е 3S.

бате какъвсобственик тоя пере парите на някой съсипаха сота изгониха служителите които си разбираха от рабоотата и работиха професионално разбиха сота това ве4е не е сот а сбир6тина от мишоци тоя цеков мишката и оня помяр ташаков който взима 3000лв заплата сасипаха сота и ония под тях подлигите и лакейте им.тия 4е фалират скоро искаха да гонят 161 кога те срещу тях да ти4ат хяма да ги настигнат при 161 е друго патрулите са на по4ит объруджани на световно ниво и заплати добри и бонуси а при вип се капути за коледа календар и кибрит за бонус смях и резил.на ташака на ли женка му е главен с4етоводител и оня ьси прави каквото си поиска пие кафета и седи в кенефа а хората по колите и в ден и нощт са на вънка да им носят пари на тия.мислят се 4е са пове4е от полицията и собт

Новият собственик който уж щеше да управи фирмата -назначи секретарката си управлява Мониторинга и тя му разказа играта.Явно е "много ценен"кадър щом си влачи секретарката по обяди и навсякъде с него.Една фирма която се управлява от секретарка - веща по всички въпроси, пиши я затрита.Един умен мъж няма д асе остави да го върти на пръста секретарката му и вместо да ходи по срещи с клиенти д аходи по срещи със секретарката си.

за тези които мислят да по4ват работа  не ходете пи4ове насо4вайте се кам 161 или други сотове тук 6те ви скасат нервите 6ефове пенсионери които разбиха фирма с традиции в сот и ве4е нее 3с на бате боре гарванов ас е неква сме6на вип се капути заплата пове4е от 490 лж нема да видите с години хората масово напускат бегаите

в тези дни в офиса се изваршват без4инства карат служителите  да напускат по собствено желание за да слагат ножи на заплата 400лв

до колегата от пловдив  бате само си пееме и никой не ни ебава трябва да сезираме дана4ните как се укрижат данъци и нема ве4е да ги има

Фирмата не съществува, нито морално, нито ценностно. 3С няма има ВИП КАПУТИ, никакво уважение към служителите, глобяват се хора които си вършат работата, щото не са изгодни на други които си правят каквото си поискат с протекцията на някой от по-горе. Никаква фирмена сигурност, привилегии такова нещо не съществува, заплащането по-скоро ще вземат от теб вместо да ти дадът, потенциал за иразстване има да ако умееш да правиш св**ки и да лижеш за***ци иначе си прецакан от всякъде. Щяха да се докарват нови коли, елате и вижте "новите" коли които се разпадат по пътя, блъскани удряни, ама като се сложи малко кит си мислят че, ние сме балами. Да попитам господата сериозните от тази фирма, къде ви е фирменото обучение, къде ви е екипировката която дойде с 1 година закъснение? И защо нечии измислени фирми ви измъкват обекти под носа? Не знам колко сте сериозни, но със сигурност можете да убиете ентусиазма в един човек с желание за развитие в тази фирма. Желанието човек да научи нещо от вас бързо се изпарява в аз фирма и човек след това може само да трепери, за заплатата си и за мястото си. Не знам до колко сте запознати господа собственици на 3С СОТ, но има прекалено много нарушения в Пловдив, вместо да вярвате на замазани положения, вземете сериозно отношение. 3С СОТ е голямо име но за сега хората могат само да се подиграват с това име, жалко че вие ВИП-аджиите се намесихте сега всичко е по-лайняно от всякога.