Цептер /img/frontend/nomap.png"

скъпи писатели казвам се Младен Чаушев.
Обръщам се специално към Борислав Борисов с една молба.Ще Ви помоля когато пишете във форума или където и да е, поне да бъде грамотно и смислено.
Относно коментара Ви, който отправихте лично към мен искам да Ви кажа, че се чудя как съм одобрил вашето CV при условие, че сте неграмотен човек, който не може да напише пет смислени изречения.Също така смятам, че вие сте един мързелив човек, който по цял ден стой пред компютъра и праща десетки cv по разни обяви.Обзалагам се, че дори и не четете текста на обявите по, които кандидатствате.
Моето мнение за вас е, че вие сте човек, който няма да си намери скоро работа или ако си намерите ще е като чистач, но не забравяйте,че и за там трябва завършено средно образование.
От сърце Ви пожелавам да си намерите работа която да има " твърдо заплащане".
Лек ден и приятно търсене на работа!
С уважение : Младен Чаушев

До г-жа/г-ца  В. Иванова,
Писмото, което сте получили не се отнася за интервю, а за това което посочих и аз, а именно зарибяването с продукти и техники за продажба. Вие си решавате, но според мен е безмислено да отивате, защото всичко е една голяма лъжа. Води се интервю за работа, но няма да ви се задават въпроси за това какво сте работили, а ще ви се говори колко велика фирма е "Zepter", какви невероятни продукти има, какви величествени суми могат да се изкарат от тях. НО всичко опира до това дали тези продукти могат да се продават и дали вие имате тази дарба. Пак ще кажа, че не всеки е роден за директни продажби, но абсолютно съм против работодателят да лъже по този начин в очите кандидатите си за работа. Защо просто не се посочи за какво става дума, а се пускат разни обяви от името на други фирми? Това е моето мнение, не искам да го налагам на никой и не искам да се влияете от него. Просто всичко е доста пообъркано с тази фирма.
Поздрави и приятен ден, Борислав Борисов.

Към г-н Борислав Борисов:
Искам да Ви попитам, по каква обява бяхте извикан, понеже аз получих следното писмо 1 час след като изпратих CV:
Вие сте кандидатствали за работа в Zepter Bulgaria и сте одобрена при първоначалния подбор на персонал. Моля, заповядайте на интервю на ..... февруари 2013 година от ....... часа в нашия офис, който се намира на адрес бул. "Тодор Александров" №28, ет.4. Моля да носите бизнес облекло. Тъй като в офисът ни се допускат само служебни лица на входа кажете, че на интервю Ви е поканил Кристиян Здравков.
С уважение,Кристиян Здравков
Специалист по подбора на персонал
Чудя се, дали е реална тази позиция за работа...???

Здравейте ,много се забавлявам с тяхните обяви ,въпреки ,че се излъгах и ходих на едно тяхно "интервю"точно 2 мин и се изнизах Госпожата ме изгледа лошо ,но дотам .
Забавлявам се от гледна точка на това:
1,Безплатно обучение е как требва кандита ли да плаща ,нали все пак трябва да изкарва пари за фирмата .
2,Доходи над средните за страната -а гаранция няма
и т.н. да са живи и здрави да лиовят рибки ,но лошото е че се появят много малки фирмички който незнаеш кависа и като отудеш чак тогава разбираш че си загубил от времето
Това е от мен

До г-н Младен Чаушев,
Не мисля, че практиката на представителите на "Zepter", които набират кандидати за работа във фирмата, е точно каквато трябва да бъде. Не може да се пуска обява, в която да се споменават някакви изисквания за длъжността, а когато отидеш на интервю да се окаже, че казано накратко се опитват да те зарибят с някакви продукти и невиждани техники за изкарване на пари. Всеки един отишъл на интервю при тях според мен е на моето мнение. Колкото до "Директни продажби" ... ами не всеки го умее, съгласен съм, но все пак по-важното в случая е, че пускаш CV за една длъжност, а на интервюто се оказва съвсем различно. Не смятам, че това е коректен работодател щом от самото начало, дори преди да се срещнете с негов представител, той да ви излъже в очите!!!

Фирмата има плюсове и минуси. Пари се изкарват , ако работиш и то с правилни хора. Те затова го наричат бизнес - защото се прави с хора , които МОГАТ да си купят тези неща. Продуктите на Цептер са добри , продават се в цял свят и хората са доволни от тях. Тук , обаче идват двата минуса. Минус първи - хората в България не им се дава пари за качествена продукция. Минус втори- еми като се опитвате да лъжете пенсионери ЕСТЕСТВЕНО , че няма да имате успех. В този отдел се работи с банкери , доктори , хирурзи , богати и щедри хора. Те имат интерес към здравословен живот. Който не може да мисли , няма да има кинти.
Относно колегите... там интригата е на много високо ниво. Бачкайте , не оставяйте да ви крадат клиентите , и НЕ ГОВОРЕТЕ с никого за тях. Само така се успява в бизнес , в който много хора искат да успеят.

Здравейте,казвам се Младен искам да ви задам един въпрос.Щом казвате ,че в Цептер няма възможност да се искарват пари и т.н.кажете ми как тогава имат офиси на 5 континента в повече от 50 старни по целия свят?Вижте  във всяка фирма коята се занимава с Директните продажби заплашането е на принципа на комисионните.Така че не си губете времето да пишете по форуми а,започвайте да разглеждайте обяви за работа.                                                                                               Пожелавам ви лек ден  и приятно търсене на работа.

С уважение Младен Чаушев

Обръщам се към всички във форума ! Когато видите длъжност "консултант-директни продажби" , "офис консултант-директни продажби" , "търговски консултант-директни продажби" и т.н. трябва да знаете или да се поровите в интернет,какво точно означават директните продажби ! Това са най-трудните продажби,но и най-добре платените продажби! Няма значение каква е фирмата,която се занимава с директни продажби,а дори в Цептер системата е една от най-добрите в тази област.При нас се оценява труда на консултантите и могат да се печелят доста добри пари за които хората на "твърда" заплата могат да си мечтаят.За съжаление в този сайт пишат предимно НЕ успелите във фирмата и тези на които се отказват при първото препядствие.Такива хора няма да успеят никаде и винаги от нещо ще се оплакват.Успех на всички.

И на мен ми се случи същото преди време. Номерът е следния - пускат анонимна обява, по която кандидатстваш, тъй като не знаеш, че са Цептер или я пускат от името на друга фирма...и се пускаш по пързалката. В моя случай получих имейл от някаква жена с покана да отида еди къде си на презентация и след много ровене в интернет за адреса на срещата - разбрах, че става въпрос за Цептер.

Здравейте, бих искала да изразя възмущението си от тази фирма. В момента търся работа и съм пускала доста CV-та в различни фирми, но никога в Цептер, защото съм чувала за какво става въпрос там. Та, получих обаждане от един господин, за да ме покани на интервю за определена длъжност и фирма (няма да споменавам име) и ми даде адрес, на който да отида. Понеже не си спомнях да съм кандидатствала в такава фирма, проверих адреса в интернет и онемях, когато видях Цептер. Това е абсурдно просто - откъде изобщо ми имат CV-то???? Не може така да крадеш автобиографии на хора, да звъниш и да ги каниш от името на някой друг, само за да ги вкараш в офиса си и да им пълниш главата с глупости.......