АДРЕС Недвижими Имоти АД

Можете да кандидатствате за всеки град, в който имаме офис като отидете на сайта ни и намерите контактите в раздел Кариери.

Искам да ви помоля за помощ!
Искам да работя като брокер и искам да разбера какви са условията от някой който е работил като брокер! Чувала съм страхотни неща за брокерите, че се изкарват много пари и какви ли не още не хубави неща... но никой не казва има ли нещо сигурно с трудов договор или гражански договов се работи и как стой въпроса с майчинстовото?

Точна и коректна фирма, отдавна не бях котактувала с такива мили и отзивчиви хора, Весели Коледни и Новогодишни празници.

Даже сега направиха много яка игра за домашните любимци на служителите. Страшна битка беше, към 60 участници имаше. Супер е в АДРЕС!

Ееее...стига с тия платени репортажи.Аман от връзкари и такива дето са си сбъркали професията!Баба ми си купи къща на село и брокера и подари бар столче.Мноого сме благодарни.Аман!

Изключителен Морал и Коректност.Лилия Иванова от Адрес София със Съвестното си Отношение показа, че не Всичко се върти около Комисионната.Закупих най хубавото жилище,а Лили Подари на дъщеричката ми прекрасно детско столче.Благодарим Ви.

Искаме да изразим нашата благодарност към ф-ма Адрес,и Лилия Иванова служител от Офис Юг в София.Със своя професионализъм и компетентни съвети,ни спести време,нерви и средства,и ни помогна да вземем правилното за нас решение.Хиляди благодарности.

Здравейте интересувам се от условията за работа в Адрес,има ли трудов договор или е граждански,възможно ли е да работиш на друго място и също така и в "Адрес Недвижими имоти".Има ли фирмено обучение и възможност за развитие?

Абе като гледам през 2 минути да пишат тук различни служители Васил,Николета, Румен, Иван ,Мария всичките довооолни...Лошо няма ,ама на много поръчано/написано/ от шефа изглежда.

Искам да кажа, че има непрекъснато обучение, което липсва в повечето агенции за недвижими имоти.С други думи фирмата е за предпочитане, ако желаете да се развивате като спец в сферата на недвижимите имоти.