Гранд Хотел София /img/frontend/nomap.png"

Гранд Хотел София

ау браво,понеже си голям страхлижец който лае скрит зад компютъра,ами покажи се ,не ти стиска нали.

Жоро,безсрамнико,не очаквах да напишеш нещо по различно от това.
Ти си гнусен лъжец и толкова си свикнал с лъжите и подмолните си действия,че вече за теб те са реалност.
Ти живееш в научната фантастика.Ти си пример за НЕчовек,за мижитурка,за всичко най-ниско,до което може да
достигне един индивид опитвайки се да докаже,че е прав,когато изобщо не е.Ти си превърнал тази кухня
в бащиния и няма нищо професионално в действията ти.Ти си този,който не го интересуват лични качества,ами персонална изгода.
И отново в края на коментара си смееш да плямпаш пълни глупости.(двузначни може би).Заплаха ли са или предупреждение не знам,но
за едно си прав-по-умните от НАС наистина не правят това,което не искат да получат отстреща.Правиш го ти.
И знаеш ли кое е страшното?Страшното е ,че изпитваш ужас да изгубиш позицията си.Ти си страхливец и нищо повече.
Нещата,които пиша са подкрепени от факти и 100% от хората ще застанат зад мен.Ти явно не знаеш,че почти всички,които в момента
работят в кухнята НЕ ТЕ ПОНАСЯТ.Какъв лидер си ти бе,елементарнико?
Недей да задълбаваш,защото ще лъснат кирливите ти ризи относно сексуалните ти отношения с приближени до теб в кухнята.
Всички го знаем,всички ви се смеем.
Научи се най-накрая да признаваш грешките си,а не да обвиняваш другите за тях.Ти все пак си набор на Лили Иванова.
Как не те е срам?ПОДЛЕЦ.

п.с.А относно хотела-ако ти беше олицетворението му,това щеше да бъде най-жалкия хотел в СВЕТА.
Нямам нищо против него,даже направотив.Страхотни колеги,страхотна атмосфера(само когато ти и онази,заради която пиеш виагра не сте наблизо).

Здравейте Дами /Господа ,
през последните няколко дни виждам скучаещи АНОНИМНИ
писатели,които коментират теми засягащи лични моменти.
Наистина е трудно да се коментират хора със скрита самоличност и претенции на специалисти констататори.
Лесният начин е скрит зад компютъра да критикуваш и търсиш решение на проблеми без да можеш да различиш -лични взаимоотношения от професионални стандарти,трудно е да бъдеш екипен колега и да виждаш развитие и потенциал в хората с които работиш.
1.Гранд хотел София е Бизнес институция а не социална структура за взаимопомощ .
2. Страшни са филмите в които живеете и още по страшни са вашите несбъднатите професионални мечти а не екипа на кухнята на Гранд Хотел София.
3.Предлагам времето и резултатите от работата да дадат оценка на всеки.
4. Всички ние сме започнали своето професионално развитие изграждано с години на упорит труд ,лоялност и желание да бъдем по добри професионалисти.
5.Решението да не бъдете част от екипа на кухнята е взаимно и за добро от двете страни.
Надявам се след като отшуми насладата от Анонимното драскане всеки от вас да преосмисли ,какво е сътворил,
По умните от нас хора казват -"Не причинявай на другите това ,което не искаш да ти случи на теб".

НА 09.04.2018 НАПИСАХ МНЕНИЕ ,КОЕТО ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ПУБЛИКУВАНО,ОЧАКВАМ КОД ЗА ДОСТЪП.

Боби,моля те.Абсолютно всеки от небето до земята знае,че си парцала на хотела.Когато преди години започнах работа в хотела ти викаха БОБИ ОБЩАТА.Отговора ти е абсурден и честно казано поплаках от смях.Аз каквото има съм ти го казал в очите.Сега се сети за всички сълзи,които си проляла през годините измъчвана от хората,които защитаваш.Това,че си там все още не те прави човек със силен характер,точно обратното-човек без никакъв характер.Малко хора могат да търпят отношението на Детелина и Жоро,които се държат като комсомолски кръчмари в средата на 70те.Не се излагай повече.Гледай си там ЖИВОТЧЕНЦЕТО и мизерната работичка и се прави на оборотна в кухня вечно търсеща персонал.Наистина е безсмислено да ти обяснявам колко си НЕумна (а бе тъпа си),защото трудно ще разбереш.Просто приоритетите ти са различни.Съжалявям хора теб,жал ми е за теб.Не е лесно да живееш между котлони,фурни и няколко коридора,в които да клюкариш безцеремонно и да злословиш зад гърбовете на хората.Но, това е,в живота на малките хора най-важно е интригата,и опитите да прецакаш другия.Със здраве.

Един доста усмихнат и щастлив човек.(цял живот и 8 месеца след това)

п.с. АЗ НЕ СЪМ ТОЗИ ГОСПОДИН,КОЙТО Е ПИСАЛ ПРЕДИШНИЯ КОМЕНТАР.

До всички "Анонимни" или стоящи зад имената си бивши служители - колко време работихте в кухнята на Гранд Хотел София? Защото всички имена, които плюете в писмена форма, не в пряк контакт с тях, са хора със завиден трудов стаж и в хотела, и преди да започнат работа в него! А и все си мисля, че ако не си вършиш работата, няма как да те толерират и да се извиняват заради теб 10години ...примерно!!!!! Защо не останахте да докажете, че дори и вие като характер можете да се впишете в общата картина? Защото Всеки от работещите И в момента, И през всички години назад е имал и има мнение и то е било и е ценено!
Относно моят характер - Да, аз съм позитивен, смея да твърдя весел човек, който обича работата да върви с усмивка и комуникация! Относно Личният Ми Живот - Щастлива и Обичана Съм от почти 8месеца! И преди това, а и може би и от възпитанието, което съм получила от родителите си - На мен МИ Е ПОД ДОСТОЙНСТВОТО "ДА СЕ ПРЕДЛАГАМ" на който и да било, защото имам други виждания, различни от тези на хората, които не уважават себе си!
‎Желая Успех в начинанията на всички, които по една или друга причина са си избрали да не бъдат част от отдел Хранене на Гранд Хотел София!!!!!

Здравей те,зачетох се и реших и аз да си споделя мнението и впечатлението.Като изцяло хотела е страхотен с много потенциал,све пак си има изградено име и положение,докато не влезнеш да работиш.За мое лично съжаление попаднах в кухнята,а там найстина е страшно,интриги,кражби,заплахи,сексуален тотмоз и др.който се оказа тези неща си ги въртят заместник главните.Аз лично напуснах понеже съм женен,а заместник главната Борислава Сомова(дъщеря на г-н Иванов)постояно се предла сексуално,ако не и отвърнеш се почва заяждане и съюз с Детелина Николова заплахи(като нети изнася служебен вход,ти си поредния и т.н)Оказа се че тези две моми въртят цялата кухня на пръста си,ако нещо не им измася си търсят причина да те изгонят и си измиват ръцете с теб или някой друг.Тук идва въпроса по какъв принцип се избират зам.главните понеже тези моми видимо нямат конкретния опит и умения,зачудих се койли стой над г-н Иванов и защо няма контрол над тези неща,неможе един зам.главен да се напива да пцува клиентите и да се предла,да върти интригите и да се хвали как с на колежката мъжа й имала сексуални отношения докато била в майчинство.Буквално останах потресен с такова желание почнах работа там,но реших че семейството ми е по важно от една работа.Надявам се нещата да се променят,исках да говоря с някой който може да промени нещата но г-жа Николова бе така любезна да ме заплашва,че се отказах и реших че е загубена калза този хотел и тръгнах,пиша заради колегите който са там и нямат глас,а са тормозени и заплашвани.Интересното в цялата ситуация,че имат компетентен и класифициран порсонал за зам.главни,но каква е точната причина да са тези две моми нямам обяснения,слухиве много,искрено се надявам че неса верни понеже не са и толкова красиви за колкото се представят.Искрено пожелавам нещата да се оправят,неможе хотел с име и главната със стаж в стол в Кремиковци,а другата само сексуален стаж в хотела(и сами си се хвалят с тези неща) е не е похвално а жалко,че изяждат хляба на много хора с липсата на компетентност и професионализъм.Дай на глупака власт и му гледай сейра.

Някой човек в този хотел пиши от името на който му падне тука,дали е бивш или сегашен служител но явно познава някак си всички и пише от името на други хора.После се създават проблеми незнам как.

На този хотел само името му е Grand нищо повече.Работих в кухнята където всички са такива професори и познавачи на кулинарията,че все едно Гордън Рамзи им носи студена вода.Има две жени в тази кухня Детелина и Гери който се мислят за толкова велики,че едната неможе да направи и крем карамел като хората но са заместник главни готвачи защото прекарват доста време под бюрото на главния готвач,който пък се размотава в кухнята и коментира всичко друго но не и готвене и не обучава младите кадри а се занимава е с такива женски отрепки.Заплащането е под всякаква критика щом един фризьор взима повече пари от готвач в "5*" хотел си правете сметка.Не препоръчвам на никой да почва работа там,че дори да се записва на така наречената им ботафорна академия.

Тук може да се пише много,но няма да има смисъл.Мога да споделя,че съм имал много хубави моменти в този хотел докато съм бил на работа.
За жалост лошите такива бяга доста повече.
Не се мисля за голям познавач на професията,в която работя,но пък там голяма част от служителите си мислят,че знаят повече от колкото
трябва.Заплащането няма да коментирам,защото не мога да се оплача.На фона на цялата мизерия в нашата страна,там е поносима мизерия.
Задълженията са много относителни.Ако си барман,ти задължително трябва да си и сервитьор,чистач,философ,психоаналитик и прислуга на
друга част от екипа.Ако си сервитьор.....е там нещата седят горе-долу по същия начин с доста повече задължения.
Работата на такова място ми показа,че ако искам да градя кариера в обект от този тип,аз не трябва да имам живот.Ще кажете-разбира се.
Ако сте амбицирани,водени от идеята за успех,двулични,без капка самочувствие,готови да жертвате всичко свято за вас,тогава може да
изберете да работите там.Това е място,което потъпква личността на индивида и ви довежда,без да се усетите до едно инфантилно състояние,
при което мислите само за работата си,и за това как да угодите на началника си,който разбира се е най-умен и най-кадърен в света.(дипломи от
чужбината,все пак)Там има хора,които те посрещат добре в тяхното "семейство".Аз им благодаря искрено!Проблема е в това,че "семейството" си
има много тъщи и свекърви,които ще те преценяват докато си жив.Бях работник около 2 години в този хотел и като на всички други места
съм се бунтувал срещу неправилното отношение.Много хора го тълкуваха като мързел,като инат или просто като част от моето възпитание.
Всъщност всичко се крие наистина в моето възпитание.Възпитан съм да не бъда роб,и да отстоявам своята позиция,когато съм прав.
Имам много свидетели,които потвърждават ,че търпя градивна критика.Има "свидетели",които казват,че не е така.Истина за едните и другите
няма.Истина е в мен,истината е във вас.Отношението на високопоставени хора към работниците е под всякаква критика.Както казваше един
от моите управители(който от ското не е там)"няма няма,измислете нещо".Това е!!!!!!Ако искаш да си част от този абсурд трябва да измислиш нещо
ТИ-самият ти.Ресурс за адекватно действие не се предоставя с "любезният" намек,че ако не можеш,значи не ставаш. Само искам да споделя,че ако искате да сте по-ниски от тревата,да бъдете обвинявани в абсурдни
неща,да бъдете третирани като осмо качество човек и след всичко това да трябва да лепнете усмивка пред гостите......амииии това е мястото
за вас.