Уникредит Кънсюмър Файненсинг Ад /img/frontend/nomap.png"

Уникредит Кънсюмър Файненсинг Ад

Здравейте на всички. Както виждам мнение са оставили само служители, които са работили кратко време или такива, които не умеят да се справят с конкуренция и следователно не са взимали добри бонуси. Е, моя случай е напълно различен. В Уникредит съм от 3 години и в моя град съм един от най-новите консултанти (сами си правете преценка). Регионалния ми мениджър е уникален човек - лидер, а не шеф (има разлика). С правилните умения и правилните хора можеш да постигнеш всичко. Регионалния ни мениджър работи рамо до рамо с нас. Разбира се не е лесно да се работи с пряка конкуренция и не е за всеки. Ако сте притеснителни или не можете да издържате на напрежение, тази работа не е за вас. Не за всеки е лесно да се справя с конкуренция, която ти диша зад врата постоянно. Но ако сте като мен и умеете да работите на бързи обороти, мислите и действате бързо и с увереност, е, тази работа е за вас. И повярвайте ми ще сте доволни не само от възнаграждението си, но и от себе си. Да работиш с конкуренция е много полезно, научаваш се да бъдеш добър търговец и да се справяш във всякакви ситуации. Не си правете изводи от няколко човека, които не могат да работят в такава среда. Научете се да се борите и резултатите сами ще дойдат и не говоря само за Уникредит.
Поздрави от една доволна служителка!

Но и обратното го има. Неоснователно големи претенции. Ако може 1 -2 часа още остани, ако може по празниците, ако може и да не се плаща. Ако може оборот еди какъв си, ако може еди какви си продажби, разбира се без да се плати допълнително. Защо не си с перфектен външен вид , въпреки че заплатата е на санитарния минимум. Защо имаш/нямаш деца?

Не казвам, че няма съвестни, амбициозни, кадърни млади служители (пази Боже ако няма). Аз говоря за конкретни случай.

Има млади служители, които също са усърдни и имат трудови навици. Даже повече от по - старите. На първите ми две работи ме гледаха като изкопаеми, защото идвах н
А време, работех качествено и колкото се може повече.
Декември миналата година ходих на интервю ( звъннах на телефона от обявата в jobs.bg понеже се пускаше често). Ходих на интервю , представих се добре ( а имах и подходящо образование и опит) , но не ме повика за втора среща, а уж им трябвало човек да назначат скоро . По черния петък и празниците. Обявата продължи да се върти известно време след това.

Извинявайте, но не може да се разчита на мнението на служители работили по-малко седмица.
Проблемът в днешно време до голяма степен е в младия служител - няма изградени трудови навици, няма отношение към колегите си и не иска да ги придобие. Всичко за тях е безразличие, шега, игра, а иначе идва само с претенции си (искам да почивам на Коледа, ама искам и на Нова година, а ако може и след 8-ми да съм на работа). Покажи, че си сериозен и започваш с желание, че може да се разчита на теб и тогава ела с претенциите си. Имали сме колеги студенти, задържали се 2-3 години (не дни). Как те успяха да се справят, а пък вие не? После Уникредит ви е виновен... Имаш ясно поставени цели, заплащане, преференции. Фирмата си е коректна във всяко отношение.

Пълно разочарование!!!! Не започвайте работа там, ако не сте човека на човека или със железни нерви.. Бях в тази среда.. Пълен МИНУС!!! Нито колектива може да бъде колектив, нито регионалния ти мениджър е човек на място, за заплащане да не говоря.. Проблема е, че когато влезеш в нов колектив, те вместо да ти съдействат да се адаптираш ти "набиват канчето" постоянно.. Колегите ти ти крадат клиенти.. Няма едно хубаво нещо, което да ми е останало от тази фирма.. Да не говорим, че ако започнете там и не ви хареса, и решите да опитате да работите при конкуренцията, ще получите заплашителни обаждания по телефона от регионалния мениджър за това, че сте разписали декларация за конфиденциалност.. Никакво отношение.. И още повече!!! За вас СТУДЕНТИ- Не се подлъгвайте, че ще се съобразят с вашето образование.. На тях не им пука! Подлъгват ви, че ще се съобразят, а когато дойде момента ви казват, че това няма как да стане..Не съм единствения случай!! Просто ще си загубите времето с тази фирма..
Поздрави от ВАРНА!!!

Най-калпавата институция... МНОГО нерви за жълти стотинки и големи изисквания.. @@

По написаното съдя , че хората , които стоят зад тези коментари ( имам предвид негативните) изобщо не са квалифицирани достатъчно дори да работят като валутен касиер в УниКредит.Работната среда и отношенията в колектива се създават от самите Вас и Вашата позиция в социалната среда.Предполагам общуването не Ви е силната страна,щом намирате работната среда за неблагоприятна.Не казвам , че не умеете да говорите много,просто не умеете да общувате правилно.Затова искрено бих помолила директорите на клонове да не наемат на каквато и да било длъжност персонал без висше образование,без комуникативни умения,без ясно изразена позиция в обществото , защото оказва влияние върху общественото мнение за фирмата Ви.

Здравейте,на първите два коментара е излишно да отговарям защото видно не са запознати,ако държат да се запознаят по отблизо с каквото и да е свързано с организацията просто има безплатна линия на която може да попитат каквото и да е,за бившите тъй наречени служители е ясно,след като са били освободени поради една или друга причина е нормално да злорадстват,РАЗОЧАРОВАНАТА ЛЕЙДИ най-вероятно говори за друга организация защото името което е написала е пълен смях,ако наистина е работила при нас едва ли толкова неграмотно щеше да напише името на УниКредит-Кънсюмър Файненсинг да не говорим и за маймуницата,погледнете реално на нещата,колко човека пишат глупости за УниКредит и колко за конкурентните компании,а и в крайна сметка никой с автомат не го притискаме до стената,избора си е ваш от нас получавате качество на услугата която предлагаме.Бъдете живи и здрави всички знайни и незнайни

В Добрич е масова практика на служителите да пускат молби за кредит по телефона на хора,които изобщо не са посещавали магазина, без да са им видяли личната карта дори. На всички клиенти на които е отказан кредит се предлага по телефона да попълнят молба на техни близки и приятели. Дали това е редно??? Дано някой от ръководството прочете това и отговори на въпроса ми.