АкваСорс ЕООД / AquaSource Algae Group Plc /img/frontend/nomap.png"

АкваСорс ЕООД / AquaSource Algae Group Plc

Аз съм дистрибутор към фирмата и съм доволен. За наемните работници там нямам представа как са конкретно условията, но ми прави впечатление, че текучество на практика няма. Сменяваха счетоводителя, иначе си стоят хората, явно ги устройва.
Ако човек иска да развива бизнес като дистрибутор в МЛМ компания, може би това е едно от най-подходящите за целта места.
По отношение на редовността на заплащането-аз вече няколко години съм там и не е имало случай нещо да се обърка и да не се плати навреме.
Преди години е имало промяна във възнаградителния план и някои от дистрибуторите тогава са останали недоволни, но в крайна сметка понякога се налага оптимизация.
Офисът не го избраха удачно - в краен квартал е, но се преживява.
Като цяло имам добри впечатления от фирмата и дано остане така и занапред!

За кой АкваСорс говорите? За АкваСорс България ООД ли?Това е старото дружество продавало на българския пазар.Много са точни, не са платили на дистрибуторите си комисионните от 2001г.Кой му е бил управител-същият, който сега управлява"АкваСорс" ЕООД. Що така се е случило?

Четох мнението на Таня. Изумена съм, кои заплати са над средните за страната? На дистрибуторите ли, на щатните служители ли? Едно нещо ще Ви кажа, във фирмата се работи като в средновековието.Бил съм на обучителен семинар воден в провинцията от Лиляна Куцарова.Не знам образованието на тази жена, но говори общи приказки и дори не може да обясни как действат добавките които продават. Помислете сериозно преди да закупите нещо от човек който Ви го продава и незнае как действува на организма Ви.

Здравейте, работих в това дружество.Ще спазя градацията на точките за оценка на фирмата:
Заплащане: Нашите хора взимат кинти под масата.Другите са мениджъри т.е. чакай от умрял писмо.Общо взето лъжата я нямат за нищо.
Уважение: Относително понятие в АкваСорс ЕООД. В това дружество има дистрибутори, по-дистрибутори, най-дистрибутори и тия дето клюпат всеки месец с управителката на дружеството.Правилата не са еднакви за всички, както за служители така и за дистрибутори.
Привилегии:Чети по-горе написаното.Мога да добавя, нашите хора дори не е необходимо да идват на работа понякога.За дистрибуторите: за някои дистрибутори се нарушават всички правила.
Фирмена сигурност: Заплатите си взимате редовно, но в един момент разбирате, че нещата не са като хората.
Съотношение работа/ свободно време: Ако си човек на управителката 30/70 ако си от другия, вражия отбор 70/30.
Потенциал за развитие:При фирма която, е от 10 човека щатен персонал потенциала е НУЛА.Има колеги, които очакват кариерно развитие, например Главния счетоводител се развива като хамалин, ако не иска ставате лош.
Местоположение:Неудачно избран офис, лошо разположение на складове-разбирай гараж и едно стайче.
Колеги:Хората се борят за оцеляване.Недоволствуват, ама си траят и нищо не правят.
Работна среда:Е, тука е най-интересно.Всичко е по Фъншуи. Влизаш в тоалетната по фъншуи, където и да се завъртиш всичко е на шестица, енергиите се събират някъде, непрекъснато, обаче да ви каже някой къде? Например лампите за търговската зала се палят близо до тоалетната, а за оперативен отдел почти от стълбищната площадка.
Като цяло прекарвасе добре и заплатата Ви ще нарастне, само ако Управителката е доволна от Вас, нищо, че може и грам да не разбира от работата Ви. Един съвет: Винаги имайте до бюрото си кашон, и видите ли Управителката го носете насам-натам.Ако идва стока независи за какво са Ви назначили участвувайте активно в мятането на кашони-това сплотява колектива, нищо, че когато си вършите работата колектива не Ви помага.Още нещо, като искате нещо отговора е: Нали ги знаеш какви са англичаните или тинтири минтири.

Компанията е от 9 години на българския пазар, перспективна е, има офиси в 9 страни на Европа,предстои откриването на нови центрове,прави обучения за дистрибуторите си с водещи специалисти в сферата на маркетинга.Няма таван на заплащането, което за България е доста пъти над средната заплата. Отдава значимото на всеки според постиженията му. Има морално-етичен кодекс който е валиден за всички и така работата и отношенията са отлични. Намира се в София на удобно място.Служителите и са изключителни професионалисти умеещи да работят с хора. На водещите си сътрудници дава и права за опций за акции.