Деворекс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Чиирите 20г&markers=Пловдив,Чиирите 20г

Здравейте. Кандидатствам за работа по позиция отчетник.може ли някой работещ да сподели какви са условията -натоварваме, заплащане, отношение...

Здравейте бех при тях за точно един ден и се отказах!!
Първо:отивам за работа за машинен оператор на шприц машина както е и в договора ми но ме слагат на едната мелачка от общо 3 при което ми казват че трябва да мина през трите мелачки за да се издигна до машинен оператор забележете да се издигна до машинен оператор

Деворекс е на прага на самоунищожение, благодарение на добрите си ръководители. Жалко, защото останахме много малко тези, които положихме основите на една много добра и перспективна компания. А когато мнозинството колеги са на принципа ден за мине, самун да загине, нещата няма да отидат на добре. Аз ще поема пътя напред, преди началото на края. На всички разумни колеги, ще си позволя да кажа - бягайте с 200 км./час от това нездравословно място!

Бях на интервю във въпросната фирма. Аз съм жена ,а ми предложиха работа за мъж. Ако бях започнала трябваше да вдигам торби тежащи по 25кг. Другото което ми направи впечатление е че беше ужасно мръсно и всичко беше покрито с бял прах. Температурата на помещението беше почти колкото е и навън,а сега е зима и си е студено,представям си лятото колко градуса ще е вътре. Направо бях шокирана от гледката която видях. В 21 век, такива ли са нормални те условия на труд. И другото е ,че заплащането е много малко. Работа на 12 часови смени,дневна и нощна, за нощна смяна няма допълнително заплащане. Направо останах без думи от видяното.

Здравейте!Споделям Ви това за да си прецените за какво става въпрос!Връзката между отделните звена е под всякаква критика повече се обръща внимание на административния отдел и представителните му функции отколкото на производството което генерира основните поръчки на фирмата!Текучеството е голямо и напускат утвърдени дългогодишни кадри...

По отношение на кандидата за лаборант.
Гарантирам ти, че поляците са в България заради по-ниското заплащане. Така е и с всички международни компании. Освен ако не стартират бизнеса си сега и търсят по-качествени служители. Иначе всички международни компании изнасят произодството си в Източна Европа зарради по-ниската цена на човешкия труд.
Исторически Деворекс не е започнала като полска компания, а като 100% българска. Поляците купиха компанията през 2013 г. от тогава компанията тръгва назад. Има хора дето ще кажат обратното заради най-високия ръст на продажби през 2017 г. а в същност се работи на най-ниския марж от началото на създаване на компанията. В момента реално управлението е от шепа българи на шуро-баджанашкия принцип, а поляка е само марионетка в ръцете им. Не е много лоша обстановката заради лъскавия вид на сградите и офисите, ама отвътре си е като червива ябълка.
Ти си прецени сам за работата.

В последните два месеца търсят Лаборант, ако може някой да сподели повече, заслужава ли се да се кандидатства!

Много лоши мнение прочетох тук, но базата на фирмата изглежда добре... прочетох че собствениците са поляци и си мисля, че би трябвало да са по-европейска фирма ... но има и вариант само за ниските заплати да са тук?!

Моля споделете

Здравейте
Имат обява за машинен опеатор. Пометох тука доста негативни мнения. Дествително ли са толкова лоши условията на работа и отношението на началниците? Доро ли е обучението - пращат ли те в чужбина на обучение? От къде и до къде е служебния транспорт? Моля да споделите мнение, че ми харесва перспективата за работа в медународна голяма компания.Благодаря!

Супер некоректна фирма, използва административни похвати и налага невероятни ограничения на служителите си, забранява им да работят на друго място, както и да имат фирма. Договорите им са некоректни, ако нещо згафиш си плащаш и ти взимат заплатата и те изхвърлят. Условията на работа е изключително враждебна, въздуха е изпулнен с химически изпарения хлороводород както и прахови частици и бои, които предизвикват, сериозни алергии. Шума е над 80децибела постоянно. Администрацията е само интриганти и селски номера. Ако сте интриганти, тогава заповядайте в царството на интригите и мръсотиите. Заплащането е слабо горе долу за администрацията но не достатъчно, предвит постояното търсене на служители си направете сметка. За 2015 година по устни данни са минали над 4000 служители и всички са напуснали в рамките 3 месеца. Бил съм свидетел на човек който напусна в същия ден на назначаването. Други са си тръгвали посред нощ, забравих да допълна, че нощните смени са записани в договорите като 8ч дневна смяна а е 12ч дневна после нощна, лягаш спиш на следващия и пак на работа. Настройчици на шприцове, екструдери, шредери и смесители, се катерят не безопасно като маймуни и има вероятност да паднеш от поне 2м. Всички тези неща които съм видял са много, особено опасно е през лятото когато шприцовете бълват хлоро водород когато се запечат, напаво ти изгаря ноздрите и това хората които работят не разбират, че влияе и на белия дроб, там шега не бива, белият дроб почти не се лекува. Може да плащат на настройчици на едни 750 на други 1200 на работници 650 но здравето е преди всичко. Всички да си направят сметка аинспекторите по труда да си затварят очите още малко.

Търсят технически секретар...може ли някой да сподели мнение?