БТК / Виваком https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Цариградско шосе 115&markers=София,Цариградско шосе 115

БТК / Виваком

Здравейте,страшно съм разочарован от тази кимпания,уж търсят млади хора,които да покажат потенциал,но се оказва че във БТК се толерират пенсионерите и хората без образование.Специално Правният отдел- строителен режим.Гледат да натоварят младият персонал а хората които са там от дълго по цял ден се чудят какво да правят,и само коментират и убиждат колегите си,това ли е работна среда.Заплатите са изключително ниски,а това да те оценят положително за да ти вдигнат заплатата се определя от мениджър,който преценява на база лични симпатии кой да е с по-висока заплата.Мениджъра по цял ден нищо не прави и ако не му се подмазваш няма да останеш там,камоли да ти вдигнат парите.Оказва се че толкова голяма компания се ръководи от провинциалисти,без образование и с желание да тъпчат самочувстеието на младите хора.

Работих над 2 години във фирмата. За това време бях в няколко различни екипа. Голяма част от хората, включително мениджмънта, са ОК. Но, сред толкова голям куп от ябълки, е нормално да има и няколко гнили такива. Това е и една от причините да реша да напусна компанията.

Бих искал да опиша моето впечатление за компанията, и позицията, за която кандидатствах беше инженер кабелна мрежа.

В първите две седмици от кандидатурата не се случи нищо, след които все пак един напорист младеж от човешките ресурси от София ми се обади за телефонно интервю. Позицията беше за гр. Варна. По време на интервюто младежа се опита да ми обясни повече за отговорностите на позицията, както и да ми зададе няколко стандартни въпроса от сорта " какво ме е привлякло"...защо съм избрал тази компания, откъде съм научил за обявата.
Всичко вървеше добре до момента, в който не стана дума за парите, и ми съобщи, че нямал право на този етап да дискутира възнаграждението... Останах с впечатление, че компанията има само и единствено изисквания, без да е в състояние да плати за тях. Дори не бяха в състояние да посочат диапазон, и в крайна сметка какво биха предложили на одобрен кандидат, без значение дали съм аз или някой друг. От друга страна ми обясни, как се налагало заради типа работа да се влиза в канали, шахти, да се работи на открито при жега и студ... и след всичко това ти ми казваш как не можеш да коментираш заплащането. Пълен смях. Определено не бих си губил повече времето с тази компания. И в крайна сметка нищо не им пречи да напиша още в обявата - възнаграждението ще се коментира само с одобрени кандидати. Явно младежа не беше наясно, че хората извън София също гледат заплатите и броят парите, дори и да са по - ниски от тези в неговия град. Та ако имате време за губене, и ви се приказват приказки за това, как компанията има само изисквания, но не иска да каже какво е готова да плати за тях... това е вашето място!

Служителите Ви в офиса във град Тетевен са трагични. Моля или въведете ред или по добре си намерете други. Абсолютна некомпетентност от страна на служителите спрямо предлаганите от оператора услуги.

Като бивш служител на компанията мога да отчета, че социалните придобивки са добри, заплащането съпоставено с натоварването е крайно недостатъчно. В компанията се толерират измамниците и те биват повишавани най-често. Поставените цели са неразумно високи с оглед на пазара и проникването на операторите към момента. Твърдата заплата е ниска, а възможностите за бонус без ограничения. Друг е въпроса, че за да вземете дооълнително възнаграждение и да достигнете средно 1500, 2000 лв нето е нужно доста да принизите човешките си принципи и достойнства или да бъдете безскруполно, нагло, безсъвестно, подло и измамно същество, което го интересуват единствено парите. Подкрдпям мнението на останалите относно условията на труд в магазинна мрежа и това, че не могат да сядат, не се спазва времето за почивка, нареждат мърчандайзинг стандарт извън работно време, отпуска се взима само срещу резултат, по време на отпуск целите не намаляват, правят се оперативки извън работно време, при напускане не се изплащат бонусите. Мога да говоря още много време за компанията т.к. работих там 5 години, но смятам, че тези изброени факти са достатъчни за да може един нов кандидат да си даде сметка дали иска да работи под адски стрес и напрежение. Сега малко точна информация относно пари: осн. заплата варира според региона между 650 - 800 лв., бонуса се състои от цели в няколко групи, като основните са моб. услуги, интернет и телевизия. При изпълнение на всички цели на 100% се получават още близо 550 лв., а при преизпълнение идват и по - големите пари. Имат програма за лоялни слижители в която дават още 50% над спечеления бонус в съответния месец, но разбира се не дават нищо за изпълнение под 100%. Дано съм бил полезен за търсещите работа.

Изверги интернета е ужасен.Фирмата ви за НИЩО не става.

Здравейте! Моля да посочите към текуща дата колко е заплащането и какви са бонусите на Управител/Супервайзор на ниво магазин.

Възможно най-лошия мобилен оператор на пазара. Ако случайно решите да подпишете или подновите договор с тях настоявайте за пълно разясняване на услугите, които са включени. В противен случай може да ви излезне доста солено. Служителите им вероятно са там само за да покриват поставените им цели, които не са съобразени с нуждите на клиента, а с тези на компанията. Аз вече си изпратих и то като дългогодишен лоялен клиент. Бягайте от тях и то много бързо.

Моля, проверете ОФИСА НА ПЛОЩАД СВОБОДА.

Много, много, много разочаровани сме.

Важно е отношението !!!

Само да кажа - под занимава се с наркотици имам предвид, че се друса (няма толкова акъл да върти бизнес с дрога). А другия с публичния дом също не върти такъв бизнес, а е превърнал офиса в публичен дом - наема предимно жени и то дашни, като спи с много от тях.