АкваСорс ЕООД / AquaSource Algae Group Plc /img/frontend/nomap.png"

АкваСорс ЕООД / AquaSource Algae Group Plc

Кандидатствах за работа в АкваСорс по обява за главен счетоводител. Отидох на интервю и тест. Оказа се, че това е нагласен конкурс от хората, които го провеждат, за да спечели техен човек. Много некъдарно режисиран театър. Жената, която провеждаше интервюто отказа да ми каже името си. Каза че била от външна фирма, която помагала за счетоводството, но отказа да ми каже името на външната фирма. Крият се кои са, тъй като много добре знаят, че правят нагласен конкурс, така че да спечели определен човек. Задавше ми много некомпетентни и неадекватни въпроси. Тестът пък се състоеше от задачи и въпроси, които нямаха нищо общо с дейността на фирмата. Разбира се техният кандидат знае предварително отговорите. АкваСорс са мошеници, които лъжат всички - кандидати за работа, служители, дистрибутори и клиенти.

Стих се, че и преди съм чувала за АкваСорс. Една приятелка си беше съсипала черния дроб с техните фалшиви хранителни добавки. После ходеше по лекари месеци наред. Добре че лекарите в Токуда успяха да я закрепят. Не се тровете с боклуците на АкваСорс. Хапчета от кутийки не могат да ви помогнат, само ви съсипват здравето. Аз не пия такива неща. Наблягам на правилното хранене. Всеки ден ям ябълки или киви, както и салата от моркови или зеле, или пък краставици и се чуствам перфектно.

От финансовите отчети на АкваСорс публикувани на сайта на търговскя регистър е видно, че фирмата има годишна чиста печалба над 1,6 милиона лева. Разпитах и някои приятели относно фирма АкваСорс. Казаха ми, че от търговията с фалшиви хапчета, шефовете на АкваСорс били много забогатели. Купили си по няколко апартамента в най-скъпите квартали на София, както и чисто нови луксозни коли и парадирали с това като типични комплексирани новобогаташи. Кутийките с фалшиви хапчета струват стотинки, но се продават на клиентите за десетки и стотици левове. И така тарикатите от АкваСорс забогатяха на ваш гръб, лъжейки ви с фалшивите и вредни хранителни добавки.

Попаднах на обява от фирмата за офис организатор, която беше обобщена в няма и 1 изречение. В нея беше посочено брутно заплащане от 1200 до 1600 лв.
На самото интервю нещата изобщо не стояха така. Започна се със задълженията - от тези, които си представя човек като види позицията - контакт с клиенти, дистрибутори и т.н. До работа с каса, помощ на секретаря с преводи и корекция на текстове, опаковане на стоката и още неща, които дори и не запомних.
Когато се стигна до заплащането изведнъж сумата стана 750 лв нето или около 950 бруто - нищо общо с написаното в обявата.
Не мога да разбера защо хората дават такава лъжлива информация и как очакват да спечелят доверието на някой като още от обявата има разминаване с действителността...

Много добра и сериозна компания в мрежовия маркетинг. Лично аз употребявам продуктите от 2 години. Повече информация за продуктите, които предлага АкваСорс, може да откриете в моя сайт: http://zdraveipari.eu. Също в този сайт може да получите информация и за възможност за доходи.

Ако се интересувате от изчерпателна информация за продуктите на АкваСорс, моля посетете http://superhrani.info

Извинявам се за точковото оценяване-исках да маркирам +5,но съм маркирала -5.  Доволна съм във всяко едно отношение от фирмата.:)

Здравейте! Искам да споделя прекрасните си впечатления от фирмата-коректна и изрядна във всяко едно отношение. За хората,които таят недобри чувства към Аквасорс мога да кажа,че просто са изпълнени с много негативизъм и лични съпротивления. Надали животът им е светъл и красив,при тези техни вибрации...  Нооо,всеки според личностното ниво до което е стигнал.Всеки следва своя път-неоспорим факт!   Когато търсиш минуси,то винаги можеш да си намериш разни нещица.Въпросът е "КЪДЕ ТИ Е ФОКУСА?"  Фокусирай се над положителните страни,над желанието си да постигнеш успех с тази фирма/ако това искаш/,задай си въпроси,като Как да го направя?Какви са малките стъпчици,които бих могъл да правя,за да вървя по пътеката на успелите? Как да почерпя от опита на по-големите? и т.н. Развиваите се!! Бъдете постоянни,търсещи и отворени към света,за да видите  позитивите около себе си. Хората,които не са наясно с пътя по който вървят,с истинските желания на тяхната душа,обикновено са обременени,недоволни,винаги търсещи кой им е виновен за хала на който са,хора с много силно его,..и така....ето ги недоволните от бизнеса с Аквасорс.                                                                         Аз съм дистрибутор на фирмата от година и половина,изключително съм доволна.В екипа,в който съм аз всичко е открито,честно,лоялно ,прозрачно и пр.  Винаги,когато се нуждая,получавам нужната ми подкрепа и обучение.  Да,от изключително значение е екипа,в който ще попаднеш,но....основно твоето развитие си зависи от самия теб.   На Аквасорс казвам едно голямо БЛАГОДАРЯ!   А на всички вас,които четете тези редове,ви пожелавам един прекрасен ,усмихнат и изпълнен със светлина ден!!!! Диляна

Да поговорим за прослувата Аква Сорс Еоод. Преди три години се включих в тази така да се каже просперираща МЛМ компания. Просперираща, е да, но само за определени от нея хора/директори, от всякъкв ранг/, а на работните им "пчелички" не им остава нищо друго освен да пълнят с точки структурите им, а и от там банковите им сметки. Друг момент от цялата тази толкова възвеличавана компания е кой е на принципа на поговорката "кой свари да превари, той и ще натвари повече". Ако не сте запознати как става това, ето как: при условие, че вече сте запознати с продуктите и сте ги ползвали, и сте доволни, и сте решили да станете дистрибутор поради една или друга причина, която Вие самите си знаете това си е добре. Казвам добре, защото продуктите наистина са добри и са помогнали на много хора включително на мен и моето семейство. Но както всичко в нашата държава рано или късно се "побългараява" ето, че и тук това се случва, аз лично го усетих още в самото начало при регистрирането ми в "семейството" на Аква Сорс. Първо не зачетоха желанието ми да бъда регистрирана под човек който аз съм си избрала за споссор, преглътнах го и продължих напред. Няма да Ви оттегчявам с хилядите подробности, с който бях принудена да се сблъскам така да се каже при обучението ми, с упреците и нападките на директорката на структурата в която бях регистрирана. Сами си направете извод какво е отношението и политиката на фирмата, както по-горе цитирах една поговорка. Регистрират те като дистрибутор и ако им покажеш , че ще им носиш добри доходи и съответно да градиш структура, ти обясняват едно, две нещица, вместо да се занимат по-задълбочено с теб. Първоначално моето учудване беше голямо, защо не се обяснява подробно, но на по-късен етап, след като минах през много перипетий само открих отговора. Това е защото по този начин могат да използват точките от структурата ти, или казано на прост език си е игра между директорите от съответни градове, за да могат да защитават нивата си, и да се възползват от промоциите който фирмата им предлага, било за екскурзиите до езоро Кламат или някоя друга. Точно така се случи при мен, един от моите дистрибутори под уговорка  от директора се беше съгласил и отстъпил необходимия си обем от точки /350/ за да се помогне на друга структура. Другата злоупотреба е да обучиш потенциален клиент /това е последната случка, случила се точно преди седмица при мен, и за която аз разбрах днес/, човек на когото съм помагала от преди два месеца и уговорила да се включи в структурата ни, да се обади в седалището на фирмата, и съответно те да го насочат към друга структура от града, да му предоставят кординатите на съответен спонсор, и този спонсор да го регистрира в негота си структура.Е на това му викам аз "печалба", направо си е "шестица от тотото", или  "с чужда пита помен да правиш". А , най-лошото в случая е,че това е известно както на управилтелката на фирмата, така и на съответните й собственици, така де това продължава да се прави с тяхната благословия. А, може и спонсорът Ви, да се възползва максимално от Вас, да му реализирате продажби, да правите, получавате поръчките,и обучавате бъдещите му дистрибутори, също да ги регистрирате и предвижвате документи му, да му ги връчите, след това да продължите да го обучавате, без обаче Вас да са Ви обучили, и така во веки и веков. И какво друго ни остава, да търпим или сами да се освободим от товара с който са ни нагърбили, аз определено избирам ВТОРОТО. Лично при мен се получи точно така, ако искате вярвайте, ако не си е ваша работа, но не съм единствената, и още доста хора могат да го потвърдят. Лошото в случая, че никой не предприема нищо, за да се спре тава кощунство, и издевателство спрямо дистрибуторите, а и бъдещи потенциални дистрибутори.
   Е, ако все още искате да се включите, и да градите успешен бизнес с Аква Сорс, моля заповядайте. Решението си е Ваше.

Фирмата е коректна! Продуктите са отлични! Аз съм независим дистрибутор към АкваСорс вече 7 години и съм с отлични впечатления.
Повече за продуктите и бизнеса на АкваСорс можете да научите от http://superhrani.blogspot.com

Аз съм рускиня и живея тук вече почти 30 години. Употребявам добавки около 10 години. С бизнес се занимавам няколко месеца.
Мое мнение, че фирмата е коректна, досега нямах проблеми нито с продукти, нито с комисионни. Според мен само тези хора говорят негативно против за Аквасорс, които не са  успяли в бизнеса с продуктите на тази фирма и трябва някой да му е виновен. А като г-жа  Лиляна Куцарова  не може да представи адекватно продуктите, то не трябва да правите от това  глобални изводи за фирмата, а направите ви презентация! Да такава, че тази госпожа да се поучи от вас!

Здравейте!
Очаквам отговор на писмото си, изпратила съм документи, сумата за дистрибутор и поръчка за  1 продукт.
Надявам се да не се е получило някакво недоразумение.
С уважение: П.Видева