БТК / Виваком https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Цариградско шосе 115&markers=София,Цариградско шосе 115

БТК / Виваком

Шефа и Мениджърите ако са Пияници

Идете да видите викат, крещят, бият по Главата?

Нали сте били във Фирма знаете как е!

За габрово:

Не кандидатствайте за работа в региона на Йордан "дебелия" Данев.

Ще ви сложат в централния магазин на радецка 9, с управител Владимир (Слави Трифонов) Влаев който компенсира това, че му е малка оная работа, с това да третира колегите си зле.

Има бонус ако има хора, хора няма, съответно ти си виновен. Двамата дебелаци са нагнездени на хубавия си пост управител - регионален мениджър : дупе и гащи.

Многократни оплаквания от управителя, мениджмънт по-нагоре не ги интересува, че кюфтето се разпорежда, гледат се резултати на магазин, смятай и Хитлер можеш да сложеш там, прави ли таргета, ще му дават и да убие по някой човек или двама

Възползвате се от хората и се залъгвате, че не е така.

Ако всичко това ви звучи добре, кандидатствайте :)

Супер неадекватно поведение на служителите, най-вероятно заради мениджмънта на компанията, която ги кара да говорят като тъпи роботи, които нямат мозък. Бях клиент на Нет1 за период от 10 години и там всичко беше супер лесно, казваш какво търсиш и ти предлагат варианти без пазарлъци. Плащаш и до 50 минути всичко налично. Първоначалната инсталация отне 10 минути за настройка, като единствено като клиент се искаше да отворя вратата. Досадни телемаркетинг агенти нямаше които да те нервират. Единствено смс и кратко обаждане,че срока за плащане. От как Виваком ги купиха, от ден 1 проблеми, няма интернет, прекъсва, тв поне е ок. Отивам да си подновя пакета от Нет 1 и наглите им служители почват да ти предлагат тъпите оферти на Виваком с 40% завишение в цената и на всичкото отгоре договор за 2 години. С нет 1 беше спираш да плащаш и така приключва, без предизвестие, без наказателни такси. Като искате нови и доволни клиенти поддържайте качеството на услугите каквото е било, а не да искат да ти подменят всичко, да ти се обаждат досадници на които накрая трябва да станеш груб, че да разберат че ти си клиент, а не си им поредния служител в предизвестие. И да сложат истински контакт за оплаквания, а не към КЗП да те насочват. Истинските фирми са клиентски ориентирани, а Виваком си живее като БТК още в комунизма.

Назначават се само роднини и връзкари на по-добрите позиции, за съжаление няма нищо общо с голяма европейска компания. Ро-скоро е аматьорска работа.
Избягвайте. Не си правете труда да кандидатствате, загуба на време и енергия.

Фирма която напълно се подиграва с вас. Седмица преди изпитателния период ме освободиха.Измикярска история на старши мениджъра на осигуряване на приходите Виктор.Супер не сериозен и без отговорен само прехвърля задачи на някои без да ти каже какво точно иска.
Системите им са пълно мазало но се очаква от теб да ги знаеш. И когато има проблем може да работиш по празниците и после да те изгонят като куче.

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Като настоящ служител моят съвет към всички, които са решили да имат по някакъв начин досег с Виваком, е да бягате с 200 от компанията. Заплащане.
Унизително ниско. Не само в сравнение със София ми и като цяло в сравнение с другите телекоми. Масово в кол центъра не могат да стигнат до 900 чисто. Затова и на 80 % от него е вече изнесен в Плевен. Масово заплатите са с 500 - 600 лв по ниски спрямо средните за София град за другите отдели. Иначе изисквания от тук до небето.
Уважение зависи от прекият ти ръководител. Иначе уважение от фирмата, никакво. Привелегии. Имат си цял отдел, който уж трябва да ги измисля.Имаш отстъпки на доста хотели и различни магазини. Но когато заплатата ти е 1100 лв за месеца, какво те грее отстъпката от 10 % в хотел където нощувката е 100 ? Фирмена сигурност. Няма такова нещо. Ако си на мизерната заплата, като цяло не те пипат, защото знаят, че няма кой да се излъже за тези пари. Натоварване - за тези пари е прекалено.
Потенциал- Ако не се подмазваш на определени хора няма шанс да получиш повишение има хора с 10 + години седят на едни и същи позиции.
Местоположение - единственото горе - долу хубаво нещо на компанията.
Освен, ако нямате познат, или да имате желание да се мазните на някой с по - висока позиция няма шанс да получите нормално заплащане или повишение.

Да до изкажа още малко от мнението си. Фирмено израстване ли? Какво е това при тях? По предишни мнения четох че след месец работа са направили някой тим лидер. За месец какво можеш да покажеш? Има хора, работили повече от десетилетие там, а са си на същата позиция. Тези хора не се ли справят с работата? Ако не се справят, защо са там? А ако се справят, защо аджеба, не са ги поощрили по някакъв начин? Да ги издигнат на друга позиция? Да им дигнат заплатата троино, примерно? Започваш с най-ниската заплата. И евентуално след година, се повишава с 300 лв. Еми, след като се махнах, започнах със заплата със 100 лв отгоре, след изпитателни срок я дигнаха с още 100. После започнах друга работа със стартова заплата с 300 лв отгоре. И с доста по-нормално работно време. Да, и сега работя до тъмно, че и събота, но поне знам защо. Да, след шестия месец ми направиха актуализация на заплатата - нагоре, разбира се. Да, доста често има много работа. Наистина, няма ваучери за храна, няма ваучери за такси вечер. Но... При прехвалената фирма, като заек, ми даваха все много късните, или много ранните смени. За тридесетте мин обедна почивка, къде са търчиш за обяд, нали трябва и на опашка, за да си вземеш нещо. Нали трябва и все пак да го хапнеш, че и да търчиш на пълен стомах да се върнеш, че и да не закъснееш след почивката. Че се почва едно лошо гледане... За никаквите пари в края на месеца. И за тия пари да слушаш как "винаги правия клиент" не е пазарува приложения, как не се е обаждал на телефоните с добавена стойност на разните гледачки, баячки и другите такива. И същия клиент те увиква по такъв начин, че ти си виновен, че жена му не го е уважила сутринта. Или да се опитваш да обориш жена му, говорителката, щот той има... сливи в устата си и не може да говори лично...Видите ли поредната обява от тях... изобщо не си правете труда да кандидатстват...

Май като клиент е по-добре. Но не съвсем. В един магазин ти казват едно да ти замажат очите, оператор ти казва противоположното... Доста често те правят на луда калинка... И накрая отиваш и ти оправят проблема... Но... Като служител 8 часа на ден всякакви бесни клиенти ти вдигат кръвното, тим лидерите си правят пас и те оставят сам да се оправяш за тия пари. А развитието - никакво. Обучениетп наистина е за замазване на очите. И накрая... защо нищо не знаеш, продавай като за последно на хора, които нямат нужда от това за някой, наистина лев-два отгоре. Да, хванал си се да работиш, а не да си клатиш краката, но за тези пари не желаят да разберат, че трябва да са благодарни, че си отишъл на работа. Да, навсякъде те гърбят, но за, макар и малко, отгоре. И стартовата заплата е друга, и всичко не е така нагнетено.

Кое е по-лошото,да си служител или клиент на Виваком! Заплатата е унизително ниска за натоварването.Обучението е повече от символично,карат те да четеш безмислени инструкции,общо взето доста зле организан работен процес.