АДРЕС Недвижими Имоти АД /img/frontend/nomap.png"

АДРЕС Недвижими Имоти АД

Искаме да изразим нашата благодарност към ф-ма Адрес,и Лилия Иванова служител от Офис Юг в София.Със своя професионализъм и компетентни съвети,ни спести време,нерви и средства,и ни помогна да вземем правилното за нас решение.Хиляди благодарности.

Здравейте интересувам се от условията за работа в Адрес,има ли трудов договор или е граждански,възможно ли е да работиш на друго място и също така и в "Адрес Недвижими имоти".Има ли фирмено обучение и възможност за развитие?

Абе като гледам през 2 минути да пишат тук различни служители Васил,Николета, Румен, Иван ,Мария всичките довооолни...Лошо няма ,ама на много поръчано/написано/ от шефа изглежда.

Искам да кажа, че има непрекъснато обучение, което липсва в повечето агенции за недвижими имоти.С други думи фирмата е за предпочитане, ако желаете да се развивате като спец в сферата на недвижимите имоти.

Заплащането е задоволително, но си зависи изцяло от мотивацията на самия човек. За това бих казал, че фирма АДРЕС е добра в това отношение. Понякога се случват кавги между колеги, но лесно се преминават. Най-готиното на фирмата е, че приятелската атмосфера е много голяма и винаги можеш да се забавляваш с колеги, било то на teambuilding или след работно време. Не са ми отказвали до сега да излизам в отпуска, което също е голям плюс.

Кандидатствал съм в доста агенции за недвижими имоти, но ще спомена името само на тази, от която не бях излъган – Адрес. Каквото ми обещаха си го получих. Плащат всеки петък, а на други места, не само че мотат плащането, ами си задържат парите от последната сделка.

Аз съм бивш служител на Адрес. Не искам да прибързвате със заключенията – напуснах поради семейни причини. Да ви кажа честно много искам да се върна. Работил съм и със други агенции и смятам, че Адрес ми даде най-много възможности, поощряваха всички, колектива беше супер готин. Работех с удоволствие.

Дългогодишен служител съм и съм доста доволен. Имаме много безплатни минути на GSM-а, ползваме служебна кола при огледи, общо взето гледат да ни улеснят работата по всякакъв начин. Имах възможността да посетя годишната конференция в САЩ, хем видях свят, хем научих нещо полезно. Хубавото е, че действително тук може да се развиваш – много от колегите започнаха като брокери, сега са мениджъри, че и директори станаха.

Отскоро съм в агенцията, но от самото начало ми стана ясно, че тук работят професионалисти с голям опит, към които винаги мога да се обърна при нужда. Мотивиран съм да работя активно, защото за най-добрите има различни и сериозни награди – едноседмични почивки за двама, участие в конференции и бонуси. Също така често идват известни лектори, които ни предават знанията си и ни помагат да се специализираме

Отскоро съм в новия офис на АДРЕС на „Света Неделя“ и ходя с голямо удоволствие на работа. Не само че е баш в центъра, на две крачки от метрото и стигам за 5 минути, и ми е толкова готино в офиса, че не ми се тръгва. А и гледката към „Света Неделя“ ми действа много вдъхновяващо.