БТК / Виваком https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Цариградско шосе 115&markers=София,Цариградско шосе 115

БТК / Виваком

Здравейте. Искам да попитам какво представлява второто интервю за позицията Търговец в магазин на Виваком? Какъв казус се разрешава?

Колкото и да сте закъсали-не почвайте работа при тези смешници.Много са велики на думи и толкоз.Особенно ако регионалния ви е дивия селяк Дочо Дачев-с новия му любим лаф-"боли ме шмайзера".Абсолютна кретенщина и селяния,но за съжаление подкрепени на по-горно ниво.Ще бъдете със срязани бонуси за най-малкото нещо,ще бъдете сравнявани с лайна и ако това не ви стига таргета ще ви е двоен,за да може неговият магазин в Троян да взима награди.Преди да стане той регионален работата беше супер-пак имаше таргети и напрежение,но имаше и съпорт.По-добре А1 най-малкото заплатата,бонусите и ръководството са адекватни.Заплатата при Виваком е навреме ,има и допълнително здравно осигуряване,както и служебен телефон,но това вече го има навсякъде.Така че не си губете времето при тази фирма .

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Някой знае ли дали централният офис на Виваком ще се мести в Garitage парк? От няколко месеца има табела на Виваком върху една от сградите.

Мнението е за техническия отдел. Инсталатор на крайни клиенти. Изискванията са много високи заплатата стартова е 892лв.... За техник в София. На бензиностанция ще взимате повече. Има допълнителна здравна осигуровка, която е пълна лъжа, плащат но е минимално. Има и други облаги но като реших да се възползвам от тях се оказа че неможе. Изискванията са огромни времената които дават за работа често не стигат и оставаш да бачкаш извънредно, което не се компенсира или заплаща. Началника на техниците горкия явно живее в друг свят, защото си мисли че виваком дава много на служителите. Явно не е наясно как вървят заплатите в София, освен това едно говори после друго прави. За най малкото нещо си увикан. Закъснееш ли за работа с 2 минути те прави на пишман. Избиват му яко комплекси или пък вкъщи е под чехъл и на работа се прави на големия шеф Колегите са като навсякъде има и точни има и интриганти. Единствения плюс е че те осигуряват на пълните пари, малко фирми го правят. Не търсят кадърни хора, а подмазвачи. По добре не си губете времето с тях.

Здравейте, може ли някой да даде мнение относно позицията ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ БИЗНЕС КЛИЕНТИ? Възможности, заплащане и т. н
Благодаря предвариелно! Всяко мнение ще ми бъде от полза.

Пародията Виваком!Канят те на интервю, след първото,ти казват че ще ти се обадят отново ако си одобрен.Отиваш на второ след 40 мин и разкостване всякаш избират главен архитект,отново ти казват,че ще те уведомят за резултата след седмица.Накрая ти се обаждат че не са се спряли на твоята кандидатура без да изложат аргументи.Но моля ви защо разкарвате хората и ги карате да правят някви ластици,като предварително се знае кой кандидат ще заеме позицията.Да живее България и шуробаджанащината!

Здравейте! Имам познат, който работи в офис на Виваком и ми каза, че редовно си докарва по 3000 - 3500 на месец (не е в София) Възможно ли е това, тъй като си търся в момента работа и не знам дали си струва да работя на такова място.

След 5 години във Вивата осъзнах само,че за повишение се иска да изпраскаш регионалната,особено ако е Зорница Маврова.Незадоволения бизон-Маврова искаше да ме язди на няколко пъти докато в един момент не осъзма,че няма да и пусна и не ме премести при Стоилка Спасова. Непрестанно те натискат да "продаваш" и пари има,ако си хванеш таргета,койтомсе вдига всеки месец веднъж щом си го хванал.Искаш или не се налага да лъжеш хората за да си хванеш показателите за месеца(съотношение преподписване и намаляване на плановете) ,а закриеш ли карта става трета световна...почват се писаници на обяснения и викове.Абе бягайте далеч от операторите.Лъгали сме баби и дядовци заради регионалната (Спасова) стояща до нас с цел само и само да не закрият картата.Да не говорим,че управителката ми искаше да я мачкам първо , а после и други неща. Забравете за отпуски- имате таргт!
Забравете за празници- имате таргет!
Забравете за болнични-имате таргет!
Смяната ви почва в 9 ,от вас се иска всеки понеделник да сте в магазина в 7 и 30 за оперативка,инчесто си тръгвате доста след работното време.Обедна почивка нямате защото: "има хора в магазинаа" или "колко интернета си пуснал днес?" А не си ли хванете таргета за месеца...леле ела,че ми трябваш.Извънредни часове няма,лъжат те ,че ги плащат. Работно време от 9 до 6 или от 10 и 30 до 7 и 30,но се отива 30 мин по-рано ,иначе ти викат,но не плащат ! Не се прецаквайте хора,не си губете нервите и здравето- нека и кажа,че е забранено седенето цял ден :) - прав до стената с таблета посрещаш хора за да ги нашиеш с нещо ново ,интернетче,телевизийка и т.н

Ето начин как може да си докарате странични доходи от тези 5 сайта:
Плащат с крипто валута след което може да ги обмените с реална в този сайт:
Аз си ги цъкам от 2 години като си докарвам доста пари на месец.
За целта обаче трябва да си развиете акаунта.