Деворекс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Чиирите 20г&markers=Пловдив,Чиирите 20г

Една година вече си търсят ръководител обслужване на клиенти. Това не е сериозно!

Сравнително добро заплащане за района на пловдив, заплатите идват без закъснение.  В последните 2 години през зимния период имаше доста неплатени отпуски и съкращения. тази година заплатите бяха намалени с до 20%. Обстановката в офисите на  фирмата е сравнително добра но за съжаление не мога да кажа същото за производството. Средата на работа в производството е ужасна, заради отделянето на много прах в помещенията които не са добре изолирани и прах има на всякъде. Съветвам ви да не започвате работа в производството.

Като бивш работник мога да кажа само добри думи за колегите в това число не влизат МОЛОВЕ ,ОТЧЕТНИЦИ И ПРЕКИ РЪКОВОДИТЕЛИ.Забившите ми колеги со ЗЛАТНИ момчета ,винаги  ще ти се притекат на помощ при нужда.Заплащането е средно за града,но се изплаща редовно,осугуровките са върху реалното заплащане.Лятото отпуск се дава само по 1 седмица Ако искате да работите там дрябва да познавате добре кодеса на труда за да се защитавате при нужда.От ръководството са винаги недо волни и карат МОЛОВЕТЕ иОТЧЕТНИЦИТЕ да следят работниците и често ги ТОПЯТ без причина.Във фирмата са поставени камери за наблюдение които се следят от ръководството непрекъснато с цел контрол на работниците.

Въпреки, че съм бивш служител на фирмата мога да кажа само положителни неща. Работата е динамична понякога доста напрегната,колектива е прекрасен. За работодателите - коректни,разбрани,взискателни! Успех!

ми не е много добро!

Имат обява за  Програмист - оператор на 5-осна CNC фреза. Споделяте някаква информация за работна среда, заплащане и всичко което може да споделите.