БТК / Виваком https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Цариградско шосе 115&markers=София,Цариградско шосе 115

БТК / Виваком

След като бях служител 3 години, ми изплатиха последна заплата в размер на 800 лв. Сами преценете колко е лоялна фирмата, дори към служители с 1 и повече години, служба и труд.

Бях кандидат за работа за Стараши специалист в Централата на Виваком останах крайно разочарована нямат никава представа какви хора търсят за дадена позиция - могат само да ти изгубят времето и да те разигрват. Целия процес протече около три седмици - Интервю първата седмица, втората тест, третата ти се обаждат да ти кажат, че не си избрана и след което на същият ден пускат същата обява в която вече не се търси никакъв трудов стаж - подходяща за студенти. HR - ката се държеше много нагло и явно не се беше запознала какво пишеше в св -то ми.

Да попитам има ли някой работил в бек офиса им или в жалби?
Как са условията, заплата и т.н.?

Здравейте, при мен на интрвюто се искаше да подготвя информация от Mtel и Globul и да им я представя хааха. Това е безумно.. но след като се сдобих с информацията което искаха и т.н става дума за определни планове на еди кои си телефон. Какво предлага единия и какво другия и какво VIVACOM. Обадиха ми се. Започнах веднага. Екипа беше супер..до момента, когато от централния офис на VIVAVCOM искаха да съберат всички за обучение от около две седмици. Тогава едната колежка която ме обучаваше започна да се държи лошо! Не съм помнила това, как може да не помня нещо толкова просто, това не било окей, не ме била виждала да се справям и т.н А най - абсурдното е, че ми каза ако не мина обучението ще я глобят с 100лв и аз ще съм виновна и съм трябвало да и върна парите ако това стане!!! При което избеснях и нямаше как аз да я търпя тая. Но никои нищо не направи и реших, че не желая да работя повече за Vivacom. Когато казах,че напускам ме разпитваха като на разпит... че и дори ме предупредиха какво да говоря за виваком и какво не. Но немогат да ми кажат!!

Виваком е една смешна фирма с големи претенции. Работя в охраната на Виваком от известно време. Заплатата ми е чисто 450 лв. Нямам никакви допълнителни бонуси или екстри. На всички които мислят да имат нещо общо с Виваком искам да им кажа да бягат надалеч. Не си струва да работиш за тези крадливи мошенници.

За да работиш във виваком явно трябва да си бавноразвиващ се.Разкарват те на интервюта в различни градове накрая след 10 дни ти казват не се спряхме на вас аз като гледам работещите в магазините незнам какъв е критерия.Супер селско отношение

До Татяна Урджанова, когато се разберете със някой да го информирате дали ще благоволите да го назначите на работа или не, е редно да се свържете с него не да ви чака месец. Не струвате за нищо.

Много тъпи три Каракуди, който се мислят за нещо. По тъпото нещо което правят, че казват ще ви се обадим на всяка цена независимо дали ще започнете или не ... така и не звънят дори и след 3 седмици, тъпи п*чаври, дано ви исъхнат п**ките.

До преди 2 седмици работих в компанията като тийм лидер в централния офис. Прекарах там 7 години от живота си и мога да кажа, че имаше и добри и лоши моменти. Колегите като цяло са готини, естествено има и неприятни типове, но на фона на всички са малко. Парите за моя бранш преди години бяха малко, но с времето стана една доста прилична сума. Натоварването бих казал, че беше доста. За развитие - трудно става, тъй като структурата е малко плоска, но в последните 1-2 години нещата потръгнаха в правилната посока. Като допълнителни придобивки беше доволно - ваучери за храна, здравно, техните си услуги, спортни карти и отстъпки навсякъде из мола. Аз лично бях най-доволен от това, че можеш да си работиш от вкъщи, ама при всеки си е различно. Като цяло си мисля, че за старт в кариерата бтк си е подходящо място, а и си дава някаква сигурност.

Безумно интервю от страна на HR. След като си приложил исканата от тях автобиография и препоръка от работодател, не е нормално първият въпрос, който ти задават да е: "Представете се и кажете нещо за себе си".... WTF някой изобщо чел ли е CV-то и знаят ли къде се намират?