АДРЕС Недвижими Имоти АД /img/frontend/nomap.png"

АДРЕС Недвижими Имоти АД

Много съжалявам ,че изобщо имах вземане и даване с тази фирма. Некоректни във всякакво отношение. Осигуряват те не на заплатата , която получаваш . Разбиват ти трудовия договор на по 4 часа в Адрес Недвижими имоти и в Имотека.
Отпуските ти ги дават разпокъсано четири пъти по пет дена , но в никакъв случай наведнъж или на два пъти . Ако ти разрешат не се знае как ще ти го изкарат през носът.
Колективът ...ха ха !!! Няма такъв!!! Мениджъри колкото си искаш...,то не бяха изпълнителни , регионални, на офис, на какво ли не... само пчелички няма. Ако постъпи някое ново свежо същество бързо си тръгва. Текучество на персонал огромен. Там остават само некадърници ,готови да правят, каквото им се каже-МАРИОНЕТКИ.

казвам се Олег Кацарски, Експерт Човешки ресурси в Имотека. Работя в компанията две години. Провел съм доста срещи с кандидати за работа.
Пиша по повод последния коментар на анонимния господин.
През последните две години, никога не сме обявявали Трудов договор и заплата, както и не даваме подвеждащи обещания. Ако някой види в наша обява ТД и заплата да сигнализира.
Говорим за реалната ситуация и всички трудоности в професията. Обикновено провеждаме две срещи, целта е кандидатът да получи информация за нас, както и ние за него.
Господине, искрено съжалявам, че не сме се разбрали.
Оставам на разположение за среща!

Кандидатствах преди месец по обява в Имотека. Имотека и Адрес вече били под една шапка така разбрах и от представянето в джобс.бг на компанийката. Същата се рекламираше като лидер в бранша. Интересно в обявата в сайта пишеше, че има трудов договор с твърдо заплащане плюс процент. Имаше и смотан въпросник една от точките в който беше именно очакването ви за възнаграждение. На интервюто един пич от яйчарите ми обясни че се работело само на процент имало някакво обучение с изпити и чак след това можело да се мисли за такива подробности като трудов договор и прочее. Тези три месеца обучение щели да бъдем обучавашите се на нещо като граждански договор. И тези смешници се имат за лидери. От кораба на потъващия олигарх Прокопиев, ще потънем като аристократи, както е потънал Титаник. С трици маймуни не се ловят, но така наречените бг бинесмени не искат да разберат това. Защото си мислят че накрая сметката им ще я плати някой друг, а не те самите. Обикновени балкански тарикатчета.

Здравейте! Работих в тази фирма няколко години. И понеже не бях, човек който е фалшив и опитващ се да се хареса на всички. Спряха да ми дават клиенти и работа. Отношението и уважението, нулево и от работодатели и от колеги. Ти си им длъжен све едно. Рекламни материал, като химикали и подобни, вместо да се раздват безплатно, ти трябва да им ги плащаш и печелят и от това. На граждански договор си и те задължават да стоиш по 2 часа на рецепция, а по закон би следвало да се заплаща. Хората, които са успешни в тази фирма, са хора от години във фирмата, хора с богати познати и приятели или хора, които правят всичко, само за да постигнат целите си. Фирмата взима по голямата част от сделката, а брокера взима 30%. Срамота! И ако видят, че ти не може да им докараш добри клиенти, не си им нужен. Толкова много дадпх на тази фирма за толкова години, а нищо не взех и накрая реших да оправим проблема. А мениджъра, реши да го избегне и избяга. Не си заслужава, да загубите толкова време там. Замислете се и не отивайте там!!!!!

Огромно разочарование от тази така наречена фирма. Нямат никакво задължение към служителите си, които в крайна сметка им вадят парите.Всички се назначават на едни граждански договори - т.е. няма осигуровки, нито ти се води стаж , въобще нищо, а сделките, които се правят са от хиляди левове. На всичко отгоре те задължават няколко пъти в седмицата да даваш дежурства в офиса, а това не се заплаща - по принцип щом си на граждански договор и те задължават от час до час да правиш нещо, то трябва да ти заплащат това време и това да е описано е договора.
Не се лъжете по обещанията за заплащане, което може да постигнете и развитие. Всичко това е един октопод, който е на принципа колкото повече хора работят, толкова повече печелят и мениджърите и собствениците на фирмата , защото всеки служител прави сделки, като той взема минимума , а останалото отива нагоре.
Още повече началните проценти, които могат да се вземат са 30% ,а има фирми които заплащат веднага 50 % от комисионната на агенцията.
Така че сами си направете сметката дали желаете да работите на подобно място.
Работата е подходяща за допълнителен доход, но за основе, категорично не.

Не ходете там на интервю!
Едни големи приказки, едно самочуствие,изпитват ви на първа,втора комисия като ,че ли търсят Изп.директор,а реално работата е без заплата поне няколко месеца минимум.На практика ще използват само връзките ви и контактите-това е принципът на агенцията .
Фирмата се нуждае от нови клиенти ,а всеки един човек има определен кръг от познати и приятелства,на което те разчитат.Такава е системата .Обещават ти големи комисионни,но на практика няма такова нещо -реално им работиш без пари.
Идеално място за студенти да развият комуникативните си умения!

Заплащането е доста ниско за количеството работа и хората не са толкова приветливи колкото личи на пръв поглед. Няма възможности за повишение.

Обръщам се към вас за съвет, по повод измама от страна на брокер на "Адрес", Красимир Константинов, представител на фирмата в Банско.
Имаме подписан предварителен договор за покупко-продажба на селски имот. Брокерът е взел капарото по сделката, вкл. и нашите 50% от сумата. При наше поискване на парите, той ни каза, че кандидат-купувача си искала парите, под предлог, че той не я уведомил, че трябва да има фирма, за да закупи имот с двор- жената е рускиня и по закон било така. Купувачката писала жалба в полицията, стигнала и до прокурор.
Лицето Красимир Константинов отказа да ни даде полагащата се част от капарото, дори след като двумесечният срок за окончателната продажба изтече и купувача не може да има никакви претенции.
Минаха вече 5 месеца и той ни мотае, под предлог, че очаквал официално становище от полицията.
Какво да предприемем спрямо "Адрес", при положение, че условията по предварителният договор не са изпълнени от тяхна страна? Подобни проблеми имаха и мои приятели в София с брокерите Костадин Чолаков и Мариела Симова!

Пише ви Диана Милкова,
една изключително разочарована клиентка от брокера -
Добромир Турманов от
" Адрес " - Бургас.
Живея със семейството си в град Аликанте, Испания. Продаваме двустаен апартамент и трябваше да издам пълномощно на майка ми, за да извърши продажбата, защото нямах възможност да се върна в България.
Добромир Турманов се зае лично с изготвянето на пълномощното! Цели три пъти поред ми го пращаше грешно и с объркани имена на електронната поща, а наркая, след поправката, пак се оказа, че е грешно написано и невалидно пред властите! Разноските ни са 355€ по такси, транспортни разхади,
път до Българското ни Посолството във Валенсия и пощенска пратка! Очакваме Добпомир Турманов да си поеме отговорността и да ни покрие загубите, в противен случай ще заведем дело и ще си търсим правата по съдебен ред, обръщайки се за съдействие дори към Българското медийно пространство! Нека знаят повече хора за проблема!
Уронват си авторитета " Адрес" с такива безотговорни, некомпетентни и нехайни служители!
Дано се вземат бързи мерки!!!

Можете да кандидатствате за всеки град, в който имаме офис като отидете на сайта ни и намерите контактите в раздел Кариери.