Деворекс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Чиирите 20г&markers=Пловдив,Чиирите 20г

Добър ден, искам да Ви попитам , някой знае ли как стоят нещата при пакетирането на готовите изделия. Отношението , заплата, работа ... общо взето всичко. Ще се радвам ако споделите. Благодаря :)

При такава заплата, такова текущество на хора... нещо не е наред? "Рибата се вмирисвала от към главата" . всеки който има поне малко достойнство да стои далеч от тая фирма или да отиди сам да се убеди във написаното за тази фирма.

Страхотна мръсотия, неадекватно поведение от срана на началниците и допотопна техника която работи на издихание. Заплатите не са променяни от преди 5-6г.(тогава и цените бяха други). Фирмата дори не си заслужава и коментарите на служителите в нея, всичко е под всякаква критика. Няма дори и работно облекло, плащаяш си го, а не го получаваш!!!!

Фирмата е страхотна, на глава работник се падат по 2-3 началника. Всеки се е вкарал в някакъв филм и се мисли за нещо много. Отношението към работникът е под всякаква критика. Работата е много мръсна и много прашна, работи се с какви ли не примеси и оцветители на пластмаси по 12 часа смени. Всеки втори работник във фирмата си търси друга работа. Повечето началници са пълни комплексари и задръстеняци. Заплатите са 400-750лв. При постъпване във фирмата първо подписваш договор и ако не ти хареса караш предизвестие, а което е най кумично при наближаването на краят на шест месечният изпитателен период карат служителите който желаят да останат да подпишат "прадизвестие" за напускане без дата.

Здравейте, интересува ме позицията '' Мениджър Продажби '' за гр Пловдив , какво е заплащането , работата как е и често ли се сменя служителя на тази позиция ?

Намирам компанията за сравнително коректен работодател.
Има и недостатъци - нима ние самите нямаме. Ако човек обаче, си гледа повече неговата работа от колкото тази на колегите си, и влага душа и ум в труда си - това се забелязва и поощрява. "Дай и ще ти бъд дадено."
Изхвърлената от (бивши) колеги ненавист тук , считам само за"слабост", ....никой на никого не е задължен и има прово на избор...Много е жалко човек да плюе върху собствения си избор...

Поздрави,

най най скапаната фирма . Не идвайте тук за бога

Формулата е проста ако не ти харесва си взимаж багажа и дим да те няма :) :) :).
Едно от хубавите неща е че те осигуряват на пълна работна заплата и заплатата винаги ти е преведена точно на часа, само веднъж се случи да се забави два дена :) :).
Негативите няма смисъл да ви ги казвам те са както във всяка Българска фирма. Но тука поне ти плащат на часа :) :) :) а това е доста важно май май в тези несигурни времена

Поздрави

На всички, които искат да кандидатстват за работа в Деворекс ООД мога да им кажа само едно - За Бога, братя, недейте!
Тук цари такова безредие и анархия, че ще ви се завие свят! Всеки е началник и разбира от всичко. Работата за една смяна е за 10 човека, а в действителност се дава само на двама - трима и се очаква от тях да сътворят чудеса! Ако не са магьосници едва ли ще успеят, ако пък не успеят ги чака строго мъмрене от страта на ръководството.
Хубавото е, че си имаме собствен Big Brother и цял ден участваме в едно забавно за шефовете реалити шоу, чиито край е винаги прецакването на работника! Камерите постоянно следят работниците и се правят вътрешни разследвания кой какво е направил.
Просто нямам думи за организацията на работата и за компетенцията на ръководния състав! Простотия до шия!
Големи изисквания към новите работници, обещания към тях и ако се излъжат да подпишат договор и айде на тръстиката! Взели го за една длйжност, пък изпълнява професиятя общ работник! Няма никакво значение кой с какво образование е и какво знае! Никой не знае повече от шефа! Спазвайте този закон и си трайте!
Успех на всички!

личното ми мнение че това са долни експлататори,всеки един в тази фирма се прави на шеф,дори и началник смениците са правят на по-големи и велики от асъл шефовете,бачкаш 12ч смяна за 500лв,мъкнеш като ненормален,почивката която ти се полага не може да си я вземеш на време защото няма кой да те смени идва складовия работник да те смения който за капак на всичко му взимат тока,после го обвиняват че се скатава и го режат от парите,пускат се докладни и пр.гледам постояно търсят хора но за скадово движение,работа за опаковчици и пр,отеха ни правят с лафа като престигнат повече хора работата ще снате по лека.абе тъпаци кой ще ви дойде в насраната фирма с това отнушение към работниците,заплащането ви казах,като цяло фирмата не я препоръчвам избягвайте да си подавате документите за работа азлично в момента се готвя да напускам.успех на всички