БТК / Виваком https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Цариградско шосе 115&markers=София,Цариградско шосе 115

БТК / Виваком

Бях за кратко в Кол центъра. И да си изкажа мнението относно посочените точки.
Заплащането за София е прекалено ниско. Наистина, ако си студент, бива. Но за след това? Може би ако не вдигат минималната заплата, и те няма да се сетят да вдигнат заплащането. Но на кой ли от висшия мениджмънт му пука колко получават тези от най-ниското ниво. Нали има там едни работни пчеличка... Дет не трябва да знаят много-много.
Уважение ли? Ти си само телефонист, който е длъжен да отнася всички негативи както на клиентите, така и на АМ, РМ, ЗМ и други.
Привилегии? Те са повече за организацията, която ги предлага, а не толкова за служителя, който ги ползва.
Фирмена сигурност. Хм...Нищо сигурно няма в този живот. Ако си мълчиш и си сторъкия Шива, може би ще те търпят...
Натоварване. Никъде няма да те търпят, ако по цял ден си клатиш краката и си бъркаш в носа. Но за тези пари, натоварването е безумно.
Потенциал ли? Има потенциал, ако си с връзки. Ако си без, ще си кюташ години наред на едно и също място, без никакви перспективи.
Може би местоположението е един от малките плюсове. Но не съвсем. От към градски транспорт е малко неудобно. Все пак не всички имат коли.
Колегите... Всеки се е вторачил в постигането на таргета си. Което до някъде е разбираемо, впредвид основната заплата.
Работната среда... Е, винаги има какво да се желае и от двете страни...
Е, веднага щом се махнах, си намерих малко пл-високоплатена работа. И знам защо се гърбех за бонусите. След това пък започнах в една друга голяма компания със доста по-висока стартова заплата...
И преди да си пуснете CV-то в тази така наречена организация, хубаво си помислете. Първо преброете пуснатите обяви за работа, после погледнете тяхната честота. Това говори за голямо текучество. А голямото текучество говори за доста куцане. За петте месеца напуснаха 10 човека. Четирима почнахне, двама останаха за мааалко по-дълго. Идваха по 2-3-4 макс. И то много евентуално.

Клиент съм на фирмата от 5години,и досега не съм имал оплаквания и проблеми. Но тази тяхна простотия с анкети в магазина им в мола за тяхната телевизия и то с моите лични данни ми идва в повече. Отказаха да я унищожат тази анкета ,била за регионалният им. Ами хубаво дори и никой да не прочете тук оплакването ми пратил съм случея и към Комисията за защита на личните данни,както и към предаването Пълен абсурд. Наистина е абсурдно да ми пишат имената и телефона на някакъв измислен лист ,който после да остава в магазина!!!!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Какво да ви кажа. Заплащането в така наречената централа е мизерно за стандартите на София. В кол центъра масово се взима по 800 -900 лв бруто. То и затова вече основна част от разговорите се обработват от Плевен, че там явно са съгласни на тези пари. За другите отдели всичко си зависи как се договориш. Но масово, отново в сравнение с другите компании заплащането е мизерно. Признание за успехи, пълна нула. Иначе, ако не правиш големи глупости никой няма да те пипа. Потенциал за развитие също 0.Ако нямате работа и сте отчаяни или търсите компания в която да натрупате опит за 2-3 години става да започнете. В противен случай бягайте от компанията.

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Бях на интервю в тази "велика" фирма с регионалния мениджър Дочо Дачев .Несериозно и обидно е да пита няколко пъти наистина ли искам да работя при тях, била съм хубава и съм щяла да бъда топ продавач с тази фигура.
Никой не ми каза ,че във Виваком е бардак. Явно не са unlimited плановете им ,а само простотията в мениджмънта им.

Някой знае ли дали на служител родил във фирмата дават някаква птидобивка.Питам вас понеже моят пряк ръководител не говори с мен от както съм в болничен и незнам кого да попитам

Не случайно има толкова негативни коментари за тази компания. Няма обратна връзка, след обещана такава и подигравателно отношение от страна на HR по време на интервюто("Вие май не сте сигурен защо кандидатствате за тази позиция") . Непрофесионално!

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Още на обучението започват да ви намекват да мамите клиентите..
Само една дума се чуваше..
Правете схема схема схема..

Фирмата е позор за България.
Постоянно ви викат за неизпълнени таргети и сте принудени да лъжете хората като цигани.

Ако безскрупулен изруд сте за тази фирма.

Аз издържах точно 2 месеца..
Всички оператори са за прокуратура..